Ağlayan Bebekleri Sakinleştirme Yöntemleri

Ağlayan Bebekleri Sakinleştirme Yöntemleri

Bebek sahibi olmak başta anneler olmak üzere yeni aile kurmuş olsun ya da olmasın hemen hemen her çiftin istediği bir şeydir. Ancak bebek büyütmek büyük fedakarlıklar isteyen, kişinin sahip olmadan önce üzerinde ciddi ciddi düşünmesi gereken bir süreçtir. Özellikle karı-koca çalışan eşlerin, bebek sahibi olma bir yana onları gerektiği gibi yetiştirme konusunda ciddi sorunlarla karşılaşmaları oldukça olasıdır. O nedenle ileriye dönük planlar, bebek sahibi olmadan yapılmalıdır.

Ağlayan Bebekleri Sakinleştirme Yöntemleri

Genetik nedenlerden midir bilinmez günümüzde bazı bebekler büyüme süreçlerinde çok uysal olmalarına karşın bazıları oldukça sıkıntılı bir büyüme süreci geçirirler ve zaman zaman ebeveynler bu konuda oldukça yıpranırlar. Bu bencede bir babanın gözünden yeni anne olmuş ve anne olmayı düşünen adaylar için fikir sahibi olmaları açısından yol göstereceğini umduğum bilgileri bir çatı altında toplamaya çalıştım.

Ebeveynleri, bebekleri büyürken en yıprattıkları şeyler onların zamansız ve kesintisiz ağlamalarıdır
Ağlayan Bebekleri Sakinleştirme Yöntemleri

Anne ve babanın yaşam kalitesini en alt seviyelere indirecek kadar yıpratabilirler ve bu bazen dayanılmaz noktalara ulaşabilir. Ağlayan bir bebeğin derdini anlamak başlangıçta zordur. Zamanla bebeğiniz büyüdükçe, siz onların dilinden, onlarda sizin dilinizden anlayacaktır. Eğer bebeğiniz ağlamaya başlamış ve susturamıyorsanız;

İlk yapacağınız şey sakin olmaktır

Acaba bir şey mi oldu? Bir yeri mi ağrıyor? Yoksa hasta mı? gibi olumsuz düşüncelerle boğulmayın. Bebeğiniz yeni doğmuşsa sık sık acıkacaktır. Genelde bebekler bu nedenle ağlarlar. İlk denemeniz gereken bebeğinizi emzirmeye çalışmaktır. Anne sütü yeterli geliyorsa bu konuda sorun yaşamazsınız ancak karnı doymayan bebek sizi uzun zaman uykusuz bırakabilir. Karnının tok, altının temiz olduğunu düşündüğünüz bebeğiniz halen ağlamaya devam ediyorsa ateşini kontrol edebilirsiniz. Bebeklerin bağışıklık sistemleri yavaş yavaş gelişir, ilk başlarda her türlü mikroba açıktırlar zaman zaman ateşleri çıkabilir. Ateşi olan bebek dikkatle takip edilmeli gerektiğinde doktora götürmekten çekinilmemelidir.

Ateşi ile ilgili sorun yoksa bebeğinizin gazı olup olmadığını kontrol etmelisiniz

Ağlayan bebeklerde en sık görülen sorunlardan biri gazını çıkaramamasıdır. Eğer gaz problemi varsa annede yediklerine dikkat etmelidir. Annenin beslenme şekli bebeğinizi doğrudan etkilediği unutulmamalıdır. Bebekler başta sıcaklık olmak üzere seslere aşırı duyarlıdır. Bebeğinizin olduğu ortamın aşırı sıcak, soğuk ya da gürültülü olması onları rahatsız edebilir. Ortamı değiştirmekte onları sakinleştirebilir. Kimi bebekler anne kokusuna aşina olduklarından onları kokusunu almak isterler. Bebeğinizi kucağınıza alarak sırtını sıvazlamanız ve çeşitli ninniler söylemenizde onları sakinleştirebilir. Diğer etkin yöntemlerden biride bebeğinizin ayağının altına yapılan hafif masajlardır. Bu dönemde bebeğin rahatsız olduğu şeyleri tespit edip onlardan uzaklaştırmanız sizide stresten uzak tutacaktır.

Dr. Robert Hamilton 30 seneyi aşkın bir süredir çocuk doktorluğu yapmakta ve bu sürede bazı tecrübelerinden yola çıkarak ağlayan bebekler için tutuş tekniği geliştirmiştir. Onun bu eşsiz tekniğini sizlerde deneyebilirsiniz.


Son olarak bebekleriniz ağladıklarında susmaları için ilginç şeyler keşfedebilirsiniz
Ağlayan Bebekleri Sakinleştirme Yöntemleri

Eminim sizlerde çevrenizden ağlayan bazı bebeklerin araba ile sokakta gezdirilerek, saç kurutma, çamaşır makinesi gibi elektronik aletlerin sesi ile susturulduğunu duymuşsunuzdur. Bebekleri susturmak için ebeveynler inanılmaz yöntemler bulmaya devam edeceklerdir. Umarım sağlıklı, sorunsuz bir bebek yetiştirme süreci geçirirsiniz.Anahtar Kelimeler

Ağlayan Bebekleri Sakinleştirme Yöntemleri

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Ağlayan Bebekleri Sakinleştirme Yöntemleri . tanıtımı. Ağlayan Bebekleri Sakinleştirme Yöntemleri , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Ağlayan Bebekleri Sakinleştirme Yöntemleri hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Ağlayan Bebekleri Sakinleştirme Yöntemleri

Ağlayan Bebekleri Sakinleştirme Yöntemleri her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Ağlayan Bebekleri Sakinleştirme Yöntemleri ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Ağlayan Bebekleri Sakinleştirme Yöntemleri, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Ağlayan Bebekleri Sakinleştirme Yöntemleri

Her etkinlik için gerçek şu ki, Ağlayan Bebekleri Sakinleştirme Yöntemleri . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Ağlayan Bebekleri Sakinleştirme Yöntemleri hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Ağlayan Bebekleri Sakinleştirme Yöntemleri iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Ağlayan Bebekleri Sakinleştirme Yöntemleri" demiştim.

"Keşke iyi bir x Ağlayan Bebekleri Sakinleştirme Yöntemleri olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Ağlayan Bebekleri Sakinleştirme Yöntemleri

"Şimdi kötüler için Ağlayan Bebekleri Sakinleştirme Yöntemleri" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Ağlayan Bebekleri Sakinleştirme Yöntemleri Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Ağlayan Bebekleri Sakinleştirme Yöntemleri başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Ağlayan Bebekleri Sakinleştirme Yöntemleri köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Ağlayan Bebekleri Sakinleştirme Yöntemleri .

Bugünün Ağlayan Bebekleri Sakinleştirme Yöntemleri

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar