Annenize Dönün ve Bir Daha Teşekkür Edin!

Annenize Dönün ve Bir Daha Teşekkür Edin!

Anne ne yüce bir kelime değil mi? Anne deyince hemen akla koşan, fedakar olan, üzülen, veren kelimeleri gelmiyor mu? Anneliği tatmak hem ruhi hemde psikolojik olarak güzel bir şey olsa gerek. Güzelleştirecek, doyuracak o kadar çok sebep var ki evladım olsa idi demeden edemiyor insan. Olsaydı da gücüne güç katsa idim, birey haline getirseydim, varımı yoğumu serse idim. Ve ve ve ben her zaman güçlü birini ancak güçlü biri yetiştirebilir kanısındayım her zaman. Bu sebeple o güçlü muazzam annelerinize dönüp bir daha minnet duymanız ve teşekkür etmeniz için yazıyorum bu Bencemi. :)

Allah herkese üçüz üçüz nasip etsin, başta bana. Amin. :D
Allah herkese üçüz üçüz nasip etsin, başta bana. Amin. :D

Verdiğimiz her kararı desteklerler

Annenize Dönün ve Bir Daha Teşekkür Edin!

Düşünceli olsalar da, yüz çevirseler de bizi desteklemekten hiç geri kalmazlar ve ne olursa olsun arkamızda kale gibi durabilirler. Annem genelde ne halin varsa gör be, kanser olacağım der ama bir öpmeye bakar sakinleşip yanı başımda belirmesi. :)

İlk kutlayıcı

Annenize Dönün ve Bir Daha Teşekkür Edin!

Her zaman başarılarımızın ardındadırlar ve ilk kutlayıcılarımızdırlar. Bazen kocaman bir sarılma, bazen aşırı reaksiyonları ile baş tacı oldukları kesin. Hiç ama hiç kimse onların o anki tepkilerini size o denli aktaramaz, samimi olamaz.

Zoru başaracaksın annecim, biliyorum, hadi

Annenize Dönün ve Bir Daha Teşekkür Edin!

Onlar varsa zor yok, emin olun yok. Ne zaman zorda, darda olsak bir bakışları ya da bir tebessümleri, bir lafları yeter inancımızın geri gelmesine. O bakış hadi yavrum, yapabilirsin, başaracaksın bakışıdır.

Bizden önce onlar inanır bize

Annenize Dönün ve Bir Daha Teşekkür Edin!

İstediğimiz kadar kendimizden nefret edelim, inanmayalım kendimize o bizden emindir. Bize her defasında yeniden denememiz için güç verir dokunuşları, bakışları. Size inana inana halleder işini ve bir gün bir bakmışsınız sorumluluk sahibi, kendinden emin birey oluvermişsiniz.

Her daim kahvaltı ve temizlik

Annenize Dönün ve Bir Daha Teşekkür Edin!

Kendi işe ya da herhangi bir yere gitmeyecek dahi olsa, sabah erkenden kalkar, kahvaltımızı hazırlar, üstümüz temiz ve hazırdır, ev pırıl pırıldır. Huzurlu bir yerde nefes almamız için elinden ne geliyorsa seve bile yaparlar. Dönün ve kocaman öpün meleğinizi. :)

Uyku mu? O ne?

Annenize Dönün ve Bir Daha Teşekkür Edin!

Gittiğiniz yerden gelene kadar uyur mu sanıyorsunuz? Eğer öyle ise, yanılıyorsunuz. :D Asla bizi iyi görene kadar uyumazlar, kaygılanırlar. Çünkü bu saf sevgidir, temizdir.

Küstüğü anda ruhunuz duyar mı sanıyorsunuz?

Annenize Dönün ve Bir Daha Teşekkür Edin!

Küserler, alınırlar alınmasına ama kıyabilirler mi sanıyorsunuz? Asla! Onlar candır, canandır. Ne olursa olsun huzursuz olmayın diye içlerine atmayı da bilirler ve çok iyi becerirler.

O kadar da olur canım. :)

Annenize Dönün ve Bir Daha Teşekkür Edin!

Tehdit etmekte bir annelik emaresidir. Kötü yola sapmayalım, fütursuz davranmayalım diye arada seni babana söyleyeceğim demekten bir şey olmaz. :D Hoş görün, kırmayın.

Hepinize neşeli günler dilerim. :)

BirMelek1
BirMelek1


Anahtar Kelimeler

Annenize Dönün ve Bir Daha Teşekkür Edin!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Annenize Dönün ve Bir Daha Teşekkür Edin! . tanıtımı. Annenize Dönün ve Bir Daha Teşekkür Edin! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Annenize Dönün ve Bir Daha Teşekkür Edin! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Annenize Dönün ve Bir Daha Teşekkür Edin!

Annenize Dönün ve Bir Daha Teşekkür Edin! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Annenize Dönün ve Bir Daha Teşekkür Edin! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Annenize Dönün ve Bir Daha Teşekkür Edin!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Annenize Dönün ve Bir Daha Teşekkür Edin!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Annenize Dönün ve Bir Daha Teşekkür Edin! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Annenize Dönün ve Bir Daha Teşekkür Edin! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Annenize Dönün ve Bir Daha Teşekkür Edin! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Annenize Dönün ve Bir Daha Teşekkür Edin!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Annenize Dönün ve Bir Daha Teşekkür Edin! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Annenize Dönün ve Bir Daha Teşekkür Edin!

"Şimdi kötüler için Annenize Dönün ve Bir Daha Teşekkür Edin!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Annenize Dönün ve Bir Daha Teşekkür Edin! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Annenize Dönün ve Bir Daha Teşekkür Edin! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Annenize Dönün ve Bir Daha Teşekkür Edin! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Annenize Dönün ve Bir Daha Teşekkür Edin! .

Bugünün Annenize Dönün ve Bir Daha Teşekkür Edin!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar