Acaba Ben Nasıl Bir Anneyim?

Acaba Ben Nasıl Bir Anneyim?

Hayatta öğrendiğim şeylerden biri, erkekleri askerlik, kadınları çocukları hakkında konuşurken susturamazsın! :D :D :D

Her annenin günde hiç değilse en az 10 kere kendine sorduğu bir sorudur bu. Acaba ben nasıl bir anneyim? Oğlumun okulunda katıldığım bir etkinlikle bunu PDR öğretmeni sordu, ve bir halka olmuş 8 kadın tek tek cevapladık. Yaşı olgunca diyebileceğim bir arkadaşım "ben olgun, anlayışlı, empati yeteneği oldukça gelişmiş.. bıdı bıdı bıdı... Dinlerken aklımdaki ve sıram geldiğinde verdiğim tek cevap şuydu;

Ben berbat bir anneyim!

Acaba Ben Nasıl Bir Anneyim?

Her anne gebelik sürecinden itibaren kendini sorgular. Olayın aslı şu ki arkadaşlar bu çok doğal. Yani neticede ilk kez anne olacak tüm kadınlarda bu da hamilelik gibi gelişimin bir parçasıdır. Nasıl ki gebelik süresince fiziksel, duygusal ve hormonal olarak anneliğe hazırlık süreci yaşıyorsak, doğumdan sonra bu kendinden şüphe evresi de bizi anneliğe hazırlıyor aslında.

Ne çeşit bir annesin?

Acaba Ben Nasıl Bir Anneyim?

Duygu olarak hepimiz cool anne olduğumuza inansak da, aslında evladından ayrılmadan tuvalete bile gidemeyen, kucağında bebeği ile çorba karıştıran, çocuklar 2 yaşına gelene kadar emzirmeyi görev sayıp, süreyi eksik tamamladığında kendini ezen, aşağılayan, üstelik zamanında tamamlasa da "daha uzun yapabilirdim!" diye kendine eziyet edebilen, tepeden tırnağa hormon dolu, çaresiz kadınlarız.

Acaba Ben Nasıl Bir Anneyim?

Evlenmeden, hatta anne olmadan önce kim olduğunla anne olduktan sonra dönüştüğün kişi asla aynı değildir, bunu hepimiz yaşayarak öğrendik. Bu söylediğimin sadece memelerde, karnında, bacaklarında olmadığını şu an anne olan tüm kadınlar çoktan anladı.

Anneler ikiye ayrılır!

Acaba Ben Nasıl Bir Anneyim?

Anneler ikiye falan ayrılmaz, kandırdım. Aslında anneler hiçbir şeye ayrılmaz. Daha çok bir topluluktur, bir tarikat. Anne oldukça kulübe daha fazla anne katmaya çalışan kült bir topluluk. "Ben yandım, sen benden de beter ol!" diyen :D :D :D

Acaba Ben Nasıl Bir Anneyim?

Bu söylediklerime katılanlar ne olur yorum yazın, beni yalnız bırakmayın! Biraz mizah duygusu lütfen :D :D :D

sdfsdfsdfsdf! Laaaan bence yazmak çok eğlenceli, sağolasın KS <3

Aklıma ikiye ayrılıyor deyince şey geliyor bir de anne olmayı kabul edemeyenler. Yani, bu deneyimi herkes bilerek, severek, isteyerek, seçerek yaşamayabiliyor. Ya da mesela karakter olarak uygun olmayabiliyor kimisi anneliğe... Şu gifle anlatmaya çalışayım :D

Annelik benim için ne ifade ediyor?

Acaba Ben Nasıl Bir Anneyim?

Ben şanslı insanlardanım. Hayatım boyunca evlenmem, doğurmam, çocuk illa da sahip olacaksam evlatlık alırım, kariyerim önce gelir, (biraz da yukarı gifteki kıza benzeyen) tarzı bir insan olan ben sezeryanla doğurduğum bebeğimi kucakladığım anda (valla billa yemin ediyorum ki doğru) bir anda başka bir insan oldum.

Başa dönelim. Ben nasıl bir anneyim?

Ben berbat bir anneyim. Çünkü harika anne diye bir şey yok! Tamam masallarda var, konsept olarak falan da olduğuna inanıyoruz. Yani noel baba ya da perilere inandığımız gibi bir kavram olarak var. Ama melek falan diye zorlayıp kendinizi yıpratmayın arkadaşlar.

Anneler de insandır, sen de bir insansın. Kendini yalan yanlış masallara inandırma lütfen! Bu şekilde önce ilk zararı kendine sonra da deli gibi sevdiğin çocuğuna verirsin. Evladım benim canım, Allah ayırmasın. Canın lazım deseler gözümü kırpmam, cidden düşünmem, hooop buyur derim <3

50 yaşına da gelse aç mı, iyi mi, üstünü sıkı giyinmiş mi düşünürüm ama ben olmayan, dünya üstü bir varlık değilim.

Sadece anne olabilmek!

Acaba Ben Nasıl Bir Anneyim?

Ben sadece elinden geleni yapmaya çalışan, evladını, ailesini elinden geldiğince koruyan, kollayan, beslemeye çalışan bir kadınım. Süper değilim, ruhani değilim. Meleklerle kıyaslarsan berbat bir anne olabilirim ama oğluma sorarsan "dünyanın en iyi annesi"yim.

Tek ödülüm ve kıstasım bu, senin de bu olsun anne, sıkma kendini olur mu? ;)

Sonraki bencede görüşürüz. Sahi sen nasıl bir annesin/babasın? Yorumlarda beni yalnız bırakma.

Ben kalp sen KScan <3Anahtar Kelimeler

Acaba Ben Nasıl Bir Anneyim?

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Acaba Ben Nasıl Bir Anneyim? . tanıtımı. Acaba Ben Nasıl Bir Anneyim? , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Acaba Ben Nasıl Bir Anneyim? hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Acaba Ben Nasıl Bir Anneyim?

Acaba Ben Nasıl Bir Anneyim? her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Acaba Ben Nasıl Bir Anneyim? ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Acaba Ben Nasıl Bir Anneyim?, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Acaba Ben Nasıl Bir Anneyim?

Her etkinlik için gerçek şu ki, Acaba Ben Nasıl Bir Anneyim? . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Acaba Ben Nasıl Bir Anneyim? hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Acaba Ben Nasıl Bir Anneyim? iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Acaba Ben Nasıl Bir Anneyim?" demiştim.

"Keşke iyi bir x Acaba Ben Nasıl Bir Anneyim? olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Acaba Ben Nasıl Bir Anneyim?

"Şimdi kötüler için Acaba Ben Nasıl Bir Anneyim?" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Acaba Ben Nasıl Bir Anneyim? Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Acaba Ben Nasıl Bir Anneyim? başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Acaba Ben Nasıl Bir Anneyim? köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Acaba Ben Nasıl Bir Anneyim? .

Bugünün Acaba Ben Nasıl Bir Anneyim?

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar