Annelik ve Bebek Bakımı

Annelik ve Bebek Bakımı

İki farklı dünyanın aynı noktada birleştiği ortak yer. Anne-bebek ilişkisi. Bu iki insan karşılaştıkları anda birbirlerinden ayrılamaz bir yolculuğa başlıyorlar.


Annelik ve Bebek Bakımı

Bu esnada zorlanıyorlar da...Çünkü bebek için dış dünyanın adaptasyonu, anne içinse aylarca karnında taşıdığı ve tanıdığı bebeğini görmek, onu yaşamak ve eğitmek için bir yola çıkıyorlar. Yapılması ve yaşanması gerekenleri ben de annelik zamanlarımda okuduklarım ve yaşadıklarımla sizinle paylaşacağım...


Annelik ve Bebek Bakımı

Öncelikle, bebeğinizi çok iyi gözlemleyin.


İnanması zor ama, o minicik bebek istediklerini size o kadar güzel anlatıyor ki, kendiniz bile bu lisanı nasıl anladığınızı şaşırıyorsunuz.


Bebeğinizi emzirirken doğru pozisyonları bilin.


Emzirmek, anne-bebek ilişkisindeki en en en önemli nokta.. Çünkü ordaki ilişki, bu bağı inanılmaz güçlendiriyor. Bu yüzden emzirme sırasında bebeğinizi uygun pozisyonda tuttuğunuza dikkat edin.


Bebeğinize emzik/yalancı meme vermeyin.


Ben çocuk doktoruna, Bu bebek aldığım emziği almıyor. Acaba yanlış mı almışım lütfen bakar mısınız? dediğimde, aldığım tepki ilginçti. Biz zaten önermiyoruz, hiç alıştırma dedi. O kadar işime geldi ki bu cümle inanamazsınız.Çünkü zorla alıştırmaya çalıştığım şeyi, iki sene sonrada bıraktırmak ve onu vazgeçirmek için uğraşacaktım. Siz de bunu yapmayın. Bırakın özgür ağız ve damakla gelişsin...


Sık banyo yaptırın.


İlginç ama bebekler sık yıkandıklarında daha hızlı büyüyorlar. Bu durum onların yorulmasına, rahatlamasına ve bir nebze olsun annenin biraz daha dinlenmesine sebep oluyor : ) bu yüzden bebeğinizi sık yıkayın.


Bebeğinize zaman verin.


Bebek demek sadece emen, uyuyan, gaz çıkaran, sevilen bir varlık demek değildir. Bebeğiniz her şeyi duyar ses ve tınıları bilir. Yenidoğan bir bebek bir karış mesafeden herkesi görür. Bebeğinize şarkı söyleyin, onunla konuşun ve anlatın. Onunla ne kadar konuşursanız aranızdaki bağ güçlenecektir.


Güneşi ihmal etmeyin.


Üşür hasta olur düşüncesiyle evde bebek büyütmek onun bağışıklık sistemini zayıflatacağı gibi, en alması gereken D vitamininden eksik kalması demektir. Bu yüzden arabasıyla markete gitseniz bile, kollarını bacaklarını açmanız, güneşten sakınmamanız gerekir. Tabii ki bahsettiğim zaman yazın güneşin en tepede olduğu zamanlar değil ama uygun hava koşullarında bunu yapabilirsiniz. Bu durumu bebeğinizde çok sevecektir emin olun : ) Havayla temas bebekler için önemlidir.


Bebeğinizle yanyana yatmayın.


Çoğu anne bebeğine kıyamaz, ya da gece uyanmaları ve uykusuzluk yüzünden bebeğini yanına alarak uyur ya da bebek kokusunu nefesini duyarak uyumak hoşlarına gider. Ama siz lütfen bu hatayı yapmayın.


Bebekler her ne kadar dünyanın en sevimli varlıkları olsalar da, bebeklikten itibaren onlara verilen özgürlük, hak olarak geri döner Bu yüzden, bebeğinizi 6 aylık olana kadar sizin yanınızda ama kendi yatağında, 6 ayı dolduktan sonrada kendi odasında ve yatağında yatırmanız en makbulüdür. Çünkü bebekler 6 aylıktan sonra odanın ve annenin kokusunu almaya ve alışmaya başlar. Bu noktadan sonrada bebeği anneden ayırmak imkansız hale gelir.


Ve bebeğinizin geçireceği her şeye hazırlıklı olun.


Bebeğiniz her gün aşama kaydederek sizi şaşırtacak. Bir gün sırtüstü yatırdığınız bebeğinizi kendi etrafında yuvarlanırken bulurken, diğer gün sizin yaptığınızı taklit etmeye başlayacak, başka bir gün size gülümserken, daha sonra size farklı bir sürprizle gelecek.


Büyüklerimden duyduğum bilgiye göre, bebekler her gün bir arpa boyu büyürmüş. Bu yüzden kendi minicik ama varlığı, yaptıkları ve yüreği kocaman bebeklerinizle koca bir ömür geçirmeniz dileğimle...Anahtar Kelimeler

Annelik ve Bebek Bakımı

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Annelik ve Bebek Bakımı . tanıtımı. Annelik ve Bebek Bakımı , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Annelik ve Bebek Bakımı hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Annelik ve Bebek Bakımı

Annelik ve Bebek Bakımı her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Annelik ve Bebek Bakımı ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Annelik ve Bebek Bakımı, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Annelik ve Bebek Bakımı

Her etkinlik için gerçek şu ki, Annelik ve Bebek Bakımı . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Annelik ve Bebek Bakımı hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Annelik ve Bebek Bakımı iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Annelik ve Bebek Bakımı" demiştim.

"Keşke iyi bir x Annelik ve Bebek Bakımı olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Annelik ve Bebek Bakımı

"Şimdi kötüler için Annelik ve Bebek Bakımı" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Annelik ve Bebek Bakımı Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Annelik ve Bebek Bakımı başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Annelik ve Bebek Bakımı köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Annelik ve Bebek Bakımı .

Bugünün Annelik ve Bebek Bakımı

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar