Eyvah, Oğlum Rota Virüsü Kaptı!

Eyvah, Oğlum Rota Virüsü Kaptı!

Okullar kapanmadan önceki perşembe oğlumun öğretmeni aradı. Oğlunuz bugün biraz keyifsiz, az da kustu almak ister misiniz diye! Hemen geliyorum deyip soluğu okulda aldım.

Eyvah, Oğlum Rota Virüsü Kaptı!

Açıkçası oğlumu görünce biraz numara yapmış diye düşündüm ama zaten son iki dersi kaldığından, zaten okula geldiğimden, "haydi gidelim" dedim.

Rota Virüsü belirtileri nelerdir?

Eyvah, Oğlum Rota Virüsü Kaptı!

Eve dönerken yolda halsizleşti. İyice sessizdi, konuşturmak istedikçe de "karnım ağrıyor" diye şikayet etmeye başladı. Hava da serinlemişti, üşüttü herhalde diye geçirdim içimden. Eve gider gitmez ısıtırım seni bir çorba içersin kendine gelirsin dedim. Güç bela attık eve kendimizi.

Eyvah, Oğlum Rota Virüsü Kaptı!

Yatağa yatırdım, ısınmasıyla beraber kendinden geçti bir saat kadar uyudu. Uyandığında çorba içirmek istedim, kesinlikle reddetti. Sonra kustu. Sonra tuvalete gitti ve ishal olduğunu anladım. Eşimle kaptığımız gibi hastaneye gittik.

Rota Virüsü teşhisinde ilk muayene ve tahlil ve tetkikler

Eyvah, Oğlum Rota Virüsü Kaptı!

Acilden hemen giriş yaptık. Doktoru muayene etti, durumu anlattık. Hemen ekteki tahlilleri istedi. Kanda ve kakada hastalığa sebep olan şeyi bulup teşhisi koyabilmek için istenen bu testleri beklerken doktorumuz bir şişe serum taktırdı. Zaten çok su kaybetmişti oğlum ve iştahı da yoktu, bu durumda o serumun takılması çok iyi oldu. Ayrıca serum içine bulantısı ve karın ağrısı için de ilaç eklediler.

Rota Virüsünden Nasıl Kurtulduk?

Eyvah, Oğlum Rota Virüsü Kaptı!

Tahlil sonucu Rota Virüsü teşhisi konduktan sonra doktorumuz bize bunun ilaçla geçecek bir hastalık olmadığını, bağırsak florasının düzelmesini beklemek gerektiğini, bunu düzenleyici probiyotik kullanımının faydalı olabileceğini anlattı. Olası ağrı ve ateş için kullanabileceğimiz ilaçları yazdı. Bol sıvı alımı, istirahat ve sıkı bir diyet nasihatleri ile taburcu etti.

Doğumdan sonra ilk 6 ay içerisinde bebeklere Rota Virüsüne karşı koruyucu aşı yapıldığını biliyor muydunuz?

Sonraki süreçte bir kaç gün doktorumuzun nasihatlerine uymanın faydasını çok gördük. İshali bir iki gün içerisinde düzeldi ama bu süre içerisinde neredeyse hiç bir şey yemedi, sadece bol su içti. Biz önce sağlık dedik ve sömestr tatili seyahatimizi iptal ettik, buna da en çok oğlum üzüldü :(

Allah sağlık sıhhatten ayırmasın, gerçekten her işin başı sağlık. Hele ki çocuklar hiç hasta olmasın. Biz bu hastalığı bu şekilde atlattık çok şükür. Sizde durumlar nasıl? Rota Virüsünü tanıyor muydunuz?

Beni yorumlarda yalnız bırakmayın. Her zamanki gibi ben kalp siz KScanlarım <3 <3 <3Anahtar Kelimeler

Eyvah, Oğlum Rota Virüsü Kaptı!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Eyvah, Oğlum Rota Virüsü Kaptı! . tanıtımı. Eyvah, Oğlum Rota Virüsü Kaptı! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Eyvah, Oğlum Rota Virüsü Kaptı! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Eyvah, Oğlum Rota Virüsü Kaptı!

Eyvah, Oğlum Rota Virüsü Kaptı! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Eyvah, Oğlum Rota Virüsü Kaptı! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Eyvah, Oğlum Rota Virüsü Kaptı!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Eyvah, Oğlum Rota Virüsü Kaptı!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Eyvah, Oğlum Rota Virüsü Kaptı! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Eyvah, Oğlum Rota Virüsü Kaptı! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Eyvah, Oğlum Rota Virüsü Kaptı! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Eyvah, Oğlum Rota Virüsü Kaptı!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Eyvah, Oğlum Rota Virüsü Kaptı! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Eyvah, Oğlum Rota Virüsü Kaptı!

"Şimdi kötüler için Eyvah, Oğlum Rota Virüsü Kaptı!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Eyvah, Oğlum Rota Virüsü Kaptı! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Eyvah, Oğlum Rota Virüsü Kaptı! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Eyvah, Oğlum Rota Virüsü Kaptı! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Eyvah, Oğlum Rota Virüsü Kaptı! .

Bugünün Eyvah, Oğlum Rota Virüsü Kaptı!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar