"Babalık Nedir" Sorusuna Cevap Veren Fedakar "Baba" Hayvanlar

"Babalık Nedir" Sorusuna Cevap Veren Fedakar "Baba" Hayvanlar

İmparator Penguen adının hakkını her türlü veriyor!

Yumurtayı baba penguene bırakan anne, çocuğuna besin bulabilmek için uzak bir yolculuğa çıkıyor. Baba gerekirse aç olarak kımıldamadan kuluçkaya yatıyor. Kutupların soğuğunda öyle rahat rahat kuluçkaya yatmak da yok! Milimlik-santimlik hareketler yavrunun üşümesine sebep olabilir! Bitmedi... İmparator penguen, yumurtadan çıkan yavrusuna da süt benzeri sıvı veriyor. Anne geldikten sonra yine yavrusu için besin aramaya çıkıyor baba penguen! Ee, adının hakkını veren koca yürekli imparator penguen olmak bunu gerektirir!

Bir hayırlı evlat olarak "Karadul" ve örümcekgiller

(Örümcek fobisi olanlar için görsel kullanmıyorum)

Bir örümcek çeşidi olarak biz onları "aha bak hatuna hele, işi bitince erkeği nasıl da cezalandırıyor" şeklinde değerlendiriyoruz. O işi biraz daha açalım. Dişi karadul, eşini yiyor ama neden yiyor?

Çiftleşmeden sonra bitkin düşen eşine yavrusuna iyi bakması açısından kendini ikram ediyor! Yavru örümceğimiz dünyaya geldiğinde ise bazı anne örümcekler yavrusunun ölmemesi için yavrusuna kendisini yem edebiliyor. Yani bir örümcek kolay yetişmiyor! Anne, babayı daha sonra da bebek anneyi yiyor.

Erkek kumruların romantikliği köprüyü geçene kadar değil!

Aşkın sembolü olarak gösterilen hayvanlardan biri olan kumruların aile hayatı örnek alınası! Yuva yapı için çalı çırpıyı birlikte hazırlayan çift, yumurtalarına da nöbetleşe olarak bakıyor. Hem erkek hem dişi kuluçkaya yatıyor yani! Yavru dünyaya geldikten sonra, eve yemek getirme görevi de büyük ölçüde babada. Ayrıca baba, yavrunun kanatlarını gagalayarak onlara uçmayı da öğretiyor.

Kim demiş "aslan erkekleri yan geliyor, yatıyor" diye? Kuru iftira!

Aslanların dişi olanları yuvayı çekip çevirir diye biliyoruz. Öyle mi? Tam olarak değil. Aslanlar arasında doğada her canlıda olduğu gibi bir iş bölümü var. Anne aslan avlanma ve yuvaya avını getirme görevini üstleniyor. Baba aslanlar ise yavruları için tehlike oluşturabilecek canlıları ailesinden uzak tutma haricinde, diğer sürülerdeki yavru erkek aslanları da ortadan kaldırıyor. Gerekirse kendini ortaya koyabiliyor erkek aslanlar...

Yani yemek anneden savunma babadan... Ne kadar tanıdık geldi değil mi?

"Kimin hamile kaldığının önemi yok, mühim olan aile olmak" mottosuyla hareket eden denizatları

Denizatları erkeğin hamile kalabildiği tek canlı türü olarak bilinir. Bu kadar değil denizatı erkeklerinin dişilerine karşı jesti! Flört esnasında dişi denizatıyla aynı rengi alarak kur yapan erkek denizatları aynı zamanda "biz bir bütünüz" mesajı verirler. Ardından yumurtalarını erkeğin su dolu keseciğine bırakan dişi denizatı alır başını gider. Hamileliğin tüm yükü erkek denizatına kalır! Anne denizatı iyilik olarak sadece hamile eşinin yanında bulunmaz. Sebebi: Hamile eşinin avlarına ortak olmamak! Hay Allah razı olsun, bari bu kadarını düşünüyor dersiniz... En azından ben dedim.

Hayvanlar aleminden vaziyet böyle... Peki sizce aynı özveriyi üstün ırk olarak nitelendirdiğimiz "insanoğlu" yavruları için gösteriyor mu?

Neden hala yavrusuna bakmayan insanları gördüğümüzde "hayvanlar bile" şeklinde bir kıyaslama yapma gereği duyuyoruz?

Bir sürü sorular var akılda cevap bekliyor...

#orijinalbence

#tuhafbireditör

Keyifli okumalar dilerimAnahtar Kelimeler

"Babalık Nedir" Sorusuna Cevap Veren Fedakar "Baba" Hayvanlar

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım "Babalık Nedir" Sorusuna Cevap Veren Fedakar "Baba" Hayvanlar . tanıtımı. "Babalık Nedir" Sorusuna Cevap Veren Fedakar "Baba" Hayvanlar , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. "Babalık Nedir" Sorusuna Cevap Veren Fedakar "Baba" Hayvanlar hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

"Babalık Nedir" Sorusuna Cevap Veren Fedakar "Baba" Hayvanlar

"Babalık Nedir" Sorusuna Cevap Veren Fedakar "Baba" Hayvanlar her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak "Babalık Nedir" Sorusuna Cevap Veren Fedakar "Baba" Hayvanlar ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

"Babalık Nedir" Sorusuna Cevap Veren Fedakar "Baba" Hayvanlar, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

"Babalık Nedir" Sorusuna Cevap Veren Fedakar "Baba" Hayvanlar

Her etkinlik için gerçek şu ki, "Babalık Nedir" Sorusuna Cevap Veren Fedakar "Baba" Hayvanlar . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu "Babalık Nedir" Sorusuna Cevap Veren Fedakar "Baba" Hayvanlar hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane "Babalık Nedir" Sorusuna Cevap Veren Fedakar "Baba" Hayvanlar iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir "Babalık Nedir" Sorusuna Cevap Veren Fedakar "Baba" Hayvanlar" demiştim.

"Keşke iyi bir x "Babalık Nedir" Sorusuna Cevap Veren Fedakar "Baba" Hayvanlar olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son "Babalık Nedir" Sorusuna Cevap Veren Fedakar "Baba" Hayvanlar

"Şimdi kötüler için "Babalık Nedir" Sorusuna Cevap Veren Fedakar "Baba" Hayvanlar" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici "Babalık Nedir" Sorusuna Cevap Veren Fedakar "Baba" Hayvanlar Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir "Babalık Nedir" Sorusuna Cevap Veren Fedakar "Baba" Hayvanlar başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni "Babalık Nedir" Sorusuna Cevap Veren Fedakar "Baba" Hayvanlar köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda "Babalık Nedir" Sorusuna Cevap Veren Fedakar "Baba" Hayvanlar .

Bugünün "Babalık Nedir" Sorusuna Cevap Veren Fedakar "Baba" Hayvanlar

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar