Bebek Sahiplerine Kolaylık Sağlayacak İpuçları Nelerdir?

Bebek Sahiplerine Kolaylık Sağlayacak İpuçları Nelerdir?

Yeni anne olan arkadaşlar şüphesiz bebekler hakkında her şeyi öğrenebilmek için bir ton araştırmaya girerler. Bebek bakımı ile ilgili kitapları okumaya başlarlar. Ama her şeyi bazen kitaplardan öğrenemeyiz yeni annelere yardımcı olacak en güzel fikirler tecrübeli annelerden gelir. Ben kendim şahsen tecrübeli bir anne olarak yeni annelere ilaç gibi gelecek fikirleri sunmak istiyorum.

1) Bebek küvetinden banyo küvetine geçiş

Bebek Sahiplerine Kolaylık Sağlayacak İpuçları Nelerdir?

Bazı anneler bebekleri büyüyünce onları banyo küvetinde nasıl yıkayacaklarını düşünürler. Çünkü bebekler durduğu yerde durmazlar her an ellerinden kayıp suyun içine kaçabilirler. Burada bir çamaşır sepetinin size büyük yardımı olacaktır üstelik bebeğinizin oyuncaklarını da içine katıp sağa sola kaçışmalarını engellemiş olursunuz.

2) Emzik kutuları

Bebek Sahiplerine Kolaylık Sağlayacak İpuçları Nelerdir?
Her emzik, kutusuyla beraber satılır diye bir şey yok. Bazen kendi emzik kutularımızı kendimiz yapmamız gerek, bunun için küçük plastik kutuları kullanabiliriz. Aslında marketlerde satılan meze yiyeceklerinin kutuları bu iş için çok ideal.

3) Ayaklanan bebeğinizi zapdedemiyor musunuz?

Bebek Sahiplerine Kolaylık Sağlayacak İpuçları Nelerdir?

Çözüm lastikli çarşaf! Ev işlerinizi yaparken bebeğinizin ortadan kaybolmasını istemiyorsanız onu oyun parkına ya da yatağına koyup üzerini lastikli çarşafla kapatıp oradan ayaklanıp kaçmasına engel olabilirsiniz. Böylece kafanızı kaldırdığınızda "nerede bu çocuk!" diye aramaya çıkmazsınız.

4) Ev yapımı deterjan!

Bebek Sahiplerine Kolaylık Sağlayacak İpuçları Nelerdir?

Bebeklerin üzeri çok sık kirlenir. Mama yerken, meyve yerken sürekli kıyafetleri lekelenir. Her defasında da onun kıyafetlerini makineye atıp yıkamak yorucu olabilir. Üstelik devamlı yıkanmak kıyafetleri de yıpratır. Evde kendiniz hazırlayacağınız karbonat+boraks karışımı deterjanınızla bu lekeleri çok çabuk çıkarıp durulayarak kurutabilirsiniz.

5) Kapı çarpmalarına karşı Makarna!

Bebek Sahiplerine Kolaylık Sağlayacak İpuçları Nelerdir?

Oradan oraya dolaşan bebeğinizin kapılara sıkışmaması için kapı tutuculara deli paralar vermenize gerek yok. Havuzda kullandığınız makarnaları kesip kendi kapı tutucunuzu yapabilirsiniz hem de daha ucuza!

6) Biberon tutucu

Bebek Sahiplerine Kolaylık Sağlayacak İpuçları Nelerdir?

Mama sandalyesinde otururken her defasında biberonunu yere atmasından bıktınız mı? Kolaylıkla bulabileceğiniz askı vantuzlarına bebeğinizin biberonunu bağlayıp onu masaya sabitleyebilirsiniz. Bulduğu her şeyi fırlatan bebekler için bu vantuzlar bir harika!

7) Yeni çıkan dişlere sakinleştirici

Bebek Sahiplerine Kolaylık Sağlayacak İpuçları Nelerdir?

Bebeklerin yeni çıkan dişleri onları çok huzursuz ettiğini bütün anneler bilir. Onlar için evde yapabileceğiniz en pratik diş kaşıyıcısı kendi emzikleridir. Suya daldırıp içine su dolmasını sağlayacağınız emziği buzlukta dondurup bebeğinize verebilirsiniz. Böylece bir diş kaşıyıcı masrafından da kurtuldunuz tebrikler!

#MutluannelerMutlubebekler

#AnneBebekAnahtar Kelimeler

Bebek Sahiplerine Kolaylık Sağlayacak İpuçları Nelerdir?

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Bebek Sahiplerine Kolaylık Sağlayacak İpuçları Nelerdir? . tanıtımı. Bebek Sahiplerine Kolaylık Sağlayacak İpuçları Nelerdir? , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Bebek Sahiplerine Kolaylık Sağlayacak İpuçları Nelerdir? hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Bebek Sahiplerine Kolaylık Sağlayacak İpuçları Nelerdir?

Bebek Sahiplerine Kolaylık Sağlayacak İpuçları Nelerdir? her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Bebek Sahiplerine Kolaylık Sağlayacak İpuçları Nelerdir? ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Bebek Sahiplerine Kolaylık Sağlayacak İpuçları Nelerdir? , özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Bebek Sahiplerine Kolaylık Sağlayacak İpuçları Nelerdir?

Her etkinlik için gerçek şu ki, Bebek Sahiplerine Kolaylık Sağlayacak İpuçları Nelerdir? . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Bebek Sahiplerine Kolaylık Sağlayacak İpuçları Nelerdir? hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Bebek Sahiplerine Kolaylık Sağlayacak İpuçları Nelerdir? iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Bebek Sahiplerine Kolaylık Sağlayacak İpuçları Nelerdir? " demiştim.

"Keşke iyi bir x Bebek Sahiplerine Kolaylık Sağlayacak İpuçları Nelerdir? olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Bebek Sahiplerine Kolaylık Sağlayacak İpuçları Nelerdir?

"Şimdi kötüler için Bebek Sahiplerine Kolaylık Sağlayacak İpuçları Nelerdir? " Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Bebek Sahiplerine Kolaylık Sağlayacak İpuçları Nelerdir? Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Bebek Sahiplerine Kolaylık Sağlayacak İpuçları Nelerdir? başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Bebek Sahiplerine Kolaylık Sağlayacak İpuçları Nelerdir? köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Bebek Sahiplerine Kolaylık Sağlayacak İpuçları Nelerdir? .

Bugünün Bebek Sahiplerine Kolaylık Sağlayacak İpuçları Nelerdir?

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar