"Anne Olunca Anladım" Dediğimiz Şeyler Nelerdir?

"Anne Olunca Anladım" Dediğimiz Şeyler Nelerdir?

Annelerimizin en çok kullandığı cümlelerden birisidir "Anne olunca anlarsın." Anneler her şeyde olduğu gibi bunda da haklılar sanırım. Şimdiki yazacağım Benceyi bütün anne olmak isteyip de olanlara, hatta istemeyip de yine de olanlara ve bundan asla pişman olmayan annelere armağan ediyorum. :) Varlığım Türk varlığına armağan olsun. :D

Kendinden önce onu düşünmeyi

Bebeğiniz olacağını öğrendiğiniz andan itibaren bir heyecan ve korku sarar bedeninizi. Kendinizi sorgulamaya başlarsınız. "Acaba iyi bir anne olabilecek miyim?" En ufak bir hastalığınızda doktora gidip panikle "Bebeğime bir şey olmuş mu?" diye sorarsınız. Onu ilk kucağınıza aldığınızda tarifsiz bir güç hissedersiniz. Emzirirken göğsünüz yara olduğu halde yeter ki bebeğim anne sütü alsın, doysun diye düşünüp dişinizi sıka sıka hatta yeri gelir ağlaya ağlaya emzirirsiniz. O an kendinizi değil bebeğinizi düşünürsünüz. Ve aklınıza anneniz gelir, onu anlamaya başladığınızı fark edersiniz.

Zorla yemek yedirmeyi

Küçükken en nefret ettiğimiz şeylerden birisi de annemizin ağzımıza zorla bir şeyler tıkıştırmaya çalışmasıydı. Anne olunca anladım ki; sağlıkla büyüyeyim diye yapıyormuş.

Arkadaşlarına göndermemeyi

Ne zaman arkadaşlarımın evine gitmek istesem ya da onlarda kalmak istesem, "Onlar bize gelsin." derdi annem, çok sinirlenirdim "Niye böylesin ki?" derdim; ama kendi çocuğuma izin vermediğimde ne demek istediğini anladım.

Vicdan azabı çekmeyi

Annelik sürekli vicdan azabı çekmektir derdi annem. Çocuklarıma kızınca ya da istedikleri bir oyuncağı alamadığımda anladım...

Karşılıksız sevmeyi

Evlat ne yaparsa yapsın anneler ve babalar onları hep çok sever derler. Buzdolabında ne var ne yok her şeyi yere döktüğü zaman oğluma çok sinirlendiğimde, gelip beni öpüp özür dilediğinde sakinleşince anladım.

Bencemi yazmama yardım eden ismini vermek istemeyen izleyicimize teşekkür ediyorum.

Sevgiyle.. :)

@ponçikmom

#JassmennAnahtar Kelimeler

"Anne Olunca Anladım" Dediğimiz Şeyler Nelerdir?

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım "Anne Olunca Anladım" Dediğimiz Şeyler Nelerdir? . tanıtımı. "Anne Olunca Anladım" Dediğimiz Şeyler Nelerdir? , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. "Anne Olunca Anladım" Dediğimiz Şeyler Nelerdir? hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

"Anne Olunca Anladım" Dediğimiz Şeyler Nelerdir?

"Anne Olunca Anladım" Dediğimiz Şeyler Nelerdir? her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak "Anne Olunca Anladım" Dediğimiz Şeyler Nelerdir? ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

"Anne Olunca Anladım" Dediğimiz Şeyler Nelerdir?, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

"Anne Olunca Anladım" Dediğimiz Şeyler Nelerdir?

Her etkinlik için gerçek şu ki, "Anne Olunca Anladım" Dediğimiz Şeyler Nelerdir? . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu "Anne Olunca Anladım" Dediğimiz Şeyler Nelerdir? hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane "Anne Olunca Anladım" Dediğimiz Şeyler Nelerdir? iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir "Anne Olunca Anladım" Dediğimiz Şeyler Nelerdir?" demiştim.

"Keşke iyi bir x "Anne Olunca Anladım" Dediğimiz Şeyler Nelerdir? olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son "Anne Olunca Anladım" Dediğimiz Şeyler Nelerdir?

"Şimdi kötüler için "Anne Olunca Anladım" Dediğimiz Şeyler Nelerdir?" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici "Anne Olunca Anladım" Dediğimiz Şeyler Nelerdir? Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir "Anne Olunca Anladım" Dediğimiz Şeyler Nelerdir? başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni "Anne Olunca Anladım" Dediğimiz Şeyler Nelerdir? köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda "Anne Olunca Anladım" Dediğimiz Şeyler Nelerdir? .

Bugünün "Anne Olunca Anladım" Dediğimiz Şeyler Nelerdir?

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar