Ergenlik Çağına Giren Çocuklara Nasıl Yaklaşmalı Ve Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Ergenlik Çağına Giren Çocuklara Nasıl Yaklaşmalı Ve Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Ergenlik dönemi, çocukluktan yetişkinliğe ilk adım evresidir. Bu evreden hayatta hepimiz mutlaka geçiyoruz. Özellikle bazı tecrübeleri bu dönemde öğrenmemiz de kaçınılmaz olabiliyor. Peki bu durumda bir anne ve babanın ergenlik çağına giren çocuğuna nasıl yaklaşması gerekir? Ee, o hadi o zaman öğrenmeye başlayalım!

1. Komşu çocuğunu örnek göstermeyin

Ergenlik Çağına Giren Çocuklara Nasıl Yaklaşmalı Ve Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Okuldaki başarısızlığını ve günlük yaşamında ki sıkıntılarını yüzüne vurmak için arkadaşlarını ve komşu çocuklarını örnek göstererek kendinizden uzaklaştırmayın. Bu tip hareketler ile çocuklarınızı kendinizden uzaklaştırarak daha büyük sorunlara yol açabilirsiniz. Yapmayın.

2. Güven verin ve güvenin

Ergenlik Çağına Giren Çocuklara Nasıl Yaklaşmalı Ve Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Çocukların başına ne geliyorsa bu dönemde geliyor. Çünkü ilk defa anneye karşı gelmeye, söz dinlememeye ve başına buyruk davranmaya çalışıyor. Ona güven vererek sorunlarını size anlatmasını sağlayın. Ayrıca hiçbir çocuk annem babam bana güveniyor bunu kesinlikle onları aldatmak için kullanmalıyım demez. Onları hayal kırıklığına uğratmamalıyım diye düşünecek hatalardan kaçınacaktır.

3. Kurallar koyun, çok serbest bırakmayın

Ergenlik Çağına Giren Çocuklara Nasıl Yaklaşmalı Ve Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Aşırı rahat olan çocuklar arkadaşlarının etkisinde kalarak uyuşturucu ve alkol kullanımına daha yatkın oluyor ve başlarını belaya sokuyorlar. Evden en geç çıkış saatiniz ve eve en geç giriş saatiniz olsun. Bu kurallara siz de uyun ki, ondan da bunu beklemeye hakkınız olsun.

4. Sevginizi eksik etmeyin

Ergenlik Çağına Giren Çocuklara Nasıl Yaklaşmalı Ve Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Ergenlik çağındaki çocuklar büyüdüklerini ve büyürken bir takım şeylerden mahrum kaldıklarını düşünebilirler. Henüz yolun başındayken keşke bebek kalsaydım da beni hep sevselerdi diye düşünebilir. Buna engel olmak da sizin elinizde ve çocuğunuzun huyuna göre sevginizi belli edin. Zaman zaman sizi suçlayacaktır, beni artık sevmiyorsunuz diyecektir. Bu sözlerine itiraz etmek yerine davranışlarınızla ona sevdiğinizi hissettirin ve bağınızı kuvvetlendirin.

5. Ona ve mahremiyetine saygı gösterin.

Ergenlik Çağına Giren Çocuklara Nasıl Yaklaşmalı Ve Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Ergenlik çağı gelişimin son evreleri olduğu için hormonlar tavan yapabilir ve çocuk cinsel kimliğini keşfetmek için odasında sıkça yalnız kalmak isteyebilir. Bu yüzden onun mahrem alanına, odasına sık ziyaretlerde bulunmayın ve ısrarcı olmayın. Kapısını tıklatarak müsait olup olmadığı sorun ve değilse geri dönün. Girmek için uğraşmayın.

Okuyan herkese teşekkür ederim, hoşça kalın..

#beyazorkidem

Anahtar Kelimeler

Ergenlik Çağına Giren Çocuklara Nasıl Yaklaşmalı Ve Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Ergenlik Çağına Giren Çocuklara Nasıl Yaklaşmalı Ve Nelere Dikkat Etmeliyiz? . tanıtımı. Ergenlik Çağına Giren Çocuklara Nasıl Yaklaşmalı Ve Nelere Dikkat Etmeliyiz? , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Ergenlik Çağına Giren Çocuklara Nasıl Yaklaşmalı Ve Nelere Dikkat Etmeliyiz? hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Ergenlik Çağına Giren Çocuklara Nasıl Yaklaşmalı Ve Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Ergenlik Çağına Giren Çocuklara Nasıl Yaklaşmalı Ve Nelere Dikkat Etmeliyiz? her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Ergenlik Çağına Giren Çocuklara Nasıl Yaklaşmalı Ve Nelere Dikkat Etmeliyiz? ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Ergenlik Çağına Giren Çocuklara Nasıl Yaklaşmalı Ve Nelere Dikkat Etmeliyiz?, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Ergenlik Çağına Giren Çocuklara Nasıl Yaklaşmalı Ve Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Her etkinlik için gerçek şu ki, Ergenlik Çağına Giren Çocuklara Nasıl Yaklaşmalı Ve Nelere Dikkat Etmeliyiz? . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Ergenlik Çağına Giren Çocuklara Nasıl Yaklaşmalı Ve Nelere Dikkat Etmeliyiz? hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Ergenlik Çağına Giren Çocuklara Nasıl Yaklaşmalı Ve Nelere Dikkat Etmeliyiz? iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Ergenlik Çağına Giren Çocuklara Nasıl Yaklaşmalı Ve Nelere Dikkat Etmeliyiz?" demiştim.

"Keşke iyi bir x Ergenlik Çağına Giren Çocuklara Nasıl Yaklaşmalı Ve Nelere Dikkat Etmeliyiz? olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Ergenlik Çağına Giren Çocuklara Nasıl Yaklaşmalı Ve Nelere Dikkat Etmeliyiz?

"Şimdi kötüler için Ergenlik Çağına Giren Çocuklara Nasıl Yaklaşmalı Ve Nelere Dikkat Etmeliyiz?" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Ergenlik Çağına Giren Çocuklara Nasıl Yaklaşmalı Ve Nelere Dikkat Etmeliyiz? Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Ergenlik Çağına Giren Çocuklara Nasıl Yaklaşmalı Ve Nelere Dikkat Etmeliyiz? başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Ergenlik Çağına Giren Çocuklara Nasıl Yaklaşmalı Ve Nelere Dikkat Etmeliyiz? köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Ergenlik Çağına Giren Çocuklara Nasıl Yaklaşmalı Ve Nelere Dikkat Etmeliyiz? .

Bugünün Ergenlik Çağına Giren Çocuklara Nasıl Yaklaşmalı Ve Nelere Dikkat Etmeliyiz?

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar