Çocuklarınızı Pedofiliden Koruyun: İyi Dokunuş, Kötü Dokunuş

Çocuklarınızı Pedofiliden Koruyun: İyi Dokunuş, Kötü Dokunuş

Pedofili halk arasında sübyancılık olarak bilinen bir çeşit ruhsal hastalıktır.

Literatürdeki tanımı bu şekilde. Bir anne olarak bana göre bu istismarın tanımı ruhsal hastalık değil, tamamen sapıklık, sapkınlıktır. İstismarın boyutu sapkınlık derecesine göre değişiyor. Bu tür istismara maruz kalan çocukların bir kısmı o an itibariyle istismara maruz kaldığının farkında dahi değildirler. İlerleyen yıllarda hatırlayıp "Evet ben de yaşadım" diyen o zamanın çocukları şimdinin gençlerinin sayısı azımsanmayacak derecede fazla. Bir ebeveyn olarak, çocuğunuzu bu tür davranışlardan korumanın yolu sadece dikkatli davranmak değil, uygun bir şekilde çocuğunuzu da eğitmekten geçer.

Dedektif gibi olun, sorgulamaktan çekinmeyin...

Çocuklarınızı Pedofiliden Koruyun: İyi Dokunuş, Kötü Dokunuş

Pedofilik vakalar genelde çocuğun güven duyduğu kişiden gelir. İstismar sadece ileri düzeyde cinsel eylem oluştuğunda değil, sözel aynı zamanda dokunma yoluyla da gerçekleşir. İleri düzeyde istismar hazırlığında olan kişi önce çocuğun güvenini kazanmak ister.

Sadece bedensel istismar değil sözel istismar da çocuğun ruhsal anlamda derin yara almasına sebebiyet verir. Bu sebeple araştırmaktan çekinmeyin. Varsa sosyal hesapları, cep telefonu, arkadaşları ve aileleri, günlüğü... Her şeyi, görün, duyun bilin ancak uzaktan izleyin. Fazla ilginin çocuğunuzu rahatsız etmesine izin vermeyin. Burada unutulmaması gereken; bu davranışınızın çocuğunuza olan güven ile ilgisinin olmaması.

Çocuğunuz ile iletişimi kesmeyin.

Çocuklarınızı Pedofiliden Koruyun: İyi Dokunuş, Kötü Dokunuş

Çocukla her daim iletişim halinde olun. Arkadaş ve arkadaş cevresi çok önemli. Giriş çıkış saatleri, komşuda geçirilen saatler her şeyi uzaktan takip edin. Özellikle komşuluk ilişkilerinde artan pedofili vakaları göz önüne alınırsa bu konuda daha temkinli olun. İletişiminizi yeterli görmüyorsanız muhakkak bu konu hakkında profesyonel destek alın.

İyi dokunuş, kötü dokunuş...

Çocuğunuzun bedenini tanımasına yardımcı olun. Bu durum ayıp ya da utanılacak bir durum değildir. "Kötü dokunuş"un ne olduğunu hangi durumların kötü dokunuş olabileceğini, bu durumda sessiz kalmaması gerektiğini öğretin.

Çocuğunuzun çok arkadaşı olacaktır, arkadaş olmaya çalışırken aynı zamanda ebeveyn olduğunuzu unutmayın.

Gemide tayfa çok olur ancak gemiye yön verecek bir kaptana mutlaka ihtiyaç vardır.

#AnneolmakgüzelAnahtar Kelimeler

Çocuklarınızı Pedofiliden Koruyun: İyi Dokunuş, Kötü Dokunuş

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Çocuklarınızı Pedofiliden Koruyun: İyi Dokunuş, Kötü Dokunuş . tanıtımı. Çocuklarınızı Pedofiliden Koruyun: İyi Dokunuş, Kötü Dokunuş , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Çocuklarınızı Pedofiliden Koruyun: İyi Dokunuş, Kötü Dokunuş hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Çocuklarınızı Pedofiliden Koruyun: İyi Dokunuş, Kötü Dokunuş

Çocuklarınızı Pedofiliden Koruyun: İyi Dokunuş, Kötü Dokunuş her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Çocuklarınızı Pedofiliden Koruyun: İyi Dokunuş, Kötü Dokunuş ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Çocuklarınızı Pedofiliden Koruyun: İyi Dokunuş, Kötü Dokunuş, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Çocuklarınızı Pedofiliden Koruyun: İyi Dokunuş, Kötü Dokunuş

Her etkinlik için gerçek şu ki, Çocuklarınızı Pedofiliden Koruyun: İyi Dokunuş, Kötü Dokunuş . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Çocuklarınızı Pedofiliden Koruyun: İyi Dokunuş, Kötü Dokunuş hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Çocuklarınızı Pedofiliden Koruyun: İyi Dokunuş, Kötü Dokunuş iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Çocuklarınızı Pedofiliden Koruyun: İyi Dokunuş, Kötü Dokunuş" demiştim.

"Keşke iyi bir x Çocuklarınızı Pedofiliden Koruyun: İyi Dokunuş, Kötü Dokunuş olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Çocuklarınızı Pedofiliden Koruyun: İyi Dokunuş, Kötü Dokunuş

"Şimdi kötüler için Çocuklarınızı Pedofiliden Koruyun: İyi Dokunuş, Kötü Dokunuş" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Çocuklarınızı Pedofiliden Koruyun: İyi Dokunuş, Kötü Dokunuş Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Çocuklarınızı Pedofiliden Koruyun: İyi Dokunuş, Kötü Dokunuş başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Çocuklarınızı Pedofiliden Koruyun: İyi Dokunuş, Kötü Dokunuş köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Çocuklarınızı Pedofiliden Koruyun: İyi Dokunuş, Kötü Dokunuş .

Bugünün Çocuklarınızı Pedofiliden Koruyun: İyi Dokunuş, Kötü Dokunuş

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar