Bir Kadın Neden Anne Olmak İster?

Bir Kadın Neden Anne Olmak İster?

Sahi, biz kadınlar neden "ANNE" olmak isteriz? Bu soruyu daha önce bu denli sormamıştım kendime. Neden anne olmak istedim? Sebebi neydi? Geçen akşam @ponçikmom adminim ile fikir alışverişi yaparken konusu geçti. Kadınlar neden anne olmak ister? Gece boyunca düşündüm. Neden anne olmak istedim? Sorumun cevabını biricik "oğlum" ile buldum.

Cennet ANNElerin ayağının altındadır. (hadis)

Bir Kadın Neden Anne Olmak İster?

Ne kadar yüce bir duygudur anne olmak. Cennet ile şereflendiriliyor olmak. İyi bir anne olmak iyi bir evlat yetiştirmek için bu bile yeter aslında. Bütün anneler harika birer kadın benim gözümde.

Her kadın sevdiği adamdan çocuk sahibi olmak ister. ANNE olunca kadın olduğumuzu benimsiyoruz.

Bir Kadın Neden Anne Olmak İster?

Şuna karar verdim doğurganlık ve anne olmak ne kadar iç güdüsel olsa da bir kadın sevdiği adamın çocuğuna annelik etmek ister. Bizi anne olmaya iten bir sebep de budur. Hiç düşündünüz mü neden erkeklerde kadınlar gibi meme yoktur? Çünkü, bir tek anne bebeğine süt verebilir. Allah erkeklere bu yetkiyi vermemiştir. Ne kadar güzel ve muhteşem bir şey.

Ne kadar zor olsa da hamilelik bir o kadar güzeldir ANNElik.

Bir Kadın Neden Anne Olmak İster?

İlk hamile olduğumuzu öğrendiğimiz andan itibaren kendimize bir çeki düzen veririz, hayatımızı yenileriz adeta. Kendimizi yormayız, dikkatli beslenir gıda takviyesi ve vitamin ile başlarız bu güzel yolculuğun ilk adımına. Bununla bitmiyor elbet. 9 ay taşıyacağımız bir emanet var artık bizim bedenimizde. Her hareketimizi attığımız her adımı hesaplarız çünkü artık biz de bir anne adayıyız. Son aylar biraz ağrılı ve uykusuz geçse de sona yaklaştıkça heyecanlı bekleyişimizi dile getirebileceğimiz, ifade edebileceğimiz kadar anlamlı bir kelime bulamayız. "Ve kucağımıza aldığımız o ilk an!" inanmakta kendimiz bile güçlük çekeriz. Aman yarabbim bu benim mi? Diye bütün anneLer sorgulamıştır eminim.

Kokusunu doya doya içine çekerken, ağlamasın diye yanına koşarken ANNE olduğunu yeniden ve yeniden hatırlar her kadın.

Bir Kadın Neden Anne Olmak İster?

İlk defa bebeğinizi emzirdiğinizde anne olmanın ne kadar ulvi ve yüce bir duygu olduğunun farkına yeniden varırsınız. Sizden bir parça ve yine size ihtiyacı olan hayata tutunmak için size muhtaç bir can. Canınız her şeyiniz, artık o sizin emanetiniz. Ona en iyi şekilde bakmak için kendinizi feda edersiniz. Eskiden o Kafe senin bu eğlence mekanı benim, diye gezmedik yer bırakmazken şimdi minicik bedeni ile adeta size yalvarırcasına bakan bir parçanız ile meşgulsünüz. Gece uykusuz kalışınız. Gaz sancıları. Ve attığı kahkahalar.. İşte bu, her acıya değer. Hatta ilk hasta oluşunda acaba iyi bakamadım mı? Sorusu ile kendinizi suçlamanız. Siz mükemmel bir ANNEsiniz!

Yorgunken bile evladı için her zaman vakti olan ANNE ler ellerinizi öpüyorum. "8 Mart dünya kadınlar gününüz kutlu olsun."

#KışGüneșim

#KendiniŞımart

#KadınveAnneAnahtar Kelimeler

Bir Kadın Neden Anne Olmak İster?

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Bir Kadın Neden Anne Olmak İster? . tanıtımı. Bir Kadın Neden Anne Olmak İster? , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Bir Kadın Neden Anne Olmak İster? hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Bir Kadın Neden Anne Olmak İster?

Bir Kadın Neden Anne Olmak İster? her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Bir Kadın Neden Anne Olmak İster? ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Bir Kadın Neden Anne Olmak İster?, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Bir Kadın Neden Anne Olmak İster?

Her etkinlik için gerçek şu ki, Bir Kadın Neden Anne Olmak İster? . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Bir Kadın Neden Anne Olmak İster? hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Bir Kadın Neden Anne Olmak İster? iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Bir Kadın Neden Anne Olmak İster?" demiştim.

"Keşke iyi bir x Bir Kadın Neden Anne Olmak İster? olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Bir Kadın Neden Anne Olmak İster?

"Şimdi kötüler için Bir Kadın Neden Anne Olmak İster?" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Bir Kadın Neden Anne Olmak İster? Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Bir Kadın Neden Anne Olmak İster? başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Bir Kadın Neden Anne Olmak İster? köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Bir Kadın Neden Anne Olmak İster? .

Bugünün Bir Kadın Neden Anne Olmak İster?

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar