Bu Baba İçinizi Isıtacak

Bu Baba İçinizi Isıtacak

Bugün size yaşanmış gerçek bir hikayeden bahsedeceğim. Hikayemizin kahramanı Amerikalı bir çift. Bir doğum fotoğrafçısı olan Austin Leilaniin çektiği kareler normal bir doğum fotoğrafından oldukça farklıydı. Çünkü uzun yıllardır eşiyle çocuk sahibi olmaya çalışıp hep başarısızlıkla sonuçlanan denemelerin sonunda, hemde ümidi kesmişken, kızını ilk kez kucağına alan bir babanın gözyaşlarını izleyeceksiniz. Etkilenmemenin mümkün olmadığı kareler sizi bekliyor..

Kaynak

Yıllardır çocuk sahibi olma mücadelesinin sonunda kızlarına kavuşan bir anne ve babanın gerçek hikayesine tanık olacağınız dakikalar başlasın :)

Her şey böyle başladı

Bu Baba İçinizi Isıtacak

Anne Hope Madden ve baba Hunter yıllar önce evlilik hayatlarına bu güzel düğünle başlıyorlar. Çocuk sahibi olmayı çok isteyen çift başarılı olamayınca tedavi görmeye başlıyor.. Anne tam dokuz kere tedavi görüyor. Üç kez düşük yapıyor..

Ölen çocuklarının adını bile belirlemişlerdi.

Bu Baba İçinizi Isıtacak

Bu arada üçüncü düşük olmadan önce cinsiyeti belli olan oğullarına isim bile belirliyorlar. Onun ismi Owen olacaktır artık. Yine heyecanla beklerken ultrasonda bebeğin kalbinin atmadığını öğrenmeleri ile yine dünyaları başlarına yıkıyor. Yaşanan büyük bir hayal kırıklığı. Yine olmuyordu..

Bu kez olacağına inandılar

Bu Baba İçinizi Isıtacak

Bir sonraki hamilelikte kız olacağını öğrenip yine isim belirliyorlar. Kızlarının adı Evelyn olacaktır ve bu kez olacağına kalpten inanırlar. Ancak oğullarını üçüncü düşükte kaybeden çift kızları için aynı akıbete uğramaktan yine de korkmakta ve hep o endişeyi taşımaktadır.

Ve doğum gerçekleşti!

Bu Baba İçinizi Isıtacak

Çocuk sahibi olmak için sayısız tedavi ve defalarca düşükten sonra bu kez olmuştu. Sağlıklı bir kız çocukları olan çiftin mutlulukları yüzlerinden belli oluyor zaten.

İlk karşılaşma...

Bu Baba İçinizi Isıtacak

Buğulu gözlerle bir babanın kızına bakışı... Etkileyici..

Gözyaşları...

Bu Baba İçinizi Isıtacak

Doğum fotoğrafçısı Leilaninin çektiği bu kare çok duygusal. Kaybettiği oğlunun anısına yaptırdığı dövmeye bakan kızı. Göz yaşlarını tutamayışı... İnsanın içine işliyor doğrusu.

Evlat isteyen için büyük bir nimet!

Bu Baba İçinizi Isıtacak

Onca kötü deneyimin sonunda kavuşulan çok tatlı bir kız bebek... Onlar için sanki solan bir yaprağın yeniden yeşermesi gibi.. Umut her zaman vardır..

Mutlulukla kalın :)

Bu Baba İçinizi IsıtacakAnahtar Kelimeler

Bu Baba İçinizi Isıtacak

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Bu Baba İçinizi Isıtacak . tanıtımı. Bu Baba İçinizi Isıtacak , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Bu Baba İçinizi Isıtacak hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Bu Baba İçinizi Isıtacak

Bu Baba İçinizi Isıtacak her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Bu Baba İçinizi Isıtacak ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Bu Baba İçinizi Isıtacak, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Bu Baba İçinizi Isıtacak

Her etkinlik için gerçek şu ki, Bu Baba İçinizi Isıtacak . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Bu Baba İçinizi Isıtacak hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Bu Baba İçinizi Isıtacak iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Bu Baba İçinizi Isıtacak" demiştim.

"Keşke iyi bir x Bu Baba İçinizi Isıtacak olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Bu Baba İçinizi Isıtacak

"Şimdi kötüler için Bu Baba İçinizi Isıtacak" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Bu Baba İçinizi Isıtacak Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Bu Baba İçinizi Isıtacak başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Bu Baba İçinizi Isıtacak köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Bu Baba İçinizi Isıtacak .

Bugünün Bu Baba İçinizi Isıtacak

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar