Engel Tanımayan Bir Anne ve Harvard'ı Kazanan Engelli Oğlunun İlham Veren Hayat Hikayesi

Engel Tanımayan Bir Anne ve Harvard'ı Kazanan Engelli Oğlunun İlham Veren Hayat Hikayesi
Engel Tanımayan Bir Anne ve Harvardı Kazanan Engelli Oğlunun İlham Veren Hayat Hikayesi

Hikayede bahsedilen anneye, bebeğinin sağlık problemlerinden dolayı "Vazgeç", “Bebeğini sefil bir hayat bekliyor” denmesini aldırmamış, her şeye göğüs gererek, bebeği için hayatı boyunca meyvesini alacağı bir mücadeleye adamıştır kendini. Peki ya bu zorlu mücadelenin nasıl üstesinden gelmiştir? Buyurun beraber bakalım!

Zou ve bebeğinin hikayesi

Engel Tanımayan Bir Anne ve Harvardı Kazanan Engelli Oğlunun İlham Veren Hayat Hikayesi

Zou Hongyan, 1988 yılında doğum komplikasyonları sonucu serebral palsi hastası bir erkek bebek dünyaya getirdi. Doktorlar, bebeğinden vazgeçmesi gerektiğini ve hiçbir zaman bebeğin akıl sağlığının yerinde olmayacağını söylediler.

Söylenenlerin hiçbirini dinlemeyen bir anne

Engel Tanımayan Bir Anne ve Harvardı Kazanan Engelli Oğlunun İlham Veren Hayat Hikayesi

Zou, söylenenlere kulağını kapatmıştı. Ancak kocası, bebeklerinin hastalığını duyduğu anda kabullenemeyip eşinden ayrılma kararı aldı ve boşandılar. Artık Zou, bebeğini tek başına büyütecekti.

Zounun bebeğiyle yaşam mücadelesi

Engel Tanımayan Bir Anne ve Harvardı Kazanan Engelli Oğlunun İlham Veren Hayat Hikayesi

Zou, oğlunun gelişimi ve tedavisi için 3 farklı işte çalışmak zorunda kaldı. Hala oğlunun bazı yeteneklerinin var olduğunu keşfedip onunla birebir ilgilendi.

Ve sonuç!

Engel Tanımayan Bir Anne ve Harvardı Kazanan Engelli Oğlunun İlham Veren Hayat Hikayesi

“Bu fiziksel problemlerden utanmasını istemedim” diyen Zou, bu zorlu sürecin meyvesi olarak 29 yaşındaki oğlunun Harvard öğrencisi olarak kabul edilmesinin gururunu yaşamayı hak ediyor! Üstelik daha önce oğlu, Çevre Mühendisi olarak mezun olmuş.

Pekin Üniversitesi’nde Çevre Mühendisliği bölümünü bitirip, Harvard Üniversitesinde Hukuk okumak! Bir annenin evlat sevgisine hiçbir engelin ayakta duramadığının kanıtı!

Herkese ilham ve umut olması dileğiyle!Anahtar Kelimeler

Engel Tanımayan Bir Anne ve Harvard'ı Kazanan Engelli Oğlunun İlham Veren Hayat Hikayesi

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Engel Tanımayan Bir Anne ve Harvard'ı Kazanan Engelli Oğlunun İlham Veren Hayat Hikayesi . tanıtımı. Engel Tanımayan Bir Anne ve Harvard'ı Kazanan Engelli Oğlunun İlham Veren Hayat Hikayesi , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Engel Tanımayan Bir Anne ve Harvard'ı Kazanan Engelli Oğlunun İlham Veren Hayat Hikayesi hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Engel Tanımayan Bir Anne ve Harvard'ı Kazanan Engelli Oğlunun İlham Veren Hayat Hikayesi

Engel Tanımayan Bir Anne ve Harvard'ı Kazanan Engelli Oğlunun İlham Veren Hayat Hikayesi her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Engel Tanımayan Bir Anne ve Harvard'ı Kazanan Engelli Oğlunun İlham Veren Hayat Hikayesi ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Engel Tanımayan Bir Anne ve Harvard'ı Kazanan Engelli Oğlunun İlham Veren Hayat Hikayesi, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Engel Tanımayan Bir Anne ve Harvard'ı Kazanan Engelli Oğlunun İlham Veren Hayat Hikayesi

Her etkinlik için gerçek şu ki, Engel Tanımayan Bir Anne ve Harvard'ı Kazanan Engelli Oğlunun İlham Veren Hayat Hikayesi . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Engel Tanımayan Bir Anne ve Harvard'ı Kazanan Engelli Oğlunun İlham Veren Hayat Hikayesi hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Engel Tanımayan Bir Anne ve Harvard'ı Kazanan Engelli Oğlunun İlham Veren Hayat Hikayesi iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Engel Tanımayan Bir Anne ve Harvard'ı Kazanan Engelli Oğlunun İlham Veren Hayat Hikayesi" demiştim.

"Keşke iyi bir x Engel Tanımayan Bir Anne ve Harvard'ı Kazanan Engelli Oğlunun İlham Veren Hayat Hikayesi olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Engel Tanımayan Bir Anne ve Harvard'ı Kazanan Engelli Oğlunun İlham Veren Hayat Hikayesi

"Şimdi kötüler için Engel Tanımayan Bir Anne ve Harvard'ı Kazanan Engelli Oğlunun İlham Veren Hayat Hikayesi" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Engel Tanımayan Bir Anne ve Harvard'ı Kazanan Engelli Oğlunun İlham Veren Hayat Hikayesi Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Engel Tanımayan Bir Anne ve Harvard'ı Kazanan Engelli Oğlunun İlham Veren Hayat Hikayesi başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Engel Tanımayan Bir Anne ve Harvard'ı Kazanan Engelli Oğlunun İlham Veren Hayat Hikayesi köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Engel Tanımayan Bir Anne ve Harvard'ı Kazanan Engelli Oğlunun İlham Veren Hayat Hikayesi .

Bugünün Engel Tanımayan Bir Anne ve Harvard'ı Kazanan Engelli Oğlunun İlham Veren Hayat Hikayesi

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar