Anne Adaylarını Düşündüren Doğum Yöntemleri Hakkında Birkaç İpucu

Anne Adaylarını Düşündüren Doğum Yöntemleri Hakkında Birkaç İpucu

Her hamile kadın doğum öncesi birçok doğum yöntemi hakkında bilgi edinmeye çalışır. Aslında anne adayı için en doğru kararı doktoru verir ama size neler olup bittiği hakkında birkaç bilgi verebilirim.

1. Genel anestezi ile sezaryen

Anne Adaylarını Düşündüren Doğum Yöntemleri Hakkında Birkaç İpucu

Şimdilerde pek sık uygulanmasa da yine panik atak sorunu olan ya da ikiz, üçüz bebek bekleyen annelere uygulanabiliyor. Sizi tamamen uyutarak karından kesi ile bebeğin doğumunu gerçekleştiriyorlar. Tam bir ameliyat yani, ameliyat sonrası kendinize geldiğinizde bebeğimiz çoktan temizlenmiş kıyafetleri giydirilmiş hatta aile yakınlarınız onu çoktan sevmeye başlamış oluyorlar. Anlayacağınız o güzel dakikaları maalesef kaçırıyorsunuz. Ve bebeğinizi kucaklamak emzirmek o kadar kolay olmuyor genel anestezinin etkisini tam olarak ertesi gün atabiliyorsunuz.

2. Spinal anestezi

Anne Adaylarını Düşündüren Doğum Yöntemleri Hakkında Birkaç İpucu

Sadece belden aşağısının uyuşturulduğu sezaryen ameliyattır. Sizden ameliyat öncesi kambur şeklinde durup omurga kemiklerinizi çıkartmanızı istiyorlar ve bel omurunuzdan sivri sinek iğnesi inceliğinde olduğunu söyledikleri bir iğne yapıyorlar. Dakikalar içerisinde belden aşağısını hissedemezsiniz ve operasyon başlar. Ameliyat esnasında uyanık olursunuz ve neler olup bittiğini izleyebilirsiniz. Doktorunuzla konuşur sohbet eder en önemlisi bebeğinizin ilk dakikalarına şahit olursunuz. Spinal iğnesinin bazı kişilerde migren ağrılarına ya da bel ağrılarına sebep olduğu söylenir ama bende hiçbir yan etkisi olmamıştı.

3.Epidural anestezi

Anne Adaylarını Düşündüren Doğum Yöntemleri Hakkında Birkaç İpucu

Epidural annenin belinden bir katater takılması olayı, bir nevi spinal benzeri ama burada kontrol annenin kendisinde oluyor. Annenin eline bir buton verilir ve anne her ağrı acı hissettiğinde bu butona basarak kendine ağrı kesici uygular. Bu yöntem normal ve sezaryen doğumda da uygulanabilir. Yalnız normal doğum esnasında anne kasılmaları hissedemediği için doktorunun yönlendirmesiyle ıkınmalarını gerçekleştirebilir.

4. Normal doğum

Anne Adaylarını Düşündüren Doğum Yöntemleri Hakkında Birkaç İpucu

Yine her zaman olduğu gibi her şeyin doğalı makbuldür. Normal doğumda bütün ağrı ve sancılar doğrudan yaşanır ve kasılmaları hissettiğiniz için ne zaman ıkınmanız gerektiğini öğrenirsiniz. Biz buna halk arasında çatır çatır doğurmak diyoruz. Ama maalesef her anne bu kadar cesaretli olamıyor ya da sağlık açısından doktoru tercih etmiyor.

5. Suda doğum

Anne Adaylarını Düşündüren Doğum Yöntemleri Hakkında Birkaç İpucu

Şimdiki zamanların alternatif doğum yöntemi, bizim zamanımızda suda doğum mu vardı dedirtiyor. Bu konuda pek bir bilgim yok ama okuduğum yazılara göre birkaç şey söyleyebilirim. Siz nasıl yorucu bir yolculuktan, mesaiden dönüşte ılık bir duşun altına girip rahatlıyorsanız bebeğinizde zorlu bir doğum macerasının ardından kendini ılık bir su içinde bulunca huzur ve rahatlığa kavuşuyormuş, düşüncesi beni bile rahatlatıyor. Tabi bu ılık su dolu havuzda doğum yapmanın anneye verdiği rahatlık da cabası.

Tatlı hamilelikler...

Anne Adaylarını Düşündüren Doğum Yöntemleri Hakkında Birkaç İpucu

Okuduğunuz için teşekkürler

#MucizeAnahtar Kelimeler

Anne Adaylarını Düşündüren Doğum Yöntemleri Hakkında Birkaç İpucu

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Anne Adaylarını Düşündüren Doğum Yöntemleri Hakkında Birkaç İpucu . tanıtımı. Anne Adaylarını Düşündüren Doğum Yöntemleri Hakkında Birkaç İpucu , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Anne Adaylarını Düşündüren Doğum Yöntemleri Hakkında Birkaç İpucu hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Anne Adaylarını Düşündüren Doğum Yöntemleri Hakkında Birkaç İpucu

Anne Adaylarını Düşündüren Doğum Yöntemleri Hakkında Birkaç İpucu her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Anne Adaylarını Düşündüren Doğum Yöntemleri Hakkında Birkaç İpucu ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Anne Adaylarını Düşündüren Doğum Yöntemleri Hakkında Birkaç İpucu, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Anne Adaylarını Düşündüren Doğum Yöntemleri Hakkında Birkaç İpucu

Her etkinlik için gerçek şu ki, Anne Adaylarını Düşündüren Doğum Yöntemleri Hakkında Birkaç İpucu . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Anne Adaylarını Düşündüren Doğum Yöntemleri Hakkında Birkaç İpucu hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Anne Adaylarını Düşündüren Doğum Yöntemleri Hakkında Birkaç İpucu iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Anne Adaylarını Düşündüren Doğum Yöntemleri Hakkında Birkaç İpucu" demiştim.

"Keşke iyi bir x Anne Adaylarını Düşündüren Doğum Yöntemleri Hakkında Birkaç İpucu olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Anne Adaylarını Düşündüren Doğum Yöntemleri Hakkında Birkaç İpucu

"Şimdi kötüler için Anne Adaylarını Düşündüren Doğum Yöntemleri Hakkında Birkaç İpucu" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Anne Adaylarını Düşündüren Doğum Yöntemleri Hakkında Birkaç İpucu Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Anne Adaylarını Düşündüren Doğum Yöntemleri Hakkında Birkaç İpucu başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Anne Adaylarını Düşündüren Doğum Yöntemleri Hakkında Birkaç İpucu köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Anne Adaylarını Düşündüren Doğum Yöntemleri Hakkında Birkaç İpucu .

Bugünün Anne Adaylarını Düşündüren Doğum Yöntemleri Hakkında Birkaç İpucu

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar