Bir İnsanın En Mucizevi Anı: Doğum

Bir İnsanın En Mucizevi Anı: Doğum

Sen ona bebek diyorsun.. Elleri yumuk gözleri kapalı kokusu hiçbir şeyle tarif edilemez. Ağzının içi bile emdiği sütten dolayı mis gibi kokan tek canlı.. Sen ona bebek diyorsun o candan daha öte.

Vücudundaki en derin izlerin hatta çatlakların bile nedeni o...

Bir İnsanın En Mucizevi Anı: Doğum

Kimi kadında gebeliğin başında kimisinde ise sonunda bile olan bazı bünyelerde ise ne kadar kilo alsa dahi çatlak oluşmaz, bunlarda biraz genetik faktör de etkili. Çatlaktan korunmak için kremler yağlar neler kullanırsanız kullanın olacağı varsa oluyor ve bunlar da size yavrunuzdan en güzel imza olarak yer ediyor bedeninizde.

Her kadının hayali normal yollarla bir bebeği dünyaya getirmek..

Bilindiği gibi doğum yöntemleri açısından en sağlıklı ve ön görüleni normal doğum ama şartlar el vermediyse ters giden durumlar varsa işler değişebiliyor. Küçük bey ya da küçük hanımlar gelmekte ısrarlı ise önlerine engel olamıyoruz.

Sezaryen korkulacak bir doğum yöntemi değildir!

Eğer normal doğuma el verişli durumlar yoksa örneğin; rahim çatısı dar, bebeğin pozisyonu ters, anne ve bebek arası kordon dolanması yaşanmaya başlanıp bebeğin kalp atışları risk altında ise sizi sezaryen yöntemi ile doğum yaptırabilirler. Ülke olarak normal doğum oranımız oldukça yüksek olsa da günümüzde sezaryen doğum da artık gerek sağlık gerekse isteğe bağlı olarak yaygın bir halde.

Sezaryen anı
Sezaryen anı

Sezaryen doğum rahimin üst kısmı ile karın bölgesinin hemen altında ufak bir kesi ile günümüz teknolojisinde lazer yöntemiyle estetik dikiş atılarak iz oranını en aza indirilerek yapılan bir nevi ameliyat.

Sezaryen sırasında genelde lokal anestezi, epidural anestezi ya da komple narkoz verilir. Narkoz dışındaki durumlarda bebeğinizin doğum anını görebilir belden altınızın uyuştuğunu hissedersiniz. Acı yok denecek kadar az sadece hissiyat vardır.

Vücudunuzdaki en güzel iz sizin kusurunuz değil yaşama bağlanmanız için evladınız ile aranızdaki bağı hatırlamanız için gelen bir iz..

Bir İnsanın En Mucizevi Anı: Doğum

Sezaryen sonrası halk arasında bir efsane olarak geçen kalıcı hasarların oluşacağı söylentisi senelerdir vardır. Sezaryende toparlanma süresi normal doğuma göre daha zordur biraz daha fazla zaman alabilir. Yine normal doğum sırasında gelen sütünüz sezaryende geç geleceği söylenilir. Dikkat ederseniz bunların tamamı söylem gerçekle alakası olmayan durumlar.

Siz hangi yöntem olursa olsun bir bebeğin kokusunu içinize çekebildiyseniz bebeğiniz sağlıklı ise sadece şükür edin..

Okuduğunuz için teşekkürler.

#Morpelerinlikadın

Anahtar Kelimeler

Bir İnsanın En Mucizevi Anı: Doğum

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Bir İnsanın En Mucizevi Anı: Doğum . tanıtımı. Bir İnsanın En Mucizevi Anı: Doğum , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Bir İnsanın En Mucizevi Anı: Doğum hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Bir İnsanın En Mucizevi Anı: Doğum

Bir İnsanın En Mucizevi Anı: Doğum her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Bir İnsanın En Mucizevi Anı: Doğum ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Bir İnsanın En Mucizevi Anı: Doğum, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Bir İnsanın En Mucizevi Anı: Doğum

Her etkinlik için gerçek şu ki, Bir İnsanın En Mucizevi Anı: Doğum . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Bir İnsanın En Mucizevi Anı: Doğum hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Bir İnsanın En Mucizevi Anı: Doğum iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Bir İnsanın En Mucizevi Anı: Doğum" demiştim.

"Keşke iyi bir x Bir İnsanın En Mucizevi Anı: Doğum olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Bir İnsanın En Mucizevi Anı: Doğum

"Şimdi kötüler için Bir İnsanın En Mucizevi Anı: Doğum" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Bir İnsanın En Mucizevi Anı: Doğum Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Bir İnsanın En Mucizevi Anı: Doğum başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Bir İnsanın En Mucizevi Anı: Doğum köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Bir İnsanın En Mucizevi Anı: Doğum .

Bugünün Bir İnsanın En Mucizevi Anı: Doğum

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar