Araştırmacı Anne- Ağlayan Bebek

Araştırmacı Anne- Ağlayan Bebek

Biliyorum ki bir kısmınız ağlamayan bebek mi olurmuş efenim bu da nesi diyebilirsiniz. Ama demeyin. Yani deseniz de içinizden diyin. Bebektir tabiki ağlar ancak ağlamasını azaltmak için belli yöntemler de var. Bunlardan bir kaçını yazacağım size.

Ağlayan Bebek Nasıl Sakinleştirilir (Video)

- Öncelikle siz sakin olun

Bebek sizin gergin olduğunuzu hisseder ve siz gerildikçe o da daha çok gerilir. Bu yüzden her ne kadar zor dahi olsa ilk olarak sakin kalmaya çalışın.

- Emzirin

Annesi iseniz bebeği emzirmeyi deneyin. Açlıktan ağlıyor olabileceği gibi, anne kokusunu, ilgisini istiyor da olabilir. Muhtemeldir.

- Altını kontrol edin

Klasik şeylerdir bunlar ama özellikle yeni doğduğu zaman bebekler içgüdüsel olarak altını pislettiği zaman, pisleteceği zaman ağlarlar. Ben şanslıyım ki Gökçe Çişli bezle saatlerce de dursa ağlamıyor :D

- Ateşine ve gazına bakın

Ateşi çıkmış olabilir bebeğinizin. Hele ki aşı veya diş çıkartma dönemindeyseniz. Gazını çıkartmak için kolik masajı yapabilirsiniz. Gazı varsa gaz damlası da verebilirsiniz ancak ben şahsım olarak 6 aydan küçük bebeklere gaz damlası dahil anne sütü haricinde bir şey vermeyi uygun ulmuyorum.


- Bebeğinizle beraber yatın

Bazen sadece biraz sıcaklık hissetmek isteyebilir bebeğiniz. Onunla beraber yatın veya göğsünüze yatırın. Ben yaklaşık 4,5 ay boyunca kızını sadece başını göğsüne dayayarak uyutmuş birisi olarak bunun cidden işe yaradığını söyleyebilirim.

- Bebeğinize ılık bir banyo yaptırın

Genelde bütün bebekler banyo sonrasından rahatlayarak uzun bir uyku sürecine girerler. En azından ben her banyodan sonra 3 4 saat uyuduğu günlerini bilirim Gökçenin. Banyosuna lavanta yağı ekleyebilir, banyo sonrasında da masaj yağı veya zeytinyağı ile vücuduna masaj yapabilirsiniz.

- Emzik vermeyi deneyin

Kimi bebeklerde emme refleksi biraz daha coşkuludur. Bu durumda emzik kurtarıcınız olabilir. Ben 2 3 ay emzik vermemiş, daha sonra emziğin ne harikulade bir şey olduğunu keşfedip renk renk emzik almış birisiyim. Hala daha geceleri bazen ağladığında (gündüz de aynı şekilde) ağzına emziği tıkıyorum. Çok faydalı bir buluş bu :D

- Arabanız varsa arabayla dışarı çıkartın bebeğinizi

Bebeklerin büyük kısmı, özellikle kolikli olanlar dışarıya çıktığında veya arabaya bindiğinde sakinleşip uyuyorlar. Bunun da sebebi araba sesini anne karnındaki sese benzetmeleri. Hiç arabayla gezdirmek zorunda kalmasam da sık sık otobüs ve minibüs kullanan birisi olarak yola çıktığımız anda uyuyarak yol boyunca beni insanlara rezil etmeyen bir kızım var. Hala daha dışarı çıkınca kangurusunda uyuyup kalır.

- Süpürge, Fön makinesi sesi açın

Telefonunuza süpürge, saç kurutma makinesi gibi şeylerin sesini kaydedip dinletin. Ha saç kurutma makinesini veya süpürgeyi de açabilirsiniz ama bu gecenin 2sinde bazen mümkün olmayabiliyor. Telefonuma Baby Sleep isimli playstore uygulamasını indirip gece uyumadığı zamanlar bu uygulamadaki süpürge sesini açarak rahatça uyuduğumuz çok olmuştur bizim. Ancak fön makinesi gibi cihazları çalıştırırken mutlaka yanında bulunun bebeğin. Geçtiğimiz günlerde bu şekilde uyuyup kalarak bebeğinin vücudunu yakan bir annenin haberi vardı. Dikkat etmek lazım.

- Siz de onunla beraber ağlayın :D

Baktınız hiç birisi çözüm olmuyor siz de bebeğinizle beraber ağlayın. Genellikle noluyo lan gibi bir düşünce ile susup sizi izlemeye başlayabilirler :D

Araştırmacı Anne ve Çok Ağlayan Bebeğinden bugünlük bu kadar sevgili üyecanlar. Daha sonra görüşmek üzere.

NOT: Gökçe hala çok mızmız.

Diğer bencelerim için bkz: link

Araştırmacı Anne- Ağlayan Bebek


Anahtar Kelimeler

Araştırmacı Anne- Ağlayan Bebek

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Araştırmacı Anne- Ağlayan Bebek . tanıtımı. Araştırmacı Anne- Ağlayan Bebek , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Araştırmacı Anne- Ağlayan Bebek hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Araştırmacı Anne- Ağlayan Bebek

Araştırmacı Anne- Ağlayan Bebek her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Araştırmacı Anne- Ağlayan Bebek ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Araştırmacı Anne- Ağlayan Bebek, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Araştırmacı Anne- Ağlayan Bebek

Her etkinlik için gerçek şu ki, Araştırmacı Anne- Ağlayan Bebek . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Araştırmacı Anne- Ağlayan Bebek hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Araştırmacı Anne- Ağlayan Bebek iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Araştırmacı Anne- Ağlayan Bebek" demiştim.

"Keşke iyi bir x Araştırmacı Anne- Ağlayan Bebek olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Araştırmacı Anne- Ağlayan Bebek

"Şimdi kötüler için Araştırmacı Anne- Ağlayan Bebek" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Araştırmacı Anne- Ağlayan Bebek Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Araştırmacı Anne- Ağlayan Bebek başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Araştırmacı Anne- Ağlayan Bebek köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Araştırmacı Anne- Ağlayan Bebek .

Bugünün Araştırmacı Anne- Ağlayan Bebek

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar