Annelerin Çocuklarına Karşı Yaptığı ve Bununla Gurur Duyduğu 6 Hatalı Davranış!

Annelerin Çocuklarına Karşı Yaptığı ve Bununla Gurur Duyduğu 6 Hatalı Davranış!

Anne olmak başlı başına bir gurur kaynağı evet. Çocuklarımızı çok seviyoruz ve sarılırken boğulma tehlikesi geçiren yavrucakları öpmekten tahriş ediyoruz. Yanakları mıncıklanmayacak, paytak paytak yürüyen bacakları, poposu ısırılmayacak gibi değil, bunu kabul ediyorum.

Annelerin Çocuklarına Karşı Yaptığı ve Bununla Gurur Duyduğu 6 Hatalı Davranış!

Zaten ben de, bu orta şiddetli sevgi gösterilerinden ziyade, iyilik yaptığımızı düşünürken, aslında zarar verdiğimiz davranışlardan bahsetmek istiyorum.

Bebeğin pasifleşmesine sebep olan bir hata, onun yerine konuşmak

Annelerin Çocuklarına Karşı Yaptığı ve Bununla Gurur Duyduğu 6 Hatalı Davranış!

Yürüme çağındaki bebeklerin söylediklerini anlamak çok zor gerçekten. Bebek de anlaşılmadığının farkına varınca işaret diliyle kendini ifade etmeye başlıyor. Bebek elini mutfağa uzattığı an "su mu istedin annem, bunu mu, bunu mu istedin annem?" diyerek tüm gıdaları önüne yığan anne, bebeğine yardımcı olduğunu düşünüyor.

Ama tam tersi, bebeğin ihtiyaç duyduğu şeyi istemesi için ona zaman tanımak ve işaret ettiği şeyi anlamıyorsa bile göstermesini istemek gerekiyor.

Bu davranış bebeğin geç konuşmasına ve konuştuğunda da kendini ifade etmekte zorlanmasına sebep oluyor.

Neyi yemesi gerektiğine bebeğin yerine karar vermek ve onu buna zorlamak

Annelerin Çocuklarına Karşı Yaptığı ve Bununla Gurur Duyduğu 6 Hatalı Davranış!

Şu an beni parça parça kesecek olsalar içinde peynir, pekmez, yumurta sarısı ve d-vit3 olan bir mamayı yemem. Hiç bir çocuk enginar yaprağı suyu içmediği için zeka özürlü ya da annenin damak zevkine göre hazırlanmış bir sebzeyi yemedi diye hasta olmaz.

Çocuğunun neyi sevdiğine, neyi mutlaka yemesi gerektiğine karar veren anneler bebeğin kendi damak tadını keşfedememesine sebep oluyor. O çocuklar büyüdüklerinde çok fazla yemek seçiyor.

Kış aylarında hasta olur korkusu ile bebeği eve kapatmak

Annelerin Çocuklarına Karşı Yaptığı ve Bununla Gurur Duyduğu 6 Hatalı Davranış!

Beni en çok üzün olaylardan birisidir bu. Çocuklarının yazdan yaza sokak yüzü gördüğü anneler var. Kışın dışarı çıksalar bile astronot gibi giydirilmiş çocuk, aceleyle bir AVMnin oyun salonuna sokulur ve tüm o mikrop yuvası aletlerin içinde oynaması beklenir. Aşırı korumacı ebeybenlerin bu davranıştan vazgeçmesi ve yağmurla, çamurla, güneşle, karla hatta rüzgarla bile vücutlarını tanıştırması gerekiyor.

Bebeğe sadık bir yardımcı gibi hizmet etmek ve her koşulda buna hazır olmak

Annelerin Çocuklarına Karşı Yaptığı ve Bununla Gurur Duyduğu 6 Hatalı Davranış!

Arkadaşlarımda sık gördüğüm bir davranış şeklidir bu, anne olunca hepsi kül kedisi moduna girdiler maalesef. Beslenmesini kendi elleriyle yaptıran anne yeterince hizmet etmiş saymadığı için kendini giyinme işini de o yapıyor. Hatta oyuncaklarını bile anne topluyor.

Neden? Çünkü anneler kıyamıyor. Evet bende meleklerimi çok seviyorum ama hiçbir zaman kendi başına yapabilecekleri bir şeyde onlara yardımcı olmadım. Bu onlara iyilik değil, çok bencilce bir kötülük olurdu çünkü.

Bebeği sallayarak ya da yanında yatarak uyutmak

Annelerin Çocuklarına Karşı Yaptığı ve Bununla Gurur Duyduğu 6 Hatalı Davranış!

Bebekler doğduklarında tek başına uykuya dalabilecek durumda oluyorlar. Ancak ebeveynler aşırı ilgiyle bebeğin tek başına uyumasına fırsat vermiyor ne yazık ki! Karnı doyan ve altı temiz olan her bebek yorulduğunda tek başına uyuyabilir. Uyuyabilmesi için gereken ortamın hazırlanması yeterlidir. Sessiz ve karanlık bir oda, belki bir uyku oyuncağı ya da bir battaniye yeterli olur.

Anneyle yatmaya alışan bebek ileriki dönemlerde kendi odasına ayrılırken sarsılabilir ve inatçı bir tavırla bunu reddedebilir.

Tuvalet eğitimi verilen bebeğe geceleri bez bağlamaya devam etmek

Annelerin Çocuklarına Karşı Yaptığı ve Bununla Gurur Duyduğu 6 Hatalı Davranış!

Bebeğe tuvalet eğitimi vermek çok zorlu bir süreçtir ancak her anne o dönemde geçmek zorunda, bundan kaçış yok maalesef. Henüz tuvalette oturmanın amacını kavrayamamış bir bebekten bir hafta içinde bezi bırakması beklenemez.

Çok fazla sabır ve sağlam bir mide isteyen bu eğitimde yapılan en büyük hata gündüzleri artık büyüdüğünün vurgusu yapılan bebeğe geceleri ama sen bebeksin diyerek bez bağlamaktır. Bez bırakılırken tamamen bırakılmazsa bebeğin kafası karışır ve süreç gereğinden fazla uzar. Gece birkaç defa tuvalete kaldırmak ve yatağa koruyucu takmak yerinde bir davranış olabilir..

Doğada yavrusunun yerine uçan bir kuş göremezsiniz. Yavrunuza kanat olmayın, uçmayı öğretin.

Sevgilerle.

#izle

#annebebekAnahtar Kelimeler

Annelerin Çocuklarına Karşı Yaptığı ve Bununla Gurur Duyduğu 6 Hatalı Davranış!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Annelerin Çocuklarına Karşı Yaptığı ve Bununla Gurur Duyduğu 6 Hatalı Davranış! . tanıtımı. Annelerin Çocuklarına Karşı Yaptığı ve Bununla Gurur Duyduğu 6 Hatalı Davranış! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Annelerin Çocuklarına Karşı Yaptığı ve Bununla Gurur Duyduğu 6 Hatalı Davranış! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Annelerin Çocuklarına Karşı Yaptığı ve Bununla Gurur Duyduğu 6 Hatalı Davranış!

Annelerin Çocuklarına Karşı Yaptığı ve Bununla Gurur Duyduğu 6 Hatalı Davranış! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Annelerin Çocuklarına Karşı Yaptığı ve Bununla Gurur Duyduğu 6 Hatalı Davranış! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Annelerin Çocuklarına Karşı Yaptığı ve Bununla Gurur Duyduğu 6 Hatalı Davranış!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Annelerin Çocuklarına Karşı Yaptığı ve Bununla Gurur Duyduğu 6 Hatalı Davranış!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Annelerin Çocuklarına Karşı Yaptığı ve Bununla Gurur Duyduğu 6 Hatalı Davranış! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Annelerin Çocuklarına Karşı Yaptığı ve Bununla Gurur Duyduğu 6 Hatalı Davranış! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Annelerin Çocuklarına Karşı Yaptığı ve Bununla Gurur Duyduğu 6 Hatalı Davranış! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Annelerin Çocuklarına Karşı Yaptığı ve Bununla Gurur Duyduğu 6 Hatalı Davranış!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Annelerin Çocuklarına Karşı Yaptığı ve Bununla Gurur Duyduğu 6 Hatalı Davranış! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Annelerin Çocuklarına Karşı Yaptığı ve Bununla Gurur Duyduğu 6 Hatalı Davranış!

"Şimdi kötüler için Annelerin Çocuklarına Karşı Yaptığı ve Bununla Gurur Duyduğu 6 Hatalı Davranış!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Annelerin Çocuklarına Karşı Yaptığı ve Bununla Gurur Duyduğu 6 Hatalı Davranış! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Annelerin Çocuklarına Karşı Yaptığı ve Bununla Gurur Duyduğu 6 Hatalı Davranış! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Annelerin Çocuklarına Karşı Yaptığı ve Bununla Gurur Duyduğu 6 Hatalı Davranış! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Annelerin Çocuklarına Karşı Yaptığı ve Bununla Gurur Duyduğu 6 Hatalı Davranış! .

Bugünün Annelerin Çocuklarına Karşı Yaptığı ve Bununla Gurur Duyduğu 6 Hatalı Davranış!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar