Bıkkınlık Yaratan Sosyal Medya Anneliği!

Bıkkınlık Yaratan Sosyal Medya Anneliği!

Devir değişti, düzen bozuldu. Artık çocuk olmadan ultrason kağıdını bile sosyal medyalara koyar olduk. Anneliğin bu muazzam heyecanından sosyal medyada fazlası ile nasibini aldı. Bence bu olay çığırından çıkmaya başladı bile. :) Açtığım her yerde dedesinin gülü, babası bak nasıl düştü, benim eriğim gibi etiketlerle çocuk fotoğrafları görür oldum ve bunu sizle paylaşıp, tiye almak istedim. :D

Bıkkınlık Yaratan Sosyal Medya Anneliği!

Biri ilan mı dedi?

Bıkkınlık Yaratan Sosyal Medya Anneliği!

Değişik versiyonlar mevcuttur. İlk bebek ise baba annenin karnını öper. Ya da elle karna kalp falan yapılır. Yani siz yeter ki duyurmak isteyin. Amaç ne hala anlamış değilim. Liseden beri görüşmediğim falan arkadaşımın karnımdaki çocuktan haberi olsa ne, olmasa ne? :)

Kız mı? Oğlan mı?

Bıkkınlık Yaratan Sosyal Medya Anneliği!

Annesinin paşası geliyor! nidaları ile Facebook sallama çalışmaları başlar ve jet hızıyla eş zamanlı diğer sosyal medyalara aktarılır. :) Soğuk esprilerin başlangıcı verilmiş olur. Bir de yetmiyor gibi bunu Ukraynada yaşıyor gibi yayınlarlar. Wife to Süleyman, Welcome to Hikmet gibi cümlelerin hiçbir önemi yok bir başkası için emin olun. :)

Hayali, farazi konuşmalar

Bıkkınlık Yaratan Sosyal Medya Anneliği!

Gelelim biz algısına. Öyle bir resim atıyor ki sanırsın çocuk konuşuyor. :) Bunun formları da var. Mesela biz çok acıktık, üşüdüm baba, bugün biraz huysuzuz gibi. Tamam bu şekilde konuş, onu anlıyorum ancak bebeğim ağzından konuşma olayını daha anlayabilmiş değilim.

Ya koy, ya koyma

Bıkkınlık Yaratan Sosyal Medya Anneliği!

Nazar değecek korkusu mudur bilmiyorum. Değecek ise şayet bacağına, saçına da değebilir. :) Öyle alıştık, öyle fenomen ettik ki, çocuklarımızı birde emojiler olduk suratlarını. Böyle detayları paylaşmak bile absürt iken neden emoji?

Çetele

Bıkkınlık Yaratan Sosyal Medya Anneliği!

Ben bu olaya bitiyorum. :) Anne karnında başlayan bir ay serüveni, çocuk 1 yaşına girene kadar devam ediyor. Bebeğin yanına mevsime, sebzeye, meyveye göre konsept yapılıyor ve resimleri çekiliyor. Sorarım ey KScan bu bebeğin suçu ne? İlerde bu resimlere bakan ne der? :)

Koğuş kalk

Bıkkınlık Yaratan Sosyal Medya Anneliği!

Erken kalkmak mühim, hele ki bunu egoya çevirmek daha mühim. Kalktık biz, enerjiğim, mükemmel anne benim, lililili. :D İnanır mısınız tam 5de kalkıyor, tam bir zeka abidesi imajı yaratmaktan başka bir şey değil. :)

Ve ve ve canım arkadaşlarım, sonuç ise

Bıkkınlık Yaratan Sosyal Medya Anneliği!

Hayırlı olsun, sosyal medyanızın boynu altında kalsın. :DAnahtar Kelimeler

Bıkkınlık Yaratan Sosyal Medya Anneliği!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Bıkkınlık Yaratan Sosyal Medya Anneliği! . tanıtımı. Bıkkınlık Yaratan Sosyal Medya Anneliği! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Bıkkınlık Yaratan Sosyal Medya Anneliği! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Bıkkınlık Yaratan Sosyal Medya Anneliği!

Bıkkınlık Yaratan Sosyal Medya Anneliği! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Bıkkınlık Yaratan Sosyal Medya Anneliği! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Bıkkınlık Yaratan Sosyal Medya Anneliği!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Bıkkınlık Yaratan Sosyal Medya Anneliği!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Bıkkınlık Yaratan Sosyal Medya Anneliği! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Bıkkınlık Yaratan Sosyal Medya Anneliği! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Bıkkınlık Yaratan Sosyal Medya Anneliği! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Bıkkınlık Yaratan Sosyal Medya Anneliği!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Bıkkınlık Yaratan Sosyal Medya Anneliği! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Bıkkınlık Yaratan Sosyal Medya Anneliği!

"Şimdi kötüler için Bıkkınlık Yaratan Sosyal Medya Anneliği!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Bıkkınlık Yaratan Sosyal Medya Anneliği! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Bıkkınlık Yaratan Sosyal Medya Anneliği! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Bıkkınlık Yaratan Sosyal Medya Anneliği! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Bıkkınlık Yaratan Sosyal Medya Anneliği! .

Bugünün Bıkkınlık Yaratan Sosyal Medya Anneliği!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar