Çocukları Sevmek İçin 3 İyi Neden

Çocukları Sevmek İçin 3 İyi Neden

Merhaba,

Arkadaşlar küçüklüğümden beri çocukları çok seviyorum bunun sebebini bilmiyorum. Hatta Allaha şükürler olsun ki bir tane oğlum var... Yaşıma göre biraz erken baba olduğumu biliyorum ama uzun vadede bakıldığında hayatımda ki tek doğru..

Hayat bana erken babalığı tattır masaydı belki de hayatın çok farklı bir yerinde olacaktım. Hayatımdaki sevgisizliği ancak bir çocuğun karşılıksız ve masum sevgisi giderebilirmiş...

Çünkü; çok akıllılar

Çocukları Sevmek İçin 3 İyi Neden

Kendi oğlumdan biliyorum sizde çevrenizden illa ki deneyimlemiş veya şahit olmuştursunuz. 4 yaşına geldiklerinde inanılmaz bir hayal güçleri oluyor ve teknoloji çağında doğdukları için bizim gibi TV başında şirinleri beklemiyorlar :)

Çünkü; hayatı keşfetmelerine şahit olmak muhteşem bir his

Çocukları Sevmek İçin 3 İyi Neden

ilk adımlarında, yağmurun yağmasını, karın yağdığına şahit olmaları sonra kocaman su birikintisini keşfetmeleri (deniz) bulutlara yaklaşmak için daha hızlı sallasana baba demeleri ve ilk uçak deneyimi bulutların içinden geçince ki tepkisini anlatamam...

Çünkü; öğretmek

Çocukları Sevmek İçin 3 İyi Neden

Yavaş yavaş sorular sormaya başlıyorlar. Deniz neden mavi baba? Karın neden yarısı siyah yağmıyor baba? Düğün fotoğraflarını kastederek ben niye orada yokum? diye sorar ve ağlar... Bu böyle uzayıp gidiyor. :)

Çocukları Sevmek İçin 3 İyi Neden

İlla kendi çocuğum olmasına gerek yok bazen sahile gidiyorum ve durup izliyorum aileleri... Kimisi kumsalda kumu ve denizi keşfeder her dalganın kıyıya vuruşunda korkup kaçar kimisi penguen gibi yürür anneleri de lahana gibi giydirince çok tatlı oluyorlar... kimisi ilk bisiklet deneyimini yaşıyor...

Tabi ağlıyorlar bağırıyorlar ama ben olumlu tarafından bakmayı tercih ediyorum ve o anda gördüğüm diğer küçük bireylerin hayata adımları beni mutlu ediyor...

Okuduğunuz için teşekkür ederim... Baba olduktan sonra duygusallaştım sanırım... #BayPandaAnahtar Kelimeler

Çocukları Sevmek İçin 3 İyi Neden

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Çocukları Sevmek İçin 3 İyi Neden . tanıtımı. Çocukları Sevmek İçin 3 İyi Neden , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Çocukları Sevmek İçin 3 İyi Neden hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Çocukları Sevmek İçin 3 İyi Neden

Çocukları Sevmek İçin 3 İyi Neden her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Çocukları Sevmek İçin 3 İyi Neden ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Çocukları Sevmek İçin 3 İyi Neden, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Çocukları Sevmek İçin 3 İyi Neden

Her etkinlik için gerçek şu ki, Çocukları Sevmek İçin 3 İyi Neden . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Çocukları Sevmek İçin 3 İyi Neden hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Çocukları Sevmek İçin 3 İyi Neden iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Çocukları Sevmek İçin 3 İyi Neden" demiştim.

"Keşke iyi bir x Çocukları Sevmek İçin 3 İyi Neden olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Çocukları Sevmek İçin 3 İyi Neden

"Şimdi kötüler için Çocukları Sevmek İçin 3 İyi Neden" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Çocukları Sevmek İçin 3 İyi Neden Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Çocukları Sevmek İçin 3 İyi Neden başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Çocukları Sevmek İçin 3 İyi Neden köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Çocukları Sevmek İçin 3 İyi Neden .

Bugünün Çocukları Sevmek İçin 3 İyi Neden

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar