Çocuğunuza Asla Söylememeniz Gereken 7 Şey!

Çocuğunuza Asla Söylememeniz Gereken 7 Şey!

Ebeveyn olmanın beraberinde getirdiği en büyük şey sorumluluktur. Çocuğunuza karşı yaptığınız, söylediğiniz ve önemsiz sandığınız en ufak şey bile ilerde büyük sorunlara yol açabilir.

Büyüklerin sözünü dinlemelisin!

Çocuğunuza Asla Söylememeniz Gereken 7 Şey!

Hayır, büyüklerin sözünü dinlerse ona yaşça büyük biri tarafından söylenen her şeye riayet edecektir. Niyeti kötü insanları göz önünde bulundurursak bu çok tehlikelidir. Bunun yerine ailenin sözünün dinlenmesi gerektiği öğretilmelidir. Bu şekilde aile bağları arasındaki güven de sağlamlaştırılacaktır.

Ağlamayı kes!

Çocuğunuza Asla Söylememeniz Gereken 7 Şey!

Çocuğa böyle derseniz duygularını göstermesinin yanlış olduğunu düşünecek ve içine kapanık bir birey haline gelecektir. İlerde bu kötü bir durumda patlak verebilir. Ağlamasının ardındaki sebebi sorun. Sorunun ne olduğunu öğrenmeye çalışın.

Paylaşmayı öğren!

Çocuğunuza Asla Söylememeniz Gereken 7 Şey!

Çocuğunuz her şeyini paylaşmaya zorlanırsa kendine ait hiçbir şeyin olmadığını düşünecektir. Bu, gelecekte onun kendine ait değerlerini koruyamamasına neden olacaktır. Bunun yerine bir süreliğine oyuncaklarını ödünç vermesini, bunu bir nevi alışveriş gibi görmesini sağlayabilirsiniz. Böylece oyuncaklarını ve sahip olduklarını yönetmeyi öğrenecektir.

Bunu kimden öğrendin?

Çocuğunuza Asla Söylememeniz Gereken 7 Şey!

Ona yaptığı kötü bir şey karşısında böyle yaklaşırsanız hatalarını başkasına yüklemeyi huy edinecektir. Böylece suçlu olmadığını düşünecektir. "Bunu neden yaptın?" diye sorarak ona kendini izah etmesini öğretin.

Bak kardeşe ne güzel yaptı.

Çocuğunuza Asla Söylememeniz Gereken 7 Şey!

Onu asla başka çocuklarla kıyaslamayın. Yoksa yeteneksiz olduğunu düşünür, kendine olan güveni zedelenir ve asla başarılı olamayacağını hisseder.

Evde görüşürüz!

Çocuğunuza Asla Söylememeniz Gereken 7 Şey!

Eve gidince neler olacağını kestiremez, korkar ve evden uzaklaşmak ister. Ailesinin onu cezalandıracağını, evin de bir cezalandırma noktası olduğunu varsayacaktır.

Sen bilmezsin, yaşın daha küçük.

Çocuğunuza Asla Söylememeniz Gereken 7 Şey!

Sizden değil de başka birinden veya başka kaynaktan öğrenmeye çalışacaktır. Ve yanlış bilgilerle dolma ihtimali yükselecektir.

Anlatın, izah edebildiğiniz doğru bir dille ona her şeyi öğretin.Anahtar Kelimeler

Çocuğunuza Asla Söylememeniz Gereken 7 Şey!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Çocuğunuza Asla Söylememeniz Gereken 7 Şey! . tanıtımı. Çocuğunuza Asla Söylememeniz Gereken 7 Şey! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Çocuğunuza Asla Söylememeniz Gereken 7 Şey! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Çocuğunuza Asla Söylememeniz Gereken 7 Şey!

Çocuğunuza Asla Söylememeniz Gereken 7 Şey! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Çocuğunuza Asla Söylememeniz Gereken 7 Şey! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Çocuğunuza Asla Söylememeniz Gereken 7 Şey!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Çocuğunuza Asla Söylememeniz Gereken 7 Şey!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Çocuğunuza Asla Söylememeniz Gereken 7 Şey! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Çocuğunuza Asla Söylememeniz Gereken 7 Şey! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Çocuğunuza Asla Söylememeniz Gereken 7 Şey! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Çocuğunuza Asla Söylememeniz Gereken 7 Şey!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Çocuğunuza Asla Söylememeniz Gereken 7 Şey! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Çocuğunuza Asla Söylememeniz Gereken 7 Şey!

"Şimdi kötüler için Çocuğunuza Asla Söylememeniz Gereken 7 Şey!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Çocuğunuza Asla Söylememeniz Gereken 7 Şey! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Çocuğunuza Asla Söylememeniz Gereken 7 Şey! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Çocuğunuza Asla Söylememeniz Gereken 7 Şey! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Çocuğunuza Asla Söylememeniz Gereken 7 Şey! .

Bugünün Çocuğunuza Asla Söylememeniz Gereken 7 Şey!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar