Anne & Bebek Fenomenlerinden Bir Not: Burada Fenomenlik Çok Güzel, Sen de Gelsene!

Anne & Bebek Fenomenlerinden Bir Not: Burada Fenomenlik Çok Güzel, Sen de Gelsene!

Merhaba sevgili arkadaşlar,

Bugün Anne & Bebek konumuzun biricik Fenomenleri ile Skype üzerinden buluştuk, size de notlar getirdik. Bakın neler yaptık!

Skype notlarım

Anne & Bebek Fenomenlerinden Bir Not: Burada Fenomenlik Çok Güzel, Sen de Gelsene!

Toplantıya yönetimden @KSbence, @BirMelek1, @KışGüneşim__, @Jassmenn, @bayanemiramm, @merve_toys_design, @-impulsive- ve erkek fenomenlerimiz @Kâlpkırrmz ve @ProofStriker06 katıldı. Herkese bir kez daha katılımı için teşekkür ediyorum.

Toplantımız (temsili)

Anne & Bebek Fenomenlerinden Bir Not: Burada Fenomenlik Çok Güzel, Sen de Gelsene!

Öncelikle belirtmek isterim ki biz Anne&Bebek fenomenleri çok sıcak bir küçük topluluğuz. Herkes çok içten, samimi, konuşkan ve paylaşımcı. Bunu ileride paylaşımlarımıza da daha fazla yansıtmayı kararlaştırdık bugün.

Önümüzdeki iki hafta Ramazan konusunda yoğunlaşıyoruz. Her fenomen kendi fenomeni olduğu konunun bakış açısından ramazanı değerlendirecek. Bu konuda @KSbencenin duyuracağı etiket üzerinden bir yarışma başlatılıp, ödül verilecek. Ödüllü ya da değil amacımız fenomenler olarak her zaman paylaşımlarımızla topluluğumuza örnek olmak.

Paylaşımlarımla örnek olmaya çalışırken ben :D

Anne & Bebek Fenomenlerinden Bir Not: Burada Fenomenlik Çok Güzel, Sen de Gelsene!

Ufak bir yarışmamız oldu. Sevgili arkadaşımız @-Uzay- , yurt dışında yaşadığı için kullanamadığı hediyesini bir arkadaşımıza devretmek istediğini söylemişti. Ben de kendisinden bir soru hazırlamasını, soruya cevap veren ilk fenomenimize ödülünü devredebileceğimizi teklif ettim.
"Dayimizin tek kiz kardesi neyimiz olur?" sorusunu ilk, en yeni fenomenimiz @merve_toys_design cevaplayınca hediye "hoşgeldin" hediyesi oldu ona :)

Bu ay fenomenlerimizin yaptığı paylaşım istatistiklerini değerlendirdik. En çok paylaşımda bulunan, en aktif fenomenimiz @BirMelek1 de 100 Xper ödül kazandı.

KScan istatistikleri sever!

Anne & Bebek Fenomenlerinden Bir Not: Burada Fenomenlik Çok Güzel, Sen de Gelsene!

Katılan tüm arkadaşlarıma tekrar teşekkür ederken siz okuyanları da konumuzda paylaşım yapmaya davet ediyorum. Anne&Bebek kategorisi sadece annelerin değil. Anne değilsek annemiz var, kadın değilsek çocuğumuz, yeğenlerimiz var. Kategorimiz herkesi kucaklıyor.

Anne & Bebek Fenomenlerinden Bir Not: Burada Fenomenlik Çok Güzel, Sen de Gelsene!

Sizleri de bekliyoruz, belki bir sonraki toplantıda sen de bizimle olursun.

Sevgiyle nice buluşmalara <3 <3 <3

Ben <3 sizAnahtar Kelimeler

Anne & Bebek Fenomenlerinden Bir Not: Burada Fenomenlik Çok Güzel, Sen de Gelsene!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Anne & Bebek Fenomenlerinden Bir Not: Burada Fenomenlik Çok Güzel, Sen de Gelsene! . tanıtımı. Anne & Bebek Fenomenlerinden Bir Not: Burada Fenomenlik Çok Güzel, Sen de Gelsene! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Anne & Bebek Fenomenlerinden Bir Not: Burada Fenomenlik Çok Güzel, Sen de Gelsene! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Anne & Bebek Fenomenlerinden Bir Not: Burada Fenomenlik Çok Güzel, Sen de Gelsene!

Anne & Bebek Fenomenlerinden Bir Not: Burada Fenomenlik Çok Güzel, Sen de Gelsene! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Anne & Bebek Fenomenlerinden Bir Not: Burada Fenomenlik Çok Güzel, Sen de Gelsene! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Anne & Bebek Fenomenlerinden Bir Not: Burada Fenomenlik Çok Güzel, Sen de Gelsene!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Anne & Bebek Fenomenlerinden Bir Not: Burada Fenomenlik Çok Güzel, Sen de Gelsene!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Anne & Bebek Fenomenlerinden Bir Not: Burada Fenomenlik Çok Güzel, Sen de Gelsene! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Anne & Bebek Fenomenlerinden Bir Not: Burada Fenomenlik Çok Güzel, Sen de Gelsene! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Anne & Bebek Fenomenlerinden Bir Not: Burada Fenomenlik Çok Güzel, Sen de Gelsene! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Anne & Bebek Fenomenlerinden Bir Not: Burada Fenomenlik Çok Güzel, Sen de Gelsene!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Anne & Bebek Fenomenlerinden Bir Not: Burada Fenomenlik Çok Güzel, Sen de Gelsene! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Anne & Bebek Fenomenlerinden Bir Not: Burada Fenomenlik Çok Güzel, Sen de Gelsene!

"Şimdi kötüler için Anne & Bebek Fenomenlerinden Bir Not: Burada Fenomenlik Çok Güzel, Sen de Gelsene!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Anne & Bebek Fenomenlerinden Bir Not: Burada Fenomenlik Çok Güzel, Sen de Gelsene! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Anne & Bebek Fenomenlerinden Bir Not: Burada Fenomenlik Çok Güzel, Sen de Gelsene! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Anne & Bebek Fenomenlerinden Bir Not: Burada Fenomenlik Çok Güzel, Sen de Gelsene! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Anne & Bebek Fenomenlerinden Bir Not: Burada Fenomenlik Çok Güzel, Sen de Gelsene! .

Bugünün Anne & Bebek Fenomenlerinden Bir Not: Burada Fenomenlik Çok Güzel, Sen de Gelsene!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar