Fenomen Toplantımızın Ortasında Acil Gelmek İsteyen Minnoş!

Fenomen Toplantımızın Ortasında Acil Gelmek İsteyen Minnoş!

Arkadaşlar dün Anne-Bebek fenomen Skype toplantımızın tam ortasında dünyaya gelmek isteyen bir bebeğimiz vardı. Toplantının bitmesini bekleyemedi ve toplantıya damgasını vurdu. Size bir minnoş daha getirmeye gidiyorum deyip çıkmam gerekti. Çıkınca bir de ne göreyim çığlık kıyamet koridorda gezen bir anne ve korkmuş bir baba. :)

@ponçikmom @KışGüneşim__ @Jassmenn @bayanemiramm @merve_toys_design @-impulsive- @Kâlpkırrmz ve @ProofStriker06 ile olan toplantımızda bebeği unutmayan soran arkadaşlarım oldu. Ben de Bence yazmak istedim. :) Toplantımızın resminden bir kare ve haydi doğurtalım, alıp gelelim Esilyayı. :)

Fenomen Toplantımızın Ortasında Acil Gelmek İsteyen Minnoş!

Skype toplantısından çıktım koşa koşa

Fenomen Toplantımızın Ortasında Acil Gelmek İsteyen Minnoş!

Hasta odasına koşar adım ilerlerken aklımda hala toplantı vardı, Benceler vardı. Tövbe, bismillah deyip hastanın yanına gittim. Çok güzel anne adayı çok heyecanlı idi. Yatıştırmak mümkün değildi. Kaygıları çok fazla idi. Normal doğum yöntemi ile doğuma ikna edip o ana şahit olmasını istedik ve anne olarak emzirme, sorumluluklardan dem vurduğunda bile ona sadece destek olduk. Hazırladık, artık ameliyata hazırdı. Bebek dünden hazırdı. :D

Haydi gidip alalım

Fenomen Toplantımızın Ortasında Acil Gelmek İsteyen Minnoş!

Bu koridor çok meşakkatli bir koridor. Annelerin heyecanla, kaygıyla, babaların ise korkuyla yürüdükleri bir koridordur. Bu koridorun sonu ise mutluluktur. Annemizi aldık koridora ve kocaman gülümsemelerle soktuk puslu, soğuk doğumhaneye. :) İçeride kocaman bir ekip anneyi bekliyorduk. Sedyede sakinleştirmek için ayrı, ilaç vermek için ayrı, doktoru ayrı, personeli ayrı tam 15 kişilik dev kadro ile aldık annenin stresini. :)

Doğum kuvvet değil, sabır ister

Fenomen Toplantımızın Ortasında Acil Gelmek İsteyen Minnoş!

Doğum sancısı hayattaki en mükemmel sancıdır. Bir de biz ona suni sancıyı ekledik mi, ne bağırışlar kesilir ne ağlamalar. Dünyanın en güzel ağrısı belki de. O sırada 57 desibel acı çekilir ve bu aynı anda 20 kemiğin kırılması ile eşdeğerdir.

Doğum yapmak çok büyük fedakarlık ister, metanet ve sabır ister. An gelir annenin nefesi kesilir, omuzları düşer, kolu kanadı kırılır. İşte tam o anda omuz vermek ve güç katmak öyle önemli ki. Tüm bu evreleri geçtik ve Esilyayı beklemeye başladık. Babası dışarıda, annesi sedyede. Alışkınız biz bu hallere, ameliyathane soğuklarına ve hemen işe koyulduk. Narkozları, suni sancıları ekledim. Artık kızımız gelmeye hazırdı.

İşte geldi benim minnoşum

Fenomen Toplantımızın Ortasında Acil Gelmek İsteyen Minnoş!

İşte o kurtuluş. :D Bebek gelir, anne koca bir nefes alır, baba ağlar, biz ise partide. :) Tam 3.500 gram olarak doğdu. Kocaman, garip gözlerle bakarak o ışıklara. Anneyi tanıdı, sabırsızdı. Baştan sona kadar tüm acıları, mide bulantılarını alıp götüren tek an budur. Poğaça gibiler ya, bal gibiler. :) O gözleri nazar boncuğu olsun.

3T kuralı unutulmadı tabi ki de. Ten tene temas sağlandı. Güzel güzel koklaşıp ağlaştılar. :)

Ölsem unutmam dediğiniz o ilk bakışlar

Fenomen Toplantımızın Ortasında Acil Gelmek İsteyen Minnoş!

Yihu! Şu an var ya şu an paha biçilemez. Dünya kadar paran olsa, sevenin olsa bu 3 çift bakışı karşılayamaz. :) Anne olmak bambaşka bir duygu, sorumluluğu muazzam bir duygu. Hiç üşenmez, hiç kırılmaz, hiç küsmezsin. Kural budur. Allah her kadına nasip etsin ve sağlıklı, hayırlı bireyler nasip etsin.

Evet KScanlar Esilyaya merhaba deyin. Toplantımı bölen minnoşa merhaba deyin. :)

Katılamayan aklıma gelen arkadaşlarım sizde okuyun. :)

@PearlFlower @_TuMuGu_ @EhlivukufAnahtar Kelimeler

Fenomen Toplantımızın Ortasında Acil Gelmek İsteyen Minnoş!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Fenomen Toplantımızın Ortasında Acil Gelmek İsteyen Minnoş! . tanıtımı. Fenomen Toplantımızın Ortasında Acil Gelmek İsteyen Minnoş! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Fenomen Toplantımızın Ortasında Acil Gelmek İsteyen Minnoş! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Fenomen Toplantımızın Ortasında Acil Gelmek İsteyen Minnoş!

Fenomen Toplantımızın Ortasında Acil Gelmek İsteyen Minnoş! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Fenomen Toplantımızın Ortasında Acil Gelmek İsteyen Minnoş! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Fenomen Toplantımızın Ortasında Acil Gelmek İsteyen Minnoş!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Fenomen Toplantımızın Ortasında Acil Gelmek İsteyen Minnoş!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Fenomen Toplantımızın Ortasında Acil Gelmek İsteyen Minnoş! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Fenomen Toplantımızın Ortasında Acil Gelmek İsteyen Minnoş! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Fenomen Toplantımızın Ortasında Acil Gelmek İsteyen Minnoş! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Fenomen Toplantımızın Ortasında Acil Gelmek İsteyen Minnoş!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Fenomen Toplantımızın Ortasında Acil Gelmek İsteyen Minnoş! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Fenomen Toplantımızın Ortasında Acil Gelmek İsteyen Minnoş!

"Şimdi kötüler için Fenomen Toplantımızın Ortasında Acil Gelmek İsteyen Minnoş!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Fenomen Toplantımızın Ortasında Acil Gelmek İsteyen Minnoş! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Fenomen Toplantımızın Ortasında Acil Gelmek İsteyen Minnoş! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Fenomen Toplantımızın Ortasında Acil Gelmek İsteyen Minnoş! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Fenomen Toplantımızın Ortasında Acil Gelmek İsteyen Minnoş! .

Bugünün Fenomen Toplantımızın Ortasında Acil Gelmek İsteyen Minnoş!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar