Çocuklarınıza Sevginizi Farklı Şekillerde Gösterin!

Çocuklarınıza Sevginizi Farklı Şekillerde Gösterin!
Çocuklarınıza Sevginizi Farklı Şekillerde Gösterin!

Çocuklarınızın ve ailenizin sevgi dillerini anlayıp, karşılık vermek, herkesin kendini değerli, sevilen ve anlaşılmış hissetme miktarında ciddi bir fark yaratacaktır. Sevgi ve ilgi göstermenin beş yolu vardır:

1) Onaylama sözleri

Çocuklarınıza Sevginizi Farklı Şekillerde Gösterin!

Zaman zaman teşvik edici sözler duymayı herkes ister. Tatlı sözler ve övgüler bazı çocuklar için hayatı önem taşır, sevildiklerini böyle hissederler. Çocuğunuza, onu sevdiğinizi nereden bildiğini sorun. "Zaten her zaman söylüyorsun, üstelik benimle gurur duyuyorsun." derse, çocuğunuzun sevgi dilinin onay kelimelerinden oluştuğunu anlarsın...

2) Fiziksel temas

Çocuklarınıza Sevginizi Farklı Şekillerde Gösterin!

Belki çocuğunuzun gelişmek için kucağa, sarılmaya, iyi geceler öpücüğüne ihtiyacı vardır. Çocuğunuz bebek de olsa ergen de, fiziksel temas sevgi göstermenin hayati kısmıdır. Çocuğunuzun elini tutmak, kol kola girmek, bol bol sarılmak istiyorsa temel sevgi dili fiziksel temastır...

3) Hizmet hareketleri

Çocuklarınıza Sevginizi Farklı Şekillerde Gösterin!

Bu sevgi dili, hizmet ihtiyacını gösterir. Çocuğunuza onu sevdiğinizi nereden bildiğini sorun. "Çünkü ödevlerime yardım ediyorsun, düğmelerimi dikiyorsun, yatağımı topluyorsun." derse, sevgi dilinin hizmet hareketleri olduğunu bilirsin. Onun için yaptığınız küçük şeyler sayesinde sevgi anlayışı gelişiyordur.

4) Hediye vermek

Çocuklarınıza Sevginizi Farklı Şekillerde Gösterin!

Bu dil, maddecilik ya da bencillik göstergesi değildir. Hediyenin boyutu da konu dışıdır; önemli olan, düşünülmesidir. Sevgilerini göstermek için size resim yapan, çiçek toplayan çocukların sevgi dili budur. Siz de böyle bir sevgi diliyle karşılık verebilirsiniz...

5) Kaliteli zaman geçirmek

Çocuklarınıza Sevginizi Farklı Şekillerde Gösterin!

Hangimiz ailemizle bir şey üzerine uzun uzun konuşurken ya da eğlenceli bir oyun oynarken kendimizi değerli hissetmeyiz ki? Bazı çocuklar için, sevildiklerini anlamanın ve sevgi göstermenin temel yolu budur. Sarılmak, birlikte bir saat geçirmekten daha kolaydır. Sadece sohbet ederek ya da birlikte bir şey yaparak zaman geçirmeye istekli olmak çocuğunuz için büyük bir armağandır; hele ki çocuğunuzun temel sevgi dili buysa...

Okuduğunuz için teşekkür ederim

Anahtar Kelimeler

Çocuklarınıza Sevginizi Farklı Şekillerde Gösterin!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Çocuklarınıza Sevginizi Farklı Şekillerde Gösterin! . tanıtımı. Çocuklarınıza Sevginizi Farklı Şekillerde Gösterin! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Çocuklarınıza Sevginizi Farklı Şekillerde Gösterin! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Çocuklarınıza Sevginizi Farklı Şekillerde Gösterin!

Çocuklarınıza Sevginizi Farklı Şekillerde Gösterin! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Çocuklarınıza Sevginizi Farklı Şekillerde Gösterin! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Çocuklarınıza Sevginizi Farklı Şekillerde Gösterin!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Çocuklarınıza Sevginizi Farklı Şekillerde Gösterin!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Çocuklarınıza Sevginizi Farklı Şekillerde Gösterin! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Çocuklarınıza Sevginizi Farklı Şekillerde Gösterin! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Çocuklarınıza Sevginizi Farklı Şekillerde Gösterin! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Çocuklarınıza Sevginizi Farklı Şekillerde Gösterin!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Çocuklarınıza Sevginizi Farklı Şekillerde Gösterin! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Çocuklarınıza Sevginizi Farklı Şekillerde Gösterin!

"Şimdi kötüler için Çocuklarınıza Sevginizi Farklı Şekillerde Gösterin!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Çocuklarınıza Sevginizi Farklı Şekillerde Gösterin! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Çocuklarınıza Sevginizi Farklı Şekillerde Gösterin! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Çocuklarınıza Sevginizi Farklı Şekillerde Gösterin! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Çocuklarınıza Sevginizi Farklı Şekillerde Gösterin! .

Bugünün Çocuklarınıza Sevginizi Farklı Şekillerde Gösterin!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar