9 Aylık Macera: Hamilelik

9 Aylık Macera: Hamilelik

Dünyanın en güzel, en muhteşem hissi anne olmak. Ve elbette ki baba olmak. Lakin erkeklere nazaran, kadın olarak daha şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Zira biz ilk andan itibaren anne oluyoruz.

Nasıl mı?

9 Aylık Macera: Hamilelik

Sabah şenliği bulantılar

9 Aylık Macera: Hamilelik

Hamile olduğumuzu duyduğumuz andan sonra, mutluluğumuzu bölen ilk şey. Bitmek bilmeyen bulantılar. Hamileliğin 6. haftasını bulantılarınızla kutlayacağınızı biliyor muydunuz? Hem de sanıldığı gibi sadece sabah saatlerine de mahsus bir şey değil. Hormonal dengemiz şaştığı için, rahim bebek büyütmeye hazırlandığından... Bizim içimiz tabiri caiz ise, dışımıza çıkıyor.

Uyku

9 Aylık Macera: Hamilelik

Nereye bıraksanız uyurlar. Kimden mi bahsediyorum? Tabi ki anne adaylarından. Evet, malesef böyle bir durum söz konusu. Sanılanın aksine, bebeğin saçları çıkmaya başladığından değil, vücut çifte mesai yaptığından hamileliğin ilk haftalarından itibaren (13. ile 14. hafta arası düzeliyor) Anne adayları duble yorulur ve dolayısıyla uyku ihtiyacı artar. Yani siz siz olun beyler, hamile eşinizi yalnız bırakmayın.

İlk depik

9 Aylık Macera: Hamilelik

Bulunduğumuz durumu belki de en çok idrak ettiğimiz an... O ilk "depik". Artık bebek epeyi "şekil" aldığından ve tabii ki gittikçe yeri daraldığından hareket etmeye başlar. Sadece eller ve ayaklarda değil. Başını oynatır, çevirir ve hatta seslere duyarlılığı arttığından, kulağını bile karnınıza dayayıp sesleri dinleyebilir.

Ama bütün bu çektiklerimizin sonucunda şöyle sağlıklı, yumuşak, kel ve tombalak bir şeyi kucağımıza aldığımızda eminim, her şeye değmiş olacaktır.

9 Aylık Macera: Hamilelik

Okuduğunuz için teşekkürler

Anahtar Kelimeler

9 Aylık Macera: Hamilelik

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım 9 Aylık Macera: Hamilelik . tanıtımı. 9 Aylık Macera: Hamilelik , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. 9 Aylık Macera: Hamilelik hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

9 Aylık Macera: Hamilelik

9 Aylık Macera: Hamilelik her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak 9 Aylık Macera: Hamilelik ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

9 Aylık Macera: Hamilelik, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

9 Aylık Macera: Hamilelik

Her etkinlik için gerçek şu ki, 9 Aylık Macera: Hamilelik . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu 9 Aylık Macera: Hamilelik hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane 9 Aylık Macera: Hamilelik iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir 9 Aylık Macera: Hamilelik" demiştim.

"Keşke iyi bir x 9 Aylık Macera: Hamilelik olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son 9 Aylık Macera: Hamilelik

"Şimdi kötüler için 9 Aylık Macera: Hamilelik" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici 9 Aylık Macera: Hamilelik Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir 9 Aylık Macera: Hamilelik başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni 9 Aylık Macera: Hamilelik köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda 9 Aylık Macera: Hamilelik .

Bugünün 9 Aylık Macera: Hamilelik

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar