Çocuğunuzu Pedofiliden Korumak İçin Bilmeniz Gereken İyi Dokunuş-Kötü Dokunuş Kuralları!

Çocuğunuzu Pedofiliden Korumak İçin Bilmeniz Gereken İyi Dokunuş-Kötü Dokunuş Kuralları!

Pedofili (sübyancılık) yetişkin bir kimsenin ergenlik öncesi çocukları veya ergenliğe yeni girmiş kişileri cinsel açıdan çekici bulması ve cinsel eğiliminin çocuklara yönelik olmasına neden olan psikoseksüel bir rahatsızlık...

Literatürdeki tanımı tam olarak bu şekilde adledilen pedofilinin yönelim ne olursa olsun bir annenin gözünde rahatsızlıktan çok sapkınlık olduğu gerçeğini değiştiremez. Son zamanlarda artan çocuklarımıza yönelik artan cinsel sapkınlık vakalarında bir önceki yıllara nazaran % 28lik bir artış gözlemlenmiş, ne acı...

Pedofili denildiğinde insanın zihninde ilk 60 - 70 yaşlarında, kenarda köşede ihtiyar diye tanımlanan bir pedofili silueti canlansa da aksine tehlike daha yakın ve hiç beklenmedik yerden gelebiliyor

Sağlıklı birey için öncelikli olan bilinçli bir ebeveyn

Benim bedenim, benim kararlarım!
Benim bedenim, benim kararlarım!

Kolay bir eğitim olmayan İyi dokunuş- kötü dokunuş kurallarının iyi bir eğitim ve yardımın alındıktan sonra çocuğa anlatılması oldukça önemli. Üzerine tartışılması gereken bir durum olsa da esasen çocuğun benliğini tanıması, benimsemesi, hayattaki ilk sorumluluğunun yine kendi bedeni üzerinden verilmesi, onun öz güven duygusunu yükseltecek aynı zamanda kötü niyetli yaklaşan kişilere karşı kendisini müdafaa etmesi gerektiğini öğretecektir.

İyi dokunuş nedir?

İyi dokunuş kuralları
İyi dokunuş kuralları

Çocuğu kendisini iyi, mutlu ve güvende hissettirecek her türlü dokunuş iyi dokunuştur. Öncelikle iyi dokunuşu kimler ve ne ölçüde yapabilir bunu öğrenmekle başlanmalı.

-Anne, baba ve ilk dereceden yakınları (babaanne, anneanne, dede, amca vs)

-Öğretmeninin dokunuşu (saçlarını okşaması,aferin demesi gibi)

-Doktorunun dokunuşu (muayene etmesi, el sıkışması)

-Tanıdığı diğer yakın çevresi (Çocuğu rahatsız etmeyecek şekilde temas)

Kötü dokunuş nedir?

Kötü dokunuş kuralları
Kötü dokunuş kuralları

Çocuğu irite eden, korkutan, endişelendiren, utandıran, canını yakan, sır olarak kalması gerektiği söylenen, özel bölge ve mahremiyetini kapsayan aynı zamanda sadece sözel olarak kalabilen ama yine de rahatsızlık uyandıran her türlü davranış kötü dokunuş kuralları içerisindedir.

Kötü dokunuş içerisinde bulunabilecek kişiler direkt olarak belirlenemez. Bunun için "Şu kötü, ona dokunmasına izin verme!" gibi söylemin dışında kötü dokunuşun ne olduğunu anlatmamız gerekli.

Benim bedenim benim kararlarım!

Çocuğunuzu Pedofiliden Korumak İçin Bilmeniz Gereken İyi Dokunuş-Kötü Dokunuş Kuralları!

Çocuğunuz zarar verme riski olmayan birine karşı bile "Hayır" diyorsa saygı duyun, zorlamayın. Ona bu beden senin dilediğin için "Hayır" kelimesini kullanabilirsin dedikten sonra onu hiçbir şekilde zorlamayın.

Son olarak unutmayın; çocuğunuzun yeteri kadar arkadaşı olacaktır. Sizler arkadaş olmak istersen ebeveyn olduğunuzu da unutmayın.

Gemide tayfa çok olur ama yön verecek kaptan bir tanedir...

#farkındaolmakgüzelAnahtar Kelimeler

Çocuğunuzu Pedofiliden Korumak İçin Bilmeniz Gereken İyi Dokunuş-Kötü Dokunuş Kuralları!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Çocuğunuzu Pedofiliden Korumak İçin Bilmeniz Gereken İyi Dokunuş-Kötü Dokunuş Kuralları! . tanıtımı. Çocuğunuzu Pedofiliden Korumak İçin Bilmeniz Gereken İyi Dokunuş-Kötü Dokunuş Kuralları! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Çocuğunuzu Pedofiliden Korumak İçin Bilmeniz Gereken İyi Dokunuş-Kötü Dokunuş Kuralları! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Çocuğunuzu Pedofiliden Korumak İçin Bilmeniz Gereken İyi Dokunuş-Kötü Dokunuş Kuralları!

Çocuğunuzu Pedofiliden Korumak İçin Bilmeniz Gereken İyi Dokunuş-Kötü Dokunuş Kuralları! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Çocuğunuzu Pedofiliden Korumak İçin Bilmeniz Gereken İyi Dokunuş-Kötü Dokunuş Kuralları! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Çocuğunuzu Pedofiliden Korumak İçin Bilmeniz Gereken İyi Dokunuş-Kötü Dokunuş Kuralları!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Çocuğunuzu Pedofiliden Korumak İçin Bilmeniz Gereken İyi Dokunuş-Kötü Dokunuş Kuralları!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Çocuğunuzu Pedofiliden Korumak İçin Bilmeniz Gereken İyi Dokunuş-Kötü Dokunuş Kuralları! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Çocuğunuzu Pedofiliden Korumak İçin Bilmeniz Gereken İyi Dokunuş-Kötü Dokunuş Kuralları! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Çocuğunuzu Pedofiliden Korumak İçin Bilmeniz Gereken İyi Dokunuş-Kötü Dokunuş Kuralları! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Çocuğunuzu Pedofiliden Korumak İçin Bilmeniz Gereken İyi Dokunuş-Kötü Dokunuş Kuralları!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Çocuğunuzu Pedofiliden Korumak İçin Bilmeniz Gereken İyi Dokunuş-Kötü Dokunuş Kuralları! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Çocuğunuzu Pedofiliden Korumak İçin Bilmeniz Gereken İyi Dokunuş-Kötü Dokunuş Kuralları!

"Şimdi kötüler için Çocuğunuzu Pedofiliden Korumak İçin Bilmeniz Gereken İyi Dokunuş-Kötü Dokunuş Kuralları!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Çocuğunuzu Pedofiliden Korumak İçin Bilmeniz Gereken İyi Dokunuş-Kötü Dokunuş Kuralları! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Çocuğunuzu Pedofiliden Korumak İçin Bilmeniz Gereken İyi Dokunuş-Kötü Dokunuş Kuralları! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Çocuğunuzu Pedofiliden Korumak İçin Bilmeniz Gereken İyi Dokunuş-Kötü Dokunuş Kuralları! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Çocuğunuzu Pedofiliden Korumak İçin Bilmeniz Gereken İyi Dokunuş-Kötü Dokunuş Kuralları! .

Bugünün Çocuğunuzu Pedofiliden Korumak İçin Bilmeniz Gereken İyi Dokunuş-Kötü Dokunuş Kuralları!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar