Candan Öte Bir Can Varmış: O da Evlatmış!

Candan Öte Bir Can Varmış: O da Evlatmış!

Her evli çiftin güzel bir evlilik sonrası hayalinde vardır sağlıkla olması dilenen bir bebek hayaller ve hayatlar neler getirir bilinmez.

Candan Öte Bir Can Varmış: O da Evlatmış!

Tarihler eylül ayından bir gün çalıyordu. Her kadın gibi benim de regl dönemim bir süre geçmişti hemen heves etmek istemedim çünkü mevsim geçişi ile birkaç gün aksaması normal olabilirdi. 5. geciken günün akşamı eşim işten gelirken ona hazırladığım yemek burnuma o kadar garip bir koku ile geldi ki midem bulandı ama kendime konduramadım ve eşime de bir şey diyemedim. O akşam saat daha 21:00 bile olmadan erkenden uyuyakaldım.

Bunların hepsi birer belirti iken ertesi gün kuaföre gitmek için evden çıktım.

Candan Öte Bir Can Varmış: O da Evlatmış!

Kuaförüm alışveriş merkezi içinde olan bir salondu, benden önce içeri giren kadın güvenlik şeridinden geçmek istemedi, görevli hamile misiniz sorusunu yöneltti ona. O an ben kendimi alışveriş merkezi içinde bulunan eczanede buldum, bir gebelik testi istedim eczacı kaç gün geçti dedi sadece 6 diyebildim titrek bir ses tonu ile ne ümit etmek ne ümitsizlik istiyordum.

Heyecan ve stres peşimi bırakmadı...

Candan Öte Bir Can Varmış: O da Evlatmış!

Kuaföre geldim evet ama aklım sürekli acaba hamile miyim sorusundaydı, ümit etmek istemesem de gizli bir heyecan duyuyordum. Kendime yenik düştüm. Ve alışveriş merkezinin lavabosunda gebelik testini yaptım.

Hamileyim!

Ben o an yerimi ve yönümü kaybettim, test elimde titreyerek en az altı defa kuaför salonunun önünden geçtim durdum ve mutluluk gözyaşlarım da cabası... Anne olacaktım içimde benden öte bir şey daha vardı. Hemen işlerimi hallettim ve eşime mesaj attım. Eve gelmesini sağladım ama giderken yine bir test ve bebek ayakkabıları almayı ihmal etmedim. Eve geldiğimde ikinci yaptığım test de pozitif çıktı.

Eşime özel bir kutuya, bir mektup, gebelik testleri ve ayakkabı koydum...

Candan Öte Bir Can Varmış: O da Evlatmış!

Eve geldiğinden bir süre sonra ona kutuyu verdim. Gözyaşlarımız birbirine karıştı eşimi ilk defa ağlarken gördüm eğildi ve karnımı öptü.

Daha fazla bu heyecana dayanamadık ve soluğu hastanede aldık, evet 5 haftalık hamile idim..

Güzel ve özel bir akşam yemeği yedik o gün.

Candan Öte Bir Can Varmış: O da Evlatmış!

Gelecek güzel günler içinde heyecan dolu zamanlar vardı artık benim için.

Annemi daha iyi anlar olmuştum. Şimdi içinizde sizden bir şey var oluyor. Bebeğim henüz bir pirinç tanesi kadar ufak ve günden güne onu sevgimiz ile büyütmeye çalışıyoruz.

Candan Öte Bir Can Varmış: O da Evlatmış!

İsteyen ve dileyen herkesin kavuşması dileği ile..

Okuduğunuz için teşekkür ederim.Anahtar Kelimeler

Candan Öte Bir Can Varmış: O da Evlatmış!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Candan Öte Bir Can Varmış: O da Evlatmış! . tanıtımı. Candan Öte Bir Can Varmış: O da Evlatmış! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Candan Öte Bir Can Varmış: O da Evlatmış! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Candan Öte Bir Can Varmış: O da Evlatmış!

Candan Öte Bir Can Varmış: O da Evlatmış! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Candan Öte Bir Can Varmış: O da Evlatmış! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Candan Öte Bir Can Varmış: O da Evlatmış!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Candan Öte Bir Can Varmış: O da Evlatmış!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Candan Öte Bir Can Varmış: O da Evlatmış! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Candan Öte Bir Can Varmış: O da Evlatmış! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Candan Öte Bir Can Varmış: O da Evlatmış! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Candan Öte Bir Can Varmış: O da Evlatmış!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Candan Öte Bir Can Varmış: O da Evlatmış! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Candan Öte Bir Can Varmış: O da Evlatmış!

"Şimdi kötüler için Candan Öte Bir Can Varmış: O da Evlatmış!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Candan Öte Bir Can Varmış: O da Evlatmış! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Candan Öte Bir Can Varmış: O da Evlatmış! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Candan Öte Bir Can Varmış: O da Evlatmış! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Candan Öte Bir Can Varmış: O da Evlatmış! .

Bugünün Candan Öte Bir Can Varmış: O da Evlatmış!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar