Araştırmacı Anne- Kitap Kurdu Bebek

Araştırmacı Anne- Kitap Kurdu Bebek

İçinizden bazı sorular geçiyor olabilir bu başlığı okuyunca. Daha kaç aylık anne ki hemen kendine araştırmacı anne diyor?, Sanki ne yapmış da hemen araştırmacı olmuş?, Bebeğin kitap kurdu mu olurmuş? Ne anlarmış bebek? gibi düşüncelerinizi duyuyorum. Bilesiniz ki cevapları aşağıda yer alabilir de almayabilir de.

Araştırmacı bir anneyim. Öyle ki daha hamileyken, memelerde süt bile yokken, sütüm geç gelirse ne yapmam gerektiğini, mastiti, süt düğümlenmesini, sütü arttırma yöntemlerini, bebeklerin büyüme ataklarını, normal doğumu kolaylaştırıcı perine masajı gibi yöntemleri, falanları filanları, inter milanları hepsini biliyordum.

Bu yüzden ne hamileyken ne de yeni doğum yaptığımda 1 kişiden bile yardım istememe gerek kalmadı. Hatta şöyle yap, böyle yap diyenlere hayır araştırdım o sağlıksız, bu böyle iyi diye diye dilimde tüy bittiği dönemler de oldu. Dilim tüyü bitmiş bir yetimdi artık.

Neyse efenim konuyu karıştırmayalım lütfen...

Araştırmacı anne kısmını hadi tamam anladık da bebek denilen şey nasıl olur da kitap kurdu olur Allasen? dediğinizi duyar gibiyim. 6 aylık bebemin bile daha şimdiden 3 tane kitabı var. Ve tabiki yenileri de alınmak için sıra bekliyorlar. E bebek ne anlayacak diyorsunuz tabiki ama anlıyor efenim anlıyor.

Araştırmacı Anne- Kitap Kurdu Bebek

Daha benim 6 aylık bebe Gökçe eline Dokun-Hisset-Öğren kitabını verdiğim zaman açıp içindeki resimlere bakıyor, dokunuyor. Henüz pek beceremese de sayfasını bile çevirmeye çalıştığına şahit oldum. Ha süper zeka mı benim kızım? Değil tabiki. Bebeklerde emme refleksi gibi belli refleksler de gelişiyor sonuçta zamanla.

Sonracığıma hışırtılı kitaplar var bebelere göre. Belki duymuşsunuzdur. Duymadıysanız da sayemde duymuş olun. Bebeler genelde ses çıkartan şeylere ilgi duydukları için daha minicikken, ufacıkken, tefecikken (bkz: tefeci değil, tefecik) böyle kitaplar almanız onun bilinç altı için iyi olacaktır.

Ha benim kızım şuanda kitap kurdu mu peki? Hayır, tabiki değil. Ama olacak. En azından olmak zorunda. Onca kitap arşivini, efendime söyleyeyim bebelere en uygun kitapları araştırmak için harcadığım günler ziyan olmamalı sonuçta değil mi? Hem az çok annesine çekerse kızım kitap konusunda muhtemelen iyi bir okuyucu olur.

Tabi 6 aylık olmasına rağmen annesinin 1 tane oyuncak, 3 tane kitap aldığı için manyak olduğunu düşünebilirsiniz tabiki. Ama haklısınız. Manyağım, ne olmuş? O okusun da gerisi önemsiz.

Ha bu bencede ne alaka?, ne bir bilgi var ne de gerekli bir şey dediğinizi de biliyorum. Bunun için bkz: link Sonuçta bencelerde illaki limonun faydasını, erkeği tavlamanın yollarını, kıllardan kurtulmak için çözümleri yazacak değiliz değil mi?

Yine de bir faydam olsun annelere ve anne adaylarına. Siz siz olun dinlemeyin şu bebek ne anlar kitaptan diyenleri. Sütün geliyor mu sorusuna cevap vermeyin. Emziriyor musun diyenlere Sanane benim mememden diyebilin. Bol bol kitap alın, okuyun bebeklerinize. Şimdiden sevdirin kitapları. Sevdirin ki ilerde ihtiyacımız olan kitap sever nesile ulaşmak için bir şeyler yapmış olasınız.

Bu da böyle bir bence olsun. Kalın sağlıcakla anacım...

Diğer bencelerim için bkz: link

Ha bu arada bu sefer Dağılabilirsiniz demiyorum, rahat olun takılın kafanıza göre...

Araştırmacı Anne- Kitap Kurdu BebekAnahtar Kelimeler

Araştırmacı Anne- Kitap Kurdu Bebek

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Araştırmacı Anne- Kitap Kurdu Bebek . tanıtımı. Araştırmacı Anne- Kitap Kurdu Bebek , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Araştırmacı Anne- Kitap Kurdu Bebek hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Araştırmacı Anne- Kitap Kurdu Bebek

Araştırmacı Anne- Kitap Kurdu Bebek her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Araştırmacı Anne- Kitap Kurdu Bebek ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Araştırmacı Anne- Kitap Kurdu Bebek, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Araştırmacı Anne- Kitap Kurdu Bebek

Her etkinlik için gerçek şu ki, Araştırmacı Anne- Kitap Kurdu Bebek . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Araştırmacı Anne- Kitap Kurdu Bebek hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Araştırmacı Anne- Kitap Kurdu Bebek iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Araştırmacı Anne- Kitap Kurdu Bebek" demiştim.

"Keşke iyi bir x Araştırmacı Anne- Kitap Kurdu Bebek olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Araştırmacı Anne- Kitap Kurdu Bebek

"Şimdi kötüler için Araştırmacı Anne- Kitap Kurdu Bebek" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Araştırmacı Anne- Kitap Kurdu Bebek Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Araştırmacı Anne- Kitap Kurdu Bebek başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Araştırmacı Anne- Kitap Kurdu Bebek köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Araştırmacı Anne- Kitap Kurdu Bebek .

Bugünün Araştırmacı Anne- Kitap Kurdu Bebek

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar