Bebek İçin Hastane Çantasında Neler Olmalı?

Bebek İçin Hastane Çantasında Neler Olmalı?

Genelde bir çok annenin ne lazım olur, ne koysam diye çok düşünüp blog blog araştırmaya düştüğü bir konudur bu.

Ben size direk kendi tecrübelerimi yazıcam en azından işe yaramayanları boşa koymamış olursunuz.

Bebek İçin Hastane Çantasında Neler Olmalı?

ANNE İÇİN

Anne için küçük bir çanta hazırlamanız yeterlidir.

İçine önden düğmeli (böyleleri emzirirken kolaylık sağlıyor) pijama-lohusa takımı. (Ben 2 tane almıştım ne olur ne olmaz diye bundan.)

Kadın pedi veya hasta bezi (Bunlarda size külot şeklinde giyilen hasta bezlerini tavsiye ederim. Hem daha rahat oluyor hem de tuvalete gidip gelirken zorlanmıyorsunuz bu şekilde.

Yedek iç çamaşırı (Bu çok fazla gerekmese bile yedekte bulundurmanın zararı yoktur.

Terlik-Çorap (Ben doğumdan sonra çok üşümüştüm mesela. Sanırım aşırı kan kaybından dolayı olabilir. Terlik çorap alın yanınıza mutlaka. Hatta son günlerde süslü püslü lohusa terlikleri ve taçları satılıyor öyle bir şey alabilirsiniz.)

Hastanede uzun kalmanız gerekirse kişisel bakım malzemeleri (diş macunu ve fırçası, tarak, havlu gibi şeyler koyabilirsiniz çantanıza)

Emzirme sütyeni-Silikon meme ucu (Emzirme sütyeni herkese kullanışlı gelse de ben rahat edemedim şahsen. Silikon göğüs ucu da memenizin ucu olmadığı zaman daha rahat emzirmeniz için gerekebilir.

Bebek İçin Hastane Çantasında Neler Olmalı?

BEBEK İÇİN

Hastane çıkış seti ve yedek takım (Bebeğiniz doğduğunda onun tenine ilk değecek olan hastane çıkışını mümkünse %100 pamuk olanlarından tercih edin. Yedek 1 takım daha koyabilirsiniz. Ben 2 tane hastane çıkış seti almıştım mesela.)

Bebek bezi ve Islak mendil (Bebeğiniz için 7 8 tane bebek bezi ve 1 paket de ıslak mendil veya ısla pamuk koyun mutlaka çantaya.)

Battaniye (Genelde hastane çıkışı setlerinin içinde oluyor ama mevsime göre kalın battaniye de alabilirsiniz hastaneden çıkarken içine koymak için)

Biberon (Sütünüz hemen gelmezse ilk anda mama vermek zorunda kalabilirsiniz bebeğe. Her ne kadar ben karşı olsam da mama verme durumuna ilk anda mecbur kalabiliyorsunuz. O zaman mama vermek için biberon kullanırsınız. )

Bebek İçin Hastane Çantasında Neler Olmalı?

EKSTRALAR

*Bunlara ilave olarak varsa kameranızı veya fotoğraf makinenizi yanınıza alarak bu en güzel anları kaydedebilirsiniz. İlerde çok güzel hatıralar olarak kalacak bunlar.

*Not defteri ve kalem yine gerekebilecek şeyleri not almanız için veya o anda hissettiklerinizi yazmanız için kullanabilirsiniz.

*Bakımlı olmayı seven bir kadınsanız yanınıza makyaj malzemelerinizi de alıp güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

*Bebek odası süsü ve hastaneye gelenlere dağıtmalık şeyler de getirebilirsiniz. Ben doğumdan 6 saat sonra hastaneden çıktığım için ve hastaneye kimsenin de gelmesini istemediğim için dağıtmalık şeyleri evime almıştım :)

Neyse şimdilik bu kadar. Umarım hepiniz bu güzel stresi yaşamak zorunda kalırsınız. Kalın sağlıcakla.

Diğer bencelerim için bkz: linkAnahtar Kelimeler

Bebek İçin Hastane Çantasında Neler Olmalı?

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Bebek İçin Hastane Çantasında Neler Olmalı? . tanıtımı. Bebek İçin Hastane Çantasında Neler Olmalı? , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Bebek İçin Hastane Çantasında Neler Olmalı? hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Bebek İçin Hastane Çantasında Neler Olmalı?

Bebek İçin Hastane Çantasında Neler Olmalı? her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Bebek İçin Hastane Çantasında Neler Olmalı? ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Bebek İçin Hastane Çantasında Neler Olmalı?, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Bebek İçin Hastane Çantasında Neler Olmalı?

Her etkinlik için gerçek şu ki, Bebek İçin Hastane Çantasında Neler Olmalı? . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Bebek İçin Hastane Çantasında Neler Olmalı? hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Bebek İçin Hastane Çantasında Neler Olmalı? iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Bebek İçin Hastane Çantasında Neler Olmalı?" demiştim.

"Keşke iyi bir x Bebek İçin Hastane Çantasında Neler Olmalı? olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Bebek İçin Hastane Çantasında Neler Olmalı?

"Şimdi kötüler için Bebek İçin Hastane Çantasında Neler Olmalı?" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Bebek İçin Hastane Çantasında Neler Olmalı? Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Bebek İçin Hastane Çantasında Neler Olmalı? başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Bebek İçin Hastane Çantasında Neler Olmalı? köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Bebek İçin Hastane Çantasında Neler Olmalı? .

Bugünün Bebek İçin Hastane Çantasında Neler Olmalı?

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar