"Annelik Toz Pembe Değildir" Diyen, En Samimi Sosyal Medya Anneleri

"Annelik Toz Pembe Değildir" Diyen, En Samimi Sosyal Medya Anneleri

Sosyal medyadaki her anne mükemmel anne gibi göstermiyor kendisini. Zaten kendisini mükemmel anne olarak gösterenler hemen fark ediliyor. Doğal olmayan, yapmacık insanlara hayatımın hiçbir bölümünde yer vermiyorum. Buna sosyal medya da dahil. Instagramda severek ve eğlenerek takip ettiğim blogger anneleri sizlerle paylaşmak istedim. Buyursunlar efenim. :)

Slingomom

O bir uykusuz anne, bir erkek bir kız iki çocuğu var. Çalışan bir kadınken anne olunca, çalışmayı bırakıp kendisini anneliğe adayan bir insan. Çocuklarına sağlıklı yemekler pişirmek için uğraşan bir anne. ilk bebeği doğunca bebekler hakkında her konuda araştırma yapan ve "Bebek nasıl taşınır?" sorusuna cevap arayıp, slingo taşımasıyla tanışıp bunu tanıtmaya karar veren bir anne.

Özlem Açar

Annelik serüvenini kitap haline getirip diğer annelere yoldaş olan bir sosyal anne kendisi. Anne olmayı anlatan çok güzel çizimleri var. Çocukları ile ilişkisini olduğu gibi yansıtan, kimseye kendisini mükemmel göstermek için uğraşmayan 2 çocuk sahibi bir annedir kendisi.

Blogcuanne

En sevdiğim sosyal medya annelerinden birisi. Aynı zamanda o da bir uykusuz anne. 3 erkek çocuğa sahip ve onları elinden geldiğince duyarlı yetiştirmeye çalışıyor. Hayatını sadece çocuğuna adayan değil hayatına çocuklarını da katan bir anne.

Akasya Asil Türkmen

Birçoğunuz onu dizilerden filmlerden tanıyorsunuzdur. Pera adında bir kızı ve bir köpeği var. Akasyaana adında youtube kanalında annelikle ilgili bilgi sahibi insanlarla konuşup, anne adaylarına ve annelere güzel bilgiler veriyor. Hatta çoğunlukla esprili bir dille aktarıyor yaşadıklarını.

Akademisyen Anne

Adı gibi akademisyen kendisi. Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümünde doçent bir anne. Çocuklarla yapılabilecek eğlenceli aktivite örneklerini kendi çocuğuyla yaparak gösteriyor. Hatta akademisyenanne diye uygulama programı bile var. Orada yaş gruplarına göre çocuğunuza uygun oyunlar seçip yapabilirsiniz ve kendiniz de oraya oynadığınız oyunları ekleyip diğer insanların fikir edinmesine yardımcı olabilirsiniz.

Burcu Karataş Metin

Burcu Hanım Bursada yaşıyor, avukat ve erkek ikiz bebekleri var. Annelik ile kadınlık arasında git geller yaşayan bir araf annesi kendisi. Hatta bunu anlattığı bir kitabı da yeni yayınlandı. Onun yazdığı şeyleri okuyunca ne kadar doğal ve bizden birisi diyeceksiniz. Her şeyini olduğu gibi anlatan en sevdiğim sosyal anne kendisi. :)

Müzisyen Anne

Sosyal medyada geçen sene baya bir yankı bulmuştu Kartal bebek. Kalp nakli bekliyordu ve sonunda bulundu. Müzisyen anne gerçekten savaşan ve asla umudunu yitirmeyen bir anne. Kartal bebeğin yaşam mücadelesine ben dahil çoğu insan gerek dualarla gerekse maddi olarak destek verdi. Müzisyen anne birçok zor durumla savaşırken biraz empati yapmadım değil. Allah hiç kimseyi evladıyla imtihan etmesin.

Sevgiyle... :)

@ponçikmom

#JassmennAnahtar Kelimeler

"Annelik Toz Pembe Değildir" Diyen, En Samimi Sosyal Medya Anneleri

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım "Annelik Toz Pembe Değildir" Diyen, En Samimi Sosyal Medya Anneleri . tanıtımı. "Annelik Toz Pembe Değildir" Diyen, En Samimi Sosyal Medya Anneleri , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. "Annelik Toz Pembe Değildir" Diyen, En Samimi Sosyal Medya Anneleri hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

"Annelik Toz Pembe Değildir" Diyen, En Samimi Sosyal Medya Anneleri

"Annelik Toz Pembe Değildir" Diyen, En Samimi Sosyal Medya Anneleri her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak "Annelik Toz Pembe Değildir" Diyen, En Samimi Sosyal Medya Anneleri ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

"Annelik Toz Pembe Değildir" Diyen, En Samimi Sosyal Medya Anneleri, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

"Annelik Toz Pembe Değildir" Diyen, En Samimi Sosyal Medya Anneleri

Her etkinlik için gerçek şu ki, "Annelik Toz Pembe Değildir" Diyen, En Samimi Sosyal Medya Anneleri . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu "Annelik Toz Pembe Değildir" Diyen, En Samimi Sosyal Medya Anneleri hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane "Annelik Toz Pembe Değildir" Diyen, En Samimi Sosyal Medya Anneleri iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir "Annelik Toz Pembe Değildir" Diyen, En Samimi Sosyal Medya Anneleri" demiştim.

"Keşke iyi bir x "Annelik Toz Pembe Değildir" Diyen, En Samimi Sosyal Medya Anneleri olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son "Annelik Toz Pembe Değildir" Diyen, En Samimi Sosyal Medya Anneleri

"Şimdi kötüler için "Annelik Toz Pembe Değildir" Diyen, En Samimi Sosyal Medya Anneleri" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici "Annelik Toz Pembe Değildir" Diyen, En Samimi Sosyal Medya Anneleri Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir "Annelik Toz Pembe Değildir" Diyen, En Samimi Sosyal Medya Anneleri başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni "Annelik Toz Pembe Değildir" Diyen, En Samimi Sosyal Medya Anneleri köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda "Annelik Toz Pembe Değildir" Diyen, En Samimi Sosyal Medya Anneleri .

Bugünün "Annelik Toz Pembe Değildir" Diyen, En Samimi Sosyal Medya Anneleri

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar