Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım!

Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım!

Bugün yazacaklarım " Bayram değil, seyran değil." Bencesi olacak bir nevi. Anneler günü değil, daha zaman var. Ancak bazı kişilerin özel günlerde değil her daim hatırlanması taraftarıyım.

Özdemir Asaf "Ne cenneti merak ediyorum, ne de cehennemi; çünkü ben annemi gülerken de gördüm,

ağlarken de...." diyerek ne güzel söylemiş. Hayattayken belki kıymetini bilemiyoruz, bazen onlara kızıyoruz, anlayamıyoruz, bazen varlıklarının farkına bile varamıyoruz. Hayat şartları, kendi telaşımız, işimiz, gücümüz, arkadaşımız, sevgilimiz derken ihmal ettiğimiz annelerimizi kah eğlenerek, kah hüzünlenerek hatırlayalım istedim. Konumuz her açıdan annelerimiz..

Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım!

Allah ın bir mucizesi olarak 9 ay 10 gün sonunda bebeği dünyaya getiren kadınların, 57 dele kadar acı çektikleri, oysa insan vücudunun en fazla 45 del (birim) acıya dayanabildiği gibi bir bilimsel veri varken ortada "Annelere of bile demeyin" ayeti daha bir anlam kazanıyor. Dayanıklı, güçlü, bazen huysuz, tatlı mı tatlı annelerimizi acaba tanıyor muyuz. Bilmediğimiz yönleri var mı? Eğer cevabınız evet ise annelerinizin burçlarını masaya yatıralım dedim.

Haydi başlayalım o zaman. :)

Bana burcunu söyle, sana annenin kim olduğunu söyleyeyim!

Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım!

Ben balık burcuyum, biricik annem aslan. Normalde çok uyumlu değiliz burç olarak . Ama o benim kraliçem, sultanım. Bir şekilde anlaşıyoruz. Sizde annenizin burcunu aklınızda tutun veya hemen öğrenmeye bakın ki bilmediğiniz neleri varmış öğrenin.

Benim annem koç burcu

Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım!
Onlar kendine güvenen, heyecanlı, bazen panik atak, çocukları seven ama kendileri nede değer veren, zaman ayıran, enerjileri çok yüksek anneler. Tuttuklarını koparırlar. Onlara bir şeyi kabul ettirmek zordur.

Benim annem boğa burcu

Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım!

Planlı, programlı, istikrarlı, uyku, yemek, temizlik saatleriniz belliyse muhtemelen anneniz boğa burcudur. Onların bu tutumu sayesinde düzenli ve öz güvenli çocukları olur. Ve çocuklarını fazlaca şımartırlar.

Benim annem ikizler burcu

Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım!

İkizler burcu anneleri her daim gençtir. Yaşları kaç olursa olsun hareketli, enerjik, her şeye yetişen asla sıradan olmayan, modayı takip eden, kendine has annelerdir. Onlardan klasik anneler gibi kısır yapıp ev gezmelerine gitmesini beklemeyin. Belki onlara da yetişirler ama her daim ilgilenecek başka ilgi alanları vardır.

Benim annem yengeç burcu

Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım!

Onlar dünyaya anne olmak için gelmişlerdir. İçgüdüsel olarak çocuk doğurmasa da onlar zaten hep annedir. Hani vardır ya yemeyen yediren, içmeyen içiren, saçını süpürge eden ve sofrada yer yoksa karnım tok diye oturmayan... İşte o anne yengeç burcu annesidir.. Kıyamam onlara.

Benim annem aslan burcu

Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım!

Evde tek söz sahibi. Lider mi lider, güçlü mü güçlü, baba bile çekinir. Aslan burcuysa anneniz biraz işiniz zor. Onu ikna etmek oldukça zordur. Ona iltifatlar edin, sevgi sözleriyle yaklaşın ki dediğinizi yapsın. Çünkü onun en hassas noktası muhteşem egosudur. O egoyu okşayın, yeterli olacaktır.

Benim annem başak burcu

Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım!

Eğer dağınık bir kişiyseniz ve annenizle aynı evde yaşıyorsanız. Size çok geçmiş olsun. Tanıştığımıza memnun oldum deyip uzaklaşasım var. Çünkü anneniz başak burcu! O bir titizlik ve düzen hastasıdır. Üstelik bilinen bir tedavisi yoktur. Dağınık bırakılan oda, banyo terliğiyle yanlışlıkla salona girilen bir evde 3. dünya savaşı çıkabilir. Şimdiden geçmiş olsun.

Benim annem terazi burcu

Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım!

Çocuklarla babanın arasında dengeyi kuran annelerdir. Bak seni babana söylerim. deyip korkutsa da babaya karşı hep sizin yanınızdadır. Alttan alta babaya da latife eder ama mutlaka arayı bulur. Çiçekleri böcekleri, doğayı çok seven annenizi bol bol gezmeye, doğa yürüyüşlerine çıkarın. Çok mutlu olacaktır.

Benim annem akrep burcu

Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım!

İşte geldik onlara! Benim için akrep burcu insanı çok özeldir. Annelere gelecek olursak akrep burcu

annesi tam olarak hükümet gibi kadındır. Yıkılmaz, yenilmez, çocuğu için her türlü belaya girer, yıkar yakar...Çünkü o dayanıklı bir akrep burcu annesidir.

Benim annem yay burcu

Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım!

Onlar kültürel annelerdir. Çocuklarına kültürlü ve bilgili olmayı aşılarlar. Sinirleri yay gibi gergindir. Kolay sinirlenmez ama sinirlenince kaçacak delik arayın. Zodyakın sıra dışı anneleridir onlar. Candır.

Benim annem oğlak burcu


Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım!

Güç onların göbek adıdır. Hani eşlerini kaybedip hiç evlenmeden yıllarca çocuklarını en iyi şekilde yetiştirmeye çalışan, gerekirse merdiven silen anneler vardır ya! İşte onlar oğlak burcu anneleridir. Çocuklarını da bu derece güçlü yetiştirirler. Erkek gibi kadın dedikleri tam da onlardır..

Benim annem kova burcu

Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım!

Erkek arkadaşlarını ya da erkek çocukları için kız arkadaşlarını rahatlıkla anlatabilecekleri, çocuklarıyla arkadaş gibi anne dedikleri annelerdir onlar. Özgür ruhlu, demokrat kova burcu anneleri candır.

Benim annem balık burcu

Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım!

Burcum diye demiyorum iyi insanlarızdır. Altın kalpli olduğumuzu cümle alem bilir. Onlar doğuştan annedir. Anne şefkatini fazlasıyla barındırırlar. Pasif agresiftir ki hiç umulmadık anda konuşmadan direk saldırıya geçebilir. Tabi ki çocukları söz konusu olduğunda. Balık burcu anneleri çiçek gibi görünse de çocukları söz konusu olduğunda kaya gibidir.. Ben de inşallah çok iyi bir anne olacağıma inanıyorum. Kısmetse tabi ki. :)

Şarkılarda annem

Konu anne olunca hüzünlerimizde ortaya çıkıyor. Annemiz hayatta ise ne şanslı olduğumuzun belki farkında bile değilken onların gönlünü almak, sarılmak, sohbet etmek, her zaman arayıp sormak, en önemlisi kalplerini kırmamak gerektiğini nacizane hatırlatmak istedim.İlk öncelikle de kendime.

Gökhan Tepe & Annem annem.

Anahtar Kelimeler

Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım! . tanıtımı. Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım!

Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım!

"Şimdi kötüler için Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım! .

Bugünün Bana Burcunu Söyle Sana Anneni Anlatayım!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar