Anne Olmanın Nasıl Bir His Olduğunu 2 Yaşındaki Çocuğuyla Anlatan Kara Western'in İllüstrasyonları

Anne Olmanın Nasıl Bir His Olduğunu 2 Yaşındaki Çocuğuyla Anlatan Kara Western'in İllüstrasyonları

Anne olmak demek birçok şeyden fedakarlık etmek demektir. Artık kendi vaktini çocuğuna daha fazla adamak demektir.

Kara Western da bu durumu kendi 2 yaşındaki çocuğu olan James ile yaşadığı günlük olayları çizime dökerek bir anne ve çocuğun günlük aktivitelerini anlatmış. O tebessüm ettiren sanatsal ve düşündürücü çizimler...

Çocukla ilgilenmek yerine telefonla ilgilenmek

"James, beni o ana döndüren daimi hatırlatıcım. Vaktimi daha önemli şeylere harcamak varken sürekli telefonla oynamak gibi kötü bir alışkanlığım var. Böyle anlarda küçük bir oyuncakla geliyor ve hevesli bir şekilde beni oyuna çağırıyor."

Telefonuyla ilgilenince tabi ki oğlu yalnız bırakmıyor şirinlikler yapıp ne yapıp ne edip telefonu annenin elinden bıraktırıyor. Ama maalesef her zaman durum böyle olmuyor. Zira artık teknoloji insanlar için birinci öncelik haline geldi.

Büyümüş de küçülmüş çocuğunuzun size yardım ettiğini düşünsenize :)

“Her zaman yardım ediyor.”
“Her zaman yardım ediyor.”

Bir anne için bence çok sevindirici ve gurur verici bir şey olsa gerek çocuklarının onlara yardım etmesi. Ama genelde anneler bunu "Çocuklarıma kıyamam" gibi düşünüyorlar. Yanlış bir tutum. Bu çocukları için aynı zamanda hem eğitici bir davranış hem de davranış ve sorumluluk kazanması açısından doğru bir karar.

Annelerin çocukları ne kadar büyüse de hep onlar için biricik bebekleridirler

“Yeni doğan bebeğiniz küçücük oluyor ve kollarınızın içine kıvrılıyor. Bir yıl sonra ise uzuyor ve büyüyor. Yine de bir şekilde kollarınıza uyum sağlamayı başarıyor.”
“Yeni doğan bebeğiniz küçücük oluyor ve kollarınızın içine kıvrılıyor. Bir yıl sonra ise uzuyor ve büyüyor. Yine de bir şekilde kollarınıza uyum sağlamayı başarıyor.”

Her ne kadar yetişkin bireyler olup annemize " Ben büyüdüm" desek de anneler de "Sen benim hala bebeğimsin" derler. Onlar bizi koruyup, kollamaya, sarılıp, kollarına almaya rahme düştüğünde başlarlar.

Sana ruh üflendiğinde sen bir kadının karnındasın. Ağladığında bir kadının kucağındasın. Aşık olduğunda bir kadının kalbindesin. Ona güzel davran.

Anneler bir ömür boyu çocuklarını hep kollarında yüreğinde taşır.

Aslında bebeğe yapılan iğne bebekten çok anneyi korkutur :)

“Çocuk doktorunu son ziyaret edişimiz tam olarak böyleydi. Aslında hepsi böyle.”
“Çocuk doktorunu son ziyaret edişimiz tam olarak böyleydi. Aslında hepsi böyle.”

Annelerin en çok korktuğu ve uğraştığı sanırım bu aşılar ve iğneler olsa gerek. Bazı aşılar hem bebeği hem de anneyi uykusuz bırakabiliyor. Bebek ağladıkça anne daha çok tedirgin oluyor. Bu yüzden her ne kadar gerekli ve sağlıklı olduğunu bilseler de aşıların anneler için can sıkıcı bir durumdur.

Her bekar kişinin çocuğuyla eşiyle birlikte uyuma hayali

Anne Olmanın Nasıl Bir His Olduğunu 2 Yaşındaki Çocuğuyla Anlatan Kara Westernin İllüstrasyonları

“Hafta sonlarımız normalde bu şekilde (Sadece şaka yapıyorum, hepimiz yataktayken James 5 saniyeden fazla yatakta duramıyor.”)

Hayallerinizi yıkmak istemem ama çocuk olduktan sonra böyle uyuma hayalinizi bir kenara bırakın :) Aslında işler hiç öyle göründüğü gibi olmuyor. Böyle uyumak tabi ki müthiş bir duygu ama tabii ki çocuğunuz izin verirse :)

Bebeklerin hiç diş çıkarması olayına şahit oldunuz mu :o?

Anne Olmanın Nasıl Bir His Olduğunu 2 Yaşındaki Çocuğuyla Anlatan Kara Westernin İllüstrasyonları

“Bebeğiniz diş çıkardığı zamanlar uyku vakitleri çok zor geçiyor, ama siz yine de aylarca uğraştığınız uyku eğitimini bozmak istemiyorsunuz.”

Eğer şahit olmadıysanız hiç olmayın zira çocuk sahibi olmaktan gözünüz korkabilir :) Biz yetişkinlerin bile diş çıkartmaya başladığımızda nasıl canımız yandığını biliyorken bir de çocukları siz düşünün. O günlerde sizi yorucu, sinirli, bitap günler bekliyor. Şimdiden hazırlıklı olun :)

Tabii çocuğunuz olduğunda onu istediğiniz gibi giydirme ve şekle sokma zevki de bir başka oluyor :)

Anne Olmanın Nasıl Bir His Olduğunu 2 Yaşındaki Çocuğuyla Anlatan Kara Westernin İllüstrasyonları

“Saçmasapan kostümler giydirebildiğim küçük bir insana sahip olmayı seviyorum. James, geçen yıl bir tavuktu”

Tabii bu giydirme olayı 3 yaşından sonra sizin istediğiniz gibi olmuyor. Artık kendi kıyafetlerini kendisi giymek istiyor. Bu sebeple 3 yaşına kadar çocuğuna ne yapmak isterseniz yapın sonra mümkün olmuyor :)

Yazıyı Ertuğrul Bayamın kaleme aldığı beğendiğim bir yazıyla sonlandırayım artık.

Hiçbir annenin dudaklarında mutsuz bitmez masallar,
ve Anneler evlatlarının canını, sadece öldüklerinde yakarlar.
Ertuğrul Bayam

Anneler işte böyle mükemmeller. Allah hiç onları başımızdan ayırmasın.Anahtar Kelimeler

Anne Olmanın Nasıl Bir His Olduğunu 2 Yaşındaki Çocuğuyla Anlatan Kara Western'in İllüstrasyonları

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Anne Olmanın Nasıl Bir His Olduğunu 2 Yaşındaki Çocuğuyla Anlatan Kara Western'in İllüstrasyonları . tanıtımı. Anne Olmanın Nasıl Bir His Olduğunu 2 Yaşındaki Çocuğuyla Anlatan Kara Western'in İllüstrasyonları , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Anne Olmanın Nasıl Bir His Olduğunu 2 Yaşındaki Çocuğuyla Anlatan Kara Western'in İllüstrasyonları hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Anne Olmanın Nasıl Bir His Olduğunu 2 Yaşındaki Çocuğuyla Anlatan Kara Western'in İllüstrasyonları

Anne Olmanın Nasıl Bir His Olduğunu 2 Yaşındaki Çocuğuyla Anlatan Kara Western'in İllüstrasyonları her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Anne Olmanın Nasıl Bir His Olduğunu 2 Yaşındaki Çocuğuyla Anlatan Kara Western'in İllüstrasyonları ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Anne Olmanın Nasıl Bir His Olduğunu 2 Yaşındaki Çocuğuyla Anlatan Kara Western'in İllüstrasyonları, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Anne Olmanın Nasıl Bir His Olduğunu 2 Yaşındaki Çocuğuyla Anlatan Kara Western'in İllüstrasyonları

Her etkinlik için gerçek şu ki, Anne Olmanın Nasıl Bir His Olduğunu 2 Yaşındaki Çocuğuyla Anlatan Kara Western'in İllüstrasyonları . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Anne Olmanın Nasıl Bir His Olduğunu 2 Yaşındaki Çocuğuyla Anlatan Kara Western'in İllüstrasyonları hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Anne Olmanın Nasıl Bir His Olduğunu 2 Yaşındaki Çocuğuyla Anlatan Kara Western'in İllüstrasyonları iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Anne Olmanın Nasıl Bir His Olduğunu 2 Yaşındaki Çocuğuyla Anlatan Kara Western'in İllüstrasyonları" demiştim.

"Keşke iyi bir x Anne Olmanın Nasıl Bir His Olduğunu 2 Yaşındaki Çocuğuyla Anlatan Kara Western'in İllüstrasyonları olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Anne Olmanın Nasıl Bir His Olduğunu 2 Yaşındaki Çocuğuyla Anlatan Kara Western'in İllüstrasyonları

"Şimdi kötüler için Anne Olmanın Nasıl Bir His Olduğunu 2 Yaşındaki Çocuğuyla Anlatan Kara Western'in İllüstrasyonları" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Anne Olmanın Nasıl Bir His Olduğunu 2 Yaşındaki Çocuğuyla Anlatan Kara Western'in İllüstrasyonları Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Anne Olmanın Nasıl Bir His Olduğunu 2 Yaşındaki Çocuğuyla Anlatan Kara Western'in İllüstrasyonları başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Anne Olmanın Nasıl Bir His Olduğunu 2 Yaşındaki Çocuğuyla Anlatan Kara Western'in İllüstrasyonları köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Anne Olmanın Nasıl Bir His Olduğunu 2 Yaşındaki Çocuğuyla Anlatan Kara Western'in İllüstrasyonları .

Bugünün Anne Olmanın Nasıl Bir His Olduğunu 2 Yaşındaki Çocuğuyla Anlatan Kara Western'in İllüstrasyonları

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar