15 Tatilin Gelmesiyle Birlikte Annelerin Ara Vermek Zorunda Kaldığı 5 Muhteşem Hobi!

15 Tatilin Gelmesiyle Birlikte Annelerin Ara Vermek Zorunda Kaldığı 5 Muhteşem Hobi!

Mini mini birler çalışkan ikiler ve daha niceleri koskoca bir yarı yılı geride bıraktılar. Artık onlar için mola verme zamanı geldi hak ettiler de! Öğrencilerin dört gözle beklediği bu yarıyıl tatilini bir de anne gözüyle sizlere anlatmak istiyorum. İşte öğrencilerin tatili annelerin ise hobi katili yarıyılın bizden aldıkları...

1) Uzun sabah yürüyüşleri

15 Tatilin Gelmesiyle Birlikte Annelerin Ara Vermek Zorunda Kaldığı 5 Muhteşem Hobi!

Çocukları okula gönderir göndermez eşofmanlarını çekip şöyle 1 saatlik yürüyüşe çıkmanın verdiği mutluluk anlatılmaz yaşanır. Bu anneler için harika bir özgürlüktür. Ama maalesef 15 tatilde bunu yapabilmek zor çünkü her sabah çocuklar evde olacak ve ilgi bekleyecekler. Bir gün çıkabilsek ertesi gün çıkamayacağız, en iyisi tatilden sonra devam etmek.

2) Kahve keyfi

15 Tatilin Gelmesiyle Birlikte Annelerin Ara Vermek Zorunda Kaldığı 5 Muhteşem Hobi!

Yine sabah herkes evi terk edince yapılan kahve keyifleri, hele ki yürüyüşten sonra vazgeçilmezdir. Uzatırsın bacaklarını alırsın kahveni oh miss! Ama işte ortalıkta koşuşan her dakika "annee!" diye bağıran çocuklar olunca o keyfe de ara vermek zorundayız.

3) TVdeki sabah kuşakları

15 Tatilin Gelmesiyle Birlikte Annelerin Ara Vermek Zorunda Kaldığı 5 Muhteşem Hobi!

Pek çok kişi bunun keyfini bilmez bilemez hatta anlam veremez. Sabahları yayınlanan programların tadı hiçbir programlarda yoktur. Evinden kaçıp bulunanlar mı olsun? Efendime söyleyeyim, günlük burç yorumları, ritüeller mi olsun, meraklısına örgü nakış modellerin anlatılması mı olsun. Ev hanımı bir annenin sevdiği her şey bu kuşaklarda mevcut ama çocuklar tatilde tv kumandasını ele geçireceği için bundan da vazgeçmek zorundayız.

4) Tek başına yapılabilecek aktiviteler

15 Tatilin Gelmesiyle Birlikte Annelerin Ara Vermek Zorunda Kaldığı 5 Muhteşem Hobi!

Muazzam bir keyiftir! Alışverişe mi çıkmak istiyoruz çıkar rahatlıkla alışverişimizi yapar geliriz. Komşuya mı gitmek istiyoruz gider çayımızı kekimizi yer, sohbetlerimizi yapar geliriz. Ortalıkta dolaşan, kavga eden, bağırıp çağıran çocuk yok, ortalık sessiz sakin.. Ama biz anneler bundan da fedakarlık ediyoruz tabii ki..

5) Uyku ahh uykuu!

15 Tatilin Gelmesiyle Birlikte Annelerin Ara Vermek Zorunda Kaldığı 5 Muhteşem Hobi!

En güzelini sona sakladım! Hazır evde kimse yokken kendini yatağa atıp 1-2 saat uyumak ne büyük nimettir bilir misiniz? Tabii ki bilirsiniz! Zaten birçok insanın yapmak isteyip de yapamadığı şeydir. E çocuklar öğlene kadar uyur bunları yine yaparsınız diyecekler için toplu bir açıklama yapayım. O işler sanıldığı gibi olmuyor maalesef. Her sabah okula gidecekmiş gibi erkenden yatağından fırlayıp gelen çocuklara sahip anneler için bunları yapabilmek birer hayaldir.

Neyse 15 günlük bir ara sonuçta değil mi? Annelere kolay gelsin!!

#MutluAnnelerMutluBebekler

#AnneBebekAnahtar Kelimeler

15 Tatilin Gelmesiyle Birlikte Annelerin Ara Vermek Zorunda Kaldığı 5 Muhteşem Hobi!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım 15 Tatilin Gelmesiyle Birlikte Annelerin Ara Vermek Zorunda Kaldığı 5 Muhteşem Hobi! . tanıtımı. 15 Tatilin Gelmesiyle Birlikte Annelerin Ara Vermek Zorunda Kaldığı 5 Muhteşem Hobi! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. 15 Tatilin Gelmesiyle Birlikte Annelerin Ara Vermek Zorunda Kaldığı 5 Muhteşem Hobi! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

15 Tatilin Gelmesiyle Birlikte Annelerin Ara Vermek Zorunda Kaldığı 5 Muhteşem Hobi!

15 Tatilin Gelmesiyle Birlikte Annelerin Ara Vermek Zorunda Kaldığı 5 Muhteşem Hobi! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak 15 Tatilin Gelmesiyle Birlikte Annelerin Ara Vermek Zorunda Kaldığı 5 Muhteşem Hobi! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

15 Tatilin Gelmesiyle Birlikte Annelerin Ara Vermek Zorunda Kaldığı 5 Muhteşem Hobi!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

15 Tatilin Gelmesiyle Birlikte Annelerin Ara Vermek Zorunda Kaldığı 5 Muhteşem Hobi!

Her etkinlik için gerçek şu ki, 15 Tatilin Gelmesiyle Birlikte Annelerin Ara Vermek Zorunda Kaldığı 5 Muhteşem Hobi! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu 15 Tatilin Gelmesiyle Birlikte Annelerin Ara Vermek Zorunda Kaldığı 5 Muhteşem Hobi! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane 15 Tatilin Gelmesiyle Birlikte Annelerin Ara Vermek Zorunda Kaldığı 5 Muhteşem Hobi! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir 15 Tatilin Gelmesiyle Birlikte Annelerin Ara Vermek Zorunda Kaldığı 5 Muhteşem Hobi!" demiştim.

"Keşke iyi bir x 15 Tatilin Gelmesiyle Birlikte Annelerin Ara Vermek Zorunda Kaldığı 5 Muhteşem Hobi! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son 15 Tatilin Gelmesiyle Birlikte Annelerin Ara Vermek Zorunda Kaldığı 5 Muhteşem Hobi!

"Şimdi kötüler için 15 Tatilin Gelmesiyle Birlikte Annelerin Ara Vermek Zorunda Kaldığı 5 Muhteşem Hobi!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici 15 Tatilin Gelmesiyle Birlikte Annelerin Ara Vermek Zorunda Kaldığı 5 Muhteşem Hobi! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir 15 Tatilin Gelmesiyle Birlikte Annelerin Ara Vermek Zorunda Kaldığı 5 Muhteşem Hobi! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni 15 Tatilin Gelmesiyle Birlikte Annelerin Ara Vermek Zorunda Kaldığı 5 Muhteşem Hobi! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda 15 Tatilin Gelmesiyle Birlikte Annelerin Ara Vermek Zorunda Kaldığı 5 Muhteşem Hobi! .

Bugünün 15 Tatilin Gelmesiyle Birlikte Annelerin Ara Vermek Zorunda Kaldığı 5 Muhteşem Hobi!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar