Evde Çocuklarla Oynayabileceğiniz Zeka Geliştirici Ve Eğlenceli 5 Oyun

Evde Çocuklarla Oynayabileceğiniz Zeka Geliştirici Ve Eğlenceli 5 Oyun

Kış aylarında çocuklarla dışarıya çıkmak pek mümkün olmuyor. Olsa da sonunda genelde hasta olan çocuklar ve onların peşinde perişan olan bir anne kalıyor. Özellikle hafta içi akşamları çocukları evde tv başına ya da tablet, telefona muhtaç etmemek için büyük çaba sarf ediyorum. Haliyle de bu durum beni fazlasıyla yoruyor. Ne yapsam diye düşünürken ailecek de oynanabilecek bir kaç oyun buldum. Sizlerle de paylaşmak istedim. İçlerinden bir kaç tanesini alacağım. Önemli olan çocuklarla fazla vakit geçirmek değil, kaliteli vakit geçirmektir.

Speedy Oyunu Hızlı Olan Kazansın Eğitici İpe Dizme Ve Zeka Oyunu

Speedy Oyunu Hızlı Olan Kazansın Eğitici İpe Dizme Ve Zeka Oyunu

Bu oyunda iki farklı oynama şekli var. Karttan çıkan şekli ister çubuğa isterseniz de ipe dizebilirsiniz. En önce bitiren ortadaki zile basıyor ve "Speedy" diyor. Görsel zeka, hafıza ve dikkati güçlendiren güzel bir oyun.

53,99 TL i
Fırsatı Gör

Neşeli Bardaklar

Neşeli Bardaklar

Bu oyunda yine kartlardaki şekli en hızlı oluşturmayı hedefliyor. Ailecek iki gruba ayrılıp oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun. Ben sevdim bu oyunu. :)

69,99 TL i
Fırsatı Gör

Hedef 5

Hedef 5

Bu oyun diğerlerinden biraz daha farklı. İki kişi arasında oynanan bu oyunda strateji ve rekabet var. Sırayla her oyuncu boş olan sütunlara bir pul atar ve ilk beşli grubu oluşturan oyunu kazanır. 6 yaş üstündekilerin oynayabileceği bu oyunu siz de oynamak isteyeceksiniz.

44,90 TL i
Fırsatı Gör

Bak Bak (Look Look) Zeka Oyunu

Bak Bak (Look Look) Zeka Oyunu

Kartlarda şekiller var. Her kartı çektiğinizde yapacağınız görevler değişiyor. Karttaki görevi en hızlı bulup, en fazla kartı toplayarak look look diyen oyunu kazanır. Problem çözme, bağlantı kurma, hızlı düşünme, odaklanma ve konsantrasyon becerilerinin gelişmesine katkıda bulunur.

66 TL i
Fırsatı Gör

Haydi Anlat Hikaye Küpleri

Haydi Anlat Hikaye Küpleri

Hayal gücünüzü geliştirecek çok eğlenceli bir oyun. İçinde 9 adet küp var. Küplerin üstündeki resimlere hızlıca bakıp aklınıza gelen şeyleri söylemeye başlıyorsunuz. Her küple bir önceki hikayenize ekleme yapıyorsunuz. Bu oyunun tek sırrı fazla düşünmemek ve içinizden geldiği gibi konuşmak.

26,90 TL i
Fırsatı Gör


Anahtar Kelimeler

Evde Çocuklarla Oynayabileceğiniz Zeka Geliştirici Ve Eğlenceli 5 Oyun

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Evde Çocuklarla Oynayabileceğiniz Zeka Geliştirici Ve Eğlenceli 5 Oyun . tanıtımı. Evde Çocuklarla Oynayabileceğiniz Zeka Geliştirici Ve Eğlenceli 5 Oyun , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Evde Çocuklarla Oynayabileceğiniz Zeka Geliştirici Ve Eğlenceli 5 Oyun hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Evde Çocuklarla Oynayabileceğiniz Zeka Geliştirici Ve Eğlenceli 5 Oyun

Evde Çocuklarla Oynayabileceğiniz Zeka Geliştirici Ve Eğlenceli 5 Oyun her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Evde Çocuklarla Oynayabileceğiniz Zeka Geliştirici Ve Eğlenceli 5 Oyun ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Evde Çocuklarla Oynayabileceğiniz Zeka Geliştirici Ve Eğlenceli 5 Oyun, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Evde Çocuklarla Oynayabileceğiniz Zeka Geliştirici Ve Eğlenceli 5 Oyun

Her etkinlik için gerçek şu ki, Evde Çocuklarla Oynayabileceğiniz Zeka Geliştirici Ve Eğlenceli 5 Oyun . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Evde Çocuklarla Oynayabileceğiniz Zeka Geliştirici Ve Eğlenceli 5 Oyun hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Evde Çocuklarla Oynayabileceğiniz Zeka Geliştirici Ve Eğlenceli 5 Oyun iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Evde Çocuklarla Oynayabileceğiniz Zeka Geliştirici Ve Eğlenceli 5 Oyun" demiştim.

"Keşke iyi bir x Evde Çocuklarla Oynayabileceğiniz Zeka Geliştirici Ve Eğlenceli 5 Oyun olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Evde Çocuklarla Oynayabileceğiniz Zeka Geliştirici Ve Eğlenceli 5 Oyun

"Şimdi kötüler için Evde Çocuklarla Oynayabileceğiniz Zeka Geliştirici Ve Eğlenceli 5 Oyun" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Evde Çocuklarla Oynayabileceğiniz Zeka Geliştirici Ve Eğlenceli 5 Oyun Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Evde Çocuklarla Oynayabileceğiniz Zeka Geliştirici Ve Eğlenceli 5 Oyun başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Evde Çocuklarla Oynayabileceğiniz Zeka Geliştirici Ve Eğlenceli 5 Oyun köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Evde Çocuklarla Oynayabileceğiniz Zeka Geliştirici Ve Eğlenceli 5 Oyun .

Bugünün Evde Çocuklarla Oynayabileceğiniz Zeka Geliştirici Ve Eğlenceli 5 Oyun

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar