Bebeğinizden Size Kalan İz: Doğum Çatlakları

Bebeğinizden Size Kalan İz: Doğum Çatlakları

Artık içinizde bir canlı var. Onu hissetmek ne muhteşem bir duygu. İleride bugünleri yad etmek için karnınıza dokunmak yetecek. İlk tekmeleri, ilk hareketi, ilk kelebek gibi kanat hareketleri :)

İlk zamanlar görüntünüzde pek bir değişiklik olmayacak. Zaman ilerledikçe derinizin gerilmesiyle oluşacak çatlaklar hatta yırtıkları fark etmeyebilirsiniz veya o an annelik içgüdüsüyle fazla ciddiye almayabilirsiniz de ancak çatlak ve hatta yırtıkları bebeğiniz doğduktan sonra deriniz eskisi gibi gergin olmadığında daha çok hissedeceksiniz.

Doğum çatlakları kabusunuz olmasın!

Bebeğinizden Size Kalan İz: Doğum Çatlakları

Aslında her annenin istediği şeydir vücudunda en az tahribatla gebelik dönemini atlatmak. Bunu önlemek aslında zor değil. Özellikle gebeliğin ikinci trimesterinden sonra gerilen vücudunuzu nemlendirmeye başlayarak en az tahribatla bu dönemi daha sorunsuz atlatabilir anne adayları. "Benim çatlağım hiç olmuyor" gibi bir yanılgıya kapılmayın. Özellikle son aya girdiğinizde 2 gecede oluşabilecek karın ve basen kısmında başta olmak üzere göğüs ve kollarınızda çatlağın ilerisi olan yırtık diye tanımlanan deri deformasyonunu gebelik sonlandığında daha net görebilirsiniz.

Vazelin ve bebek yağının muhteşem gücü

Bebeğinizden Size Kalan İz: Doğum Çatlakları

Derinizi 4 aydan sonra özellikle karın, basen ve göğüs bölgenizi günlük nemlendirdiğiniz takdirde deri deformasyonunu en aza indirebilirsiniz. Bu aşamada vazelin ve jel formunda bebek yağı kullanabilirsiniz.

Vazelin ve bebek yağı deriyi muhteşem bir biçimde nemlendirerek gerilme sırasında yırtık ve çatlakları önlemek için 1 numaralı çözüm yolu.

Uzun vadede kullanıldığında tüylenme yaptığı doğru ancak bunun çözümü gebelik sonlandığı zaman çok basit. Ancak deri tahribatının çözümü maalesef ki mümkün değil :)

#Iyikibenimsin

#izlerunutulmazAnahtar Kelimeler

Bebeğinizden Size Kalan İz: Doğum Çatlakları

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Bebeğinizden Size Kalan İz: Doğum Çatlakları . tanıtımı. Bebeğinizden Size Kalan İz: Doğum Çatlakları , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Bebeğinizden Size Kalan İz: Doğum Çatlakları hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Bebeğinizden Size Kalan İz: Doğum Çatlakları

Bebeğinizden Size Kalan İz: Doğum Çatlakları her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Bebeğinizden Size Kalan İz: Doğum Çatlakları ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Bebeğinizden Size Kalan İz: Doğum Çatlakları, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Bebeğinizden Size Kalan İz: Doğum Çatlakları

Her etkinlik için gerçek şu ki, Bebeğinizden Size Kalan İz: Doğum Çatlakları . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Bebeğinizden Size Kalan İz: Doğum Çatlakları hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Bebeğinizden Size Kalan İz: Doğum Çatlakları iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Bebeğinizden Size Kalan İz: Doğum Çatlakları" demiştim.

"Keşke iyi bir x Bebeğinizden Size Kalan İz: Doğum Çatlakları olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Bebeğinizden Size Kalan İz: Doğum Çatlakları

"Şimdi kötüler için Bebeğinizden Size Kalan İz: Doğum Çatlakları" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Bebeğinizden Size Kalan İz: Doğum Çatlakları Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Bebeğinizden Size Kalan İz: Doğum Çatlakları başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Bebeğinizden Size Kalan İz: Doğum Çatlakları köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Bebeğinizden Size Kalan İz: Doğum Çatlakları .

Bugünün Bebeğinizden Size Kalan İz: Doğum Çatlakları

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar