10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor

10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor

Günün birince doğru insanı bulup bir aile kurarak çocuk sahibi olmak, sanırım her kadının hayali ve ulaşmak istediği mertebe olsa gerek. Başlıkta bahsi geçen ve fotoğrafını gördüğünüzün bu güzel kadının öyle bir özelliği var ki duyanları ve onu görenleri şok ediyor. Biz hem cinslerinin de biraz gıpta etmesine sebep oluyor. Çünkü;

Finlandiyalı Taina Licciardo Toivolanın tam 10 çocuğu var. Tainayı bununla birlikte daha da farklı kılan ise 10 çocuğa rağmen düzgün fiziği ve çocuklarını yetiştirme tarzı.

Kuzey Avrupanın soğuk ülkesi Finlandiyadan içimizi ısıtacak hikayesiyle birkaç güzel dakika başlıyor.

10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor
Finlandiyalı kadının dünyaya getirdiği 10 çocuğu ve eşi ile mutlu aile tablosu

Hemen baştan söyleyeyim. Taina 41 yaşında ve 20 yıldır süren mutlu bir evliliği var. Bu 20 yıl süren mutlu evliliğini ise biraz abartarak tam 10 çocuk ile taçlandırmış. Şimdi diyebilirsiniz ki bizim de 10 çocuk hatta daha fazla çocuk sahibi olan insanlarımız var. Özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgemizde çoğunlukla olmak üzere var elbette. Ancak önemli olan bu çocukların ne kadar iyi yetiştirildiği, eğitim aldığı. Bugün yazıma konu olan hikayesi gibi 10 doğuma rağmen halen çok fit, bakımlı ve sağlıklı olabilmesi. İşte bütün mesele ve farklılık bu.

Tipik Finlandiyalı anne

10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor

10 çocuğa rağmen halen bu kadar fit ve sağlıklı olabilmesinin elbette genlerle de bir ilgisi vardır. Ancak yine de kendine bakmak ve mutlu, huzurlu hayatın verdiği dinginliğin de etkisi yadsınamaz diye düşüyorum. Eğer mutsuz bir evlilik ve belki maddi sorunları olsaydı bu denli farklı bir hikayenin baş kahramanı olur muydu. Muamma.

Anne ve baba

10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor

20 yıldır süren mutlu evliliğin meyvesi 10 çocuğun anne ve babaları. Şimdi sizi duyar gibiyim. Kadın güzel sağlıklı da kocası yaşlı ve yakışmıyor. Böyle düşünenler olacaktır elbette. Tabi ki renkler ve zevkler tartışılmaz diyerek asıl hikayenin kahramanlarına şöyle hızlı bir geçiş yapalım.

En son doğan ufaklık, abileri, ablaları ile birlikte. Tabi anneleri de başında. Gerçekten güzel bir tablo. Ne dersiniz?

10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor

Mutlu aile tablosu

Anaokuluna gidenler bilirler. Öğretmen haydi çocuklar çiçek olun derdi ve yaptığımız sevimli bir hareketle hemen çiçek oluverirdik. 10 kardeşte gerçek anlamda bir çiçek olmuş bu karede. Hem de çiçeklerin en güzeli. Papatya

10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor

Tainanın farklılıkları 10 çocuk dünyaya getirmesinin yanı sıra çocuklara verdiği eğitim ve onlara verdikleri isimler. Çünkü çocuklarına tarihi ve edebi figürlerin adını vermiş. Şöyle ki;

10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor

Sabaha karşı 3 de güne başladığını söyleyen annenin çocuklarına verdiği tarihi ve edebi figürlerin isimleri; 1-)Leonardo 2-)Cleopatra Taina Bride 3-)Jerusalem 4-)Shakespeare 5-)Romeo 6-)D’Artagnan 7-)King James Ocean 8-)Aphrodite 9-)Nefertiti Butterfly Bambi ve 10-) Omega Royal Fox.

Ne kadar güzel ve özel isimler değil mi?

10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor

Taina her çocuğuyla tek tek ilgilenip belli bir yaşa kadar evde eğitim verdiğini belirtmiş. Aynı zamanda evde kurduğu stüdyo ile müzisyen olmaları konusunda eğitim verdiğini de unutmamak gerek. Dedim ya çocuğun sayısı önemli değil. Verdiğimiz eğitim ve ona sağlıklı bir hayat kurmak önemli. Burada da bu örneği görüyoruz tam olarak

10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor

Sağlıklı bir ortam hazırlamak kısmına bir örnekte bu fotoğraf karesinde açıkça görülüyor. Çocukları ile evin her alanında farklı zamanlar geçiren anne mutfakta da onlardan yardım oluyor.

10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor

Tüm çocukların aynı masada toplandığı anlardan bir kare

10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor

Hikayenin baş kahramanı olan Finlandiyalı Tania 10 çocuk dünyaya getirmesine rağmen düzgün fiziğiyle dünyanın her ülkesinden insanların ilgisini çekiyor. Instagramda oldukça fazla takipçisi var. Bu fotoğraf karesi birçok şeyi anlatıyor zaten

10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor

Hani ne derler; Onlar ermiş muradına, biz çıkalım kerevetine

Darısı kalabalık bir ailesi olsun isteyip, birçok çocuk dünyaya getirse de aynı fitlikte güzel kalmak isteyenlerin ve bunu başarabilecek bir kadınla evlenmek isteyen erkeklerin başına.. Amin.. :)

Kaynak: Mynet,Youtube, İnstagram

Daha fazla fotoğraf, bilgi ve video için;

İnstagram Youtube

10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor


Anahtar Kelimeler

10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım 10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor . tanıtımı. 10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. 10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor

10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak 10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor

Her etkinlik için gerçek şu ki, 10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu 10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane 10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir 10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor" demiştim.

"Keşke iyi bir x 10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son 10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor

"Şimdi kötüler için 10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici 10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir 10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni 10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda 10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor .

Bugünün 10 Çocuk Dünyaya Getiren Kadın Görenleri Şaşkına Çeviriyor

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar