Çocuklarla Eğlenceli Bir Aktivite: Pakolino

Çocuklarla Eğlenceli Bir Aktivite: Pakolino

Çalışan anne babaların en büyük sıkıntısı hafta içi çocuklarıyla kaliteli vakit geçirememesi. Bir etkinlik yapmak istediklerinde önce yapılacak etkinliğe karar verip ona göre malzemelerini gündüzden hazırlamalı ya da planlamaları gerekiyor. Size bir haberim var, artık etkinlik yapmak için her şeyi önceden planlayıp, malzemelerini ayarlamanıza gerek yok. Çünkü Pakolino bunu sizin yerinize yapıyor, size de çocuğunuzla eğlenceli vakit geçirmek kalıyor.

Nedir Pakolino?

Çocuklarla Eğlenceli Bir Aktivite: Pakolino

3-7 yaş arasındaki çocuklar için hazırlanmış aktivite kutularıdır. Üye olduğunuz süre boyunca her ay evinize gönderilir.

İçinde neler var?

Çocuklarla Eğlenceli Bir Aktivite: Pakolino

Kutunun içinden o ay belirlenen konuya uygun 3 tane etkinlik çıkıyor. Çocuğunuzun gelişimini destekleyip, çocuğunuzla eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacak.

Nasıl yapacağız?

Çocuklarla Eğlenceli Bir Aktivite: Pakolino

Aslında sizin yapacağınız tek şey, kutudan çıkan talimatları takip etmek. Yapacağınız etkinlikle ilgili her şey kutudan çıkıyor. Ekstradan evden ya da dışarıdan bir malzeme almanıza gerek kalmıyor. Bence en büyük avantajı da bu.

Çocuk tek başına mı yapacak?

Çocuklarla Eğlenceli Bir Aktivite: Pakolino

Mesela burada Mini Robot Yolu yapılması isteniyor. Çoğunluğunu çocuğunuzun yapabileceği ama sizin de ufak yardımlarda bulunmanız gereken aktiviteler var.

Çocuklarla Eğlenceli Bir Aktivite: Pakolino

Bizim yeğenlerimle yaptığımız kutudan bunlar çıkmıştı. Önce kuş yuvası etkinliğini yaptık. Ardından kuşlar için yemlik yaptık ve en son olarak da kuş kostümü yaptık. Bunları yaparken kuşlarla ilgili konuşup, sohbet ettik. Sonra da kutunun içinden çıkan Daha Fazlasını Keşfet kitabındaki etkinlikleri yaptık. Çocuklar ve siz çok eğlenecek, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. :)

Kutunun içinden 3 farklı etkinlik çıkıyor. Hepsini tek seferde yapıp bitirmeyin. Her hafta 1 gün bu etkinliği yapın. Böylece 3 hafta boyunca çocuğunuzla etkinlik yapmış olursunuz. Tabii yine de sizin tercihinize kalmış bir durum.

Daha fazla bilgi edinmek isterseniz internet sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Üye olmadan denemek için 1 defaya mahsus, indirimli aktivite kutusu alabilirsiniz.

Sevgiyle kalın...

@ponçikmom

#JassmenAnahtar Kelimeler

Çocuklarla Eğlenceli Bir Aktivite: Pakolino

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Çocuklarla Eğlenceli Bir Aktivite: Pakolino . tanıtımı. Çocuklarla Eğlenceli Bir Aktivite: Pakolino , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Çocuklarla Eğlenceli Bir Aktivite: Pakolino hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Çocuklarla Eğlenceli Bir Aktivite: Pakolino

Çocuklarla Eğlenceli Bir Aktivite: Pakolino her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Çocuklarla Eğlenceli Bir Aktivite: Pakolino ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Çocuklarla Eğlenceli Bir Aktivite: Pakolino, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Çocuklarla Eğlenceli Bir Aktivite: Pakolino

Her etkinlik için gerçek şu ki, Çocuklarla Eğlenceli Bir Aktivite: Pakolino . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Çocuklarla Eğlenceli Bir Aktivite: Pakolino hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Çocuklarla Eğlenceli Bir Aktivite: Pakolino iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Çocuklarla Eğlenceli Bir Aktivite: Pakolino" demiştim.

"Keşke iyi bir x Çocuklarla Eğlenceli Bir Aktivite: Pakolino olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Çocuklarla Eğlenceli Bir Aktivite: Pakolino

"Şimdi kötüler için Çocuklarla Eğlenceli Bir Aktivite: Pakolino" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Çocuklarla Eğlenceli Bir Aktivite: Pakolino Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Çocuklarla Eğlenceli Bir Aktivite: Pakolino başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Çocuklarla Eğlenceli Bir Aktivite: Pakolino köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Çocuklarla Eğlenceli Bir Aktivite: Pakolino .

Bugünün Çocuklarla Eğlenceli Bir Aktivite: Pakolino

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar