Doğuran Değil Büyütendir Anne!

Doğuran Değil Büyütendir Anne!

Cennet hangi anaların ayağı altındadır?
Doğuran Değil Büyütendir Anne!

Doğmak her insan için geçerli olan bir olgudur. Doğma esnasında duygu yoktur. Hissettiğin acıyı bir iki dakika sonra unutursun. Fakat en büyük acı doğuranındır. Normal doğumda da sezaryen doğumda da büyük zahmetler vardır. Kendi annemden biliyorum. 5 yıl önce sezaryen doğum yaptığında doğum anında hiç bir acı hissetmemiş anestezi ile olduğu için. Fakat ameliyattan sonra her gün her dakika o dikişlerin katman katman kesiklerin acısını çekmişti tam 2 hafta. Annelerin hiç emeği yoksa sırf bu yüzden hakkı büyük.

Her kadın doğurabilir ama her kadın anne olamaz
Doğuran Değil Büyütendir Anne!

Şöyle bir şey var ki bazı insanlar anneliği doğurmaktan ibaret sanıyor. Beş dakikalık zevk uğruna yapılan çocuklar şimdi perişan halde ya sokaklarda sabahlıyor ya da belki de geleceğin şizofreni olarak kendine yer hazırlıyor. Ben kötü insanların her kötülüğünü çocukluğu ile bağdaştırırım. İnsanın her hareketinin ardında aslında geçmişten kaynaklanan ve o ana kadar süregelen bir psikoloji vardır. Kadın çocuk doğurup onla ilgilenmeyi kesiyor. Sonra o çocukta hayattan anne eksikliğinin acısını çıkarmak için kafasında kurgular (oyunlar) canlandırıyor. Bu kurgularla büyüdüğü için hayata karşı hep düşman gözüyle yaklaşıyor.

İnsanların kadınlardan nefret etme sebepleri anne eksikliğidir
Doğuran Değil Büyütendir Anne!

Kızların hemcinsleriyle anlaşamama erkeklerin de kadınlardan nefret etme sebebi budur. Annesinden gördüklerini her kadına biçip giydirirler. Bu da annesinin kötü özelliklerini biçip giydirdikleri kadından nefret etmelerine sebep olur. Oysa anne sıcaklığını tatmış bir insan her kadını annesi gibi görür. Tıpkı erkeklerin annesi ne benzeyen bir kız istemeleri gibi.

En çok da büyütendir anne!
Doğuran Değil Büyütendir Anne!

Anne denmeyecek anne (!) türünü anlattım. Doğurup ilgisin, üzerinden çekmiş kadına anne denmez. Peki kime anne denir? Cennet hangi ananın ayağı altındadır?

Cennet; hasta çocuğunun başında sabaha kadar nöbet tutan uykusuz ananın ayağı altındadır.

Kalan son parasını evladın harcayan aç annenin ayağı altındadır. Yemeyip yediren, giymeyip giydiren fedakar ananın ayağı altındadır.

Anne; çocuğunun bir bakışından ne hissettiğini, ne söylemek istediğini bilir. Bir sürü acısının derdinin sıkıntısının içinde çocuğuyla oyunlar oynar. Anne akşama kadar yorulsa da akşam yavrusunu ayağında sallayıp ninniler söyler. Anne güçlüdür.

Doğurmasına gerek yok. Sahiplendiği çocuğa da çok iyi bir anne olabilir kadın...

#bllrbia

Doğuran Değil Büyütendir Anne!Anahtar Kelimeler

Doğuran Değil Büyütendir Anne!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Doğuran Değil Büyütendir Anne! . tanıtımı. Doğuran Değil Büyütendir Anne! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Doğuran Değil Büyütendir Anne! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Doğuran Değil Büyütendir Anne!

Doğuran Değil Büyütendir Anne! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Doğuran Değil Büyütendir Anne! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Doğuran Değil Büyütendir Anne!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Doğuran Değil Büyütendir Anne!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Doğuran Değil Büyütendir Anne! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Doğuran Değil Büyütendir Anne! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Doğuran Değil Büyütendir Anne! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Doğuran Değil Büyütendir Anne!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Doğuran Değil Büyütendir Anne! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Doğuran Değil Büyütendir Anne!

"Şimdi kötüler için Doğuran Değil Büyütendir Anne!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Doğuran Değil Büyütendir Anne! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Doğuran Değil Büyütendir Anne! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Doğuran Değil Büyütendir Anne! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Doğuran Değil Büyütendir Anne! .

Bugünün Doğuran Değil Büyütendir Anne!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar