Fotoğraflarına Baktıkça "Ben de Bir Tane Bundan Alabilir miyim?" Diyeceğiniz 7 Minik İnstagram Fenomeni

Fotoğraflarına Baktıkça "Ben de Bir Tane Bundan Alabilir miyim?" Diyeceğiniz 7 Minik İnstagram Fenomeni

DİKKAT BU BENCE AŞIRI PONÇİKLİK İÇERMEKTEDİR!

Merhaba KS sakinleri, bugün sizlere takip ettiğim minik yıldızları tanıtmak istedim. Moralim bozuk oldukça, canım sıkıldıkça bu miniklere bakar, tüm dertlerimi unuturum :)

Ece Aydoğan

Fotoğraflarına Baktıkça

Tam bir ponçikellalar prensesi! Mimikleri ve şaşırtıcı deecede zekasıyla bir çok abi ve ablasının kalbini fetheden bu minik sincapçık henüz 1 buçuk yaşında. 237k takipçiye sahip olan nam-ı diğer Ecekuşun bir çok fan sayfası da bulunmaktadır. Annesi Zeynep Aydoğan da müthiş bir insan. Gerek samimiyeti gerekse doğallığıyla en az minik kızı Ece kadar sevilir kendileri :) İnsta.: zynpzeze

Mete Gürsoy

Fotoğraflarına Baktıkça

Tam bir junior Kıvanç! Bu minik yakışıklı şarkı söylemeyi ve bulutları çok sever. Tatlı sohbetini dinlemelere doyamazsınız. Ha bide yalandan ağlamaları yok mu, beni benden alıyor :) Minik paşamızın tam 182k takipçisi ve bir çok fanı bulunmakta. Annesi İmren Gürsoyda dünyalar tatlısı bir bayan ve oğluyla bu güzel anları bizimle paylaştığı için ona da teşekkürler efenim :) İnsta: imrengursoy

Melina Öztürk

Fotoğraflarına Baktıkça

Bu minik prensesin hikayesi çok daha farklı. Sadece bir benceye sığdıramayacağım kadar özel. Kendisi tüp bebek yoluyla dünyaya gelmiş bir mucize. O kadar naif ve içten ki...Daha bir yaşına girmeden konuşmaya başlayan çok zeki bir melek. Bu güzelliğin de tam 277k takipçisi ve bir çok fan sayfası mevcut. Annesi Merve Öztürkün bir seminerde kızıyla hikayesini paylaştığı bir videosunu izlemiş, gözyaşlarıma boğulmuştum. O umudunu asla yitirmeyen çok güçlü bir kadın. İnsta: Melinasmom

Banu Mourad

Fotoğraflarına Baktıkça

Güzelliğiyle adeta bir masal prensesi olan bu minik Azerbaycanda yaşamaktadır. Henüz 4 yaşında küçük bir yıldız ve 659kya sahip olan Mouradın dünyanın hemen hemen her yerinden takipçileri mevcut. :) İnsta: banumourad

Ayşe Gözübüyük

Fotoğraflarına Baktıkça

Bu minik yemek ayrımı yapmadan anneciği Zeynep Gözübüyükün tüm yemeklerini yer. Hatta onun bu iştahlı yemeleri bir çok annenin bebeğine yemek yedirmesine de yardımcı olmaktadır. Ne yalan söyleyeyim, izledikçe ben bile acıkıyorum :) Gece izlemeyin özellikle de diyetteyseniz! :) Ayşenin de 81,3k takipçisi mevcuttur :) İnsta: zeynepgozubuyuk

Lila ve Can Ali

Fotoğraflarına Baktıkça

Anlatmakla bitiremem bu iki ponçiği :) O kadar sevimli o kadar akıllılar ki... Henüz çok küçük yaştayken İngilizceyi öğrendiler. Tabii anneleri Nihan Kayalıoğlu sayesinde. Müthiş bir abi kardeş ilişkiler bulunan bu iki bal surat paylaşmayı çok severler. Ha bide, her türlü hayvanı seviyorlar. Zaman zaman gördükçe korktuğumuz böcekleri bile! :) Onlarında 145k takipçisi bulunmakta. İnsta: nihankayalioglu

Mira Develi

Fotoğraflarına Baktıkça

Henüz 21 aylık olan Mira hayvan sevgisi, tatlı dili, cesaretli yapısı, naif ve merhametli yüreğiyle daha bu yaşta bir çok takipçiye sahip :) Annesi Ezgi Develiye sayfasında anne adaylarına tecrübelerini paylaştığı için ayrıca teşekkürler. Bu arada Miranın sabah kahvaltısını izlemeye doyamıyorum. Sabah şekerimin de 123k takipçisi bulunmaktadır. :) İnsta: esgimira

Evet işte benim izlemeye ve bakmaya doyamadığım minik fenomenler :) Sizinle de paylaşmak istedim. Belki bi bakar biraz mutlu olursunuz sizlerde. Bu benim ilk bencem. Umarım beğenirsiniz Sevgili KS üyeleri :)

Sağlıcakla, Hoşçakalın :)

#EbrulataAnahtar Kelimeler

Fotoğraflarına Baktıkça "Ben de Bir Tane Bundan Alabilir miyim?" Diyeceğiniz 7 Minik İnstagram Fenomeni

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Fotoğraflarına Baktıkça "Ben de Bir Tane Bundan Alabilir miyim?" Diyeceğiniz 7 Minik İnstagram Fenomeni . tanıtımı. Fotoğraflarına Baktıkça "Ben de Bir Tane Bundan Alabilir miyim?" Diyeceğiniz 7 Minik İnstagram Fenomeni , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Fotoğraflarına Baktıkça "Ben de Bir Tane Bundan Alabilir miyim?" Diyeceğiniz 7 Minik İnstagram Fenomeni hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Fotoğraflarına Baktıkça "Ben de Bir Tane Bundan Alabilir miyim?" Diyeceğiniz 7 Minik İnstagram Fenomeni

Fotoğraflarına Baktıkça "Ben de Bir Tane Bundan Alabilir miyim?" Diyeceğiniz 7 Minik İnstagram Fenomeni her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Fotoğraflarına Baktıkça "Ben de Bir Tane Bundan Alabilir miyim?" Diyeceğiniz 7 Minik İnstagram Fenomeni ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Fotoğraflarına Baktıkça "Ben de Bir Tane Bundan Alabilir miyim?" Diyeceğiniz 7 Minik İnstagram Fenomeni, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Fotoğraflarına Baktıkça "Ben de Bir Tane Bundan Alabilir miyim?" Diyeceğiniz 7 Minik İnstagram Fenomeni

Her etkinlik için gerçek şu ki, Fotoğraflarına Baktıkça "Ben de Bir Tane Bundan Alabilir miyim?" Diyeceğiniz 7 Minik İnstagram Fenomeni . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Fotoğraflarına Baktıkça "Ben de Bir Tane Bundan Alabilir miyim?" Diyeceğiniz 7 Minik İnstagram Fenomeni hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Fotoğraflarına Baktıkça "Ben de Bir Tane Bundan Alabilir miyim?" Diyeceğiniz 7 Minik İnstagram Fenomeni iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Fotoğraflarına Baktıkça "Ben de Bir Tane Bundan Alabilir miyim?" Diyeceğiniz 7 Minik İnstagram Fenomeni" demiştim.

"Keşke iyi bir x Fotoğraflarına Baktıkça "Ben de Bir Tane Bundan Alabilir miyim?" Diyeceğiniz 7 Minik İnstagram Fenomeni olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Fotoğraflarına Baktıkça "Ben de Bir Tane Bundan Alabilir miyim?" Diyeceğiniz 7 Minik İnstagram Fenomeni

"Şimdi kötüler için Fotoğraflarına Baktıkça "Ben de Bir Tane Bundan Alabilir miyim?" Diyeceğiniz 7 Minik İnstagram Fenomeni" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Fotoğraflarına Baktıkça "Ben de Bir Tane Bundan Alabilir miyim?" Diyeceğiniz 7 Minik İnstagram Fenomeni Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Fotoğraflarına Baktıkça "Ben de Bir Tane Bundan Alabilir miyim?" Diyeceğiniz 7 Minik İnstagram Fenomeni başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Fotoğraflarına Baktıkça "Ben de Bir Tane Bundan Alabilir miyim?" Diyeceğiniz 7 Minik İnstagram Fenomeni köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Fotoğraflarına Baktıkça "Ben de Bir Tane Bundan Alabilir miyim?" Diyeceğiniz 7 Minik İnstagram Fenomeni .

Bugünün Fotoğraflarına Baktıkça "Ben de Bir Tane Bundan Alabilir miyim?" Diyeceğiniz 7 Minik İnstagram Fenomeni

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar