Geçmişe Kısa Bir Yolculuk: 90'lı Yılların Popüler Oyuncakları

Geçmişe Kısa Bir Yolculuk: 90'lı Yılların Popüler Oyuncakları
Geçmişe Kısa Bir Yolculuk: 90lı Yılların Popüler Oyuncakları

Merhaba KScanlar :)

90lı yıllarda çocuk olmuşsanız, şanslı bir çocukluk dönemi geçirmişsiniz demektir. Çünkü günümüzdeki çocukların aksine; eve tıkılıp, bilgisayara veya cep telefonuna gömülmek yerine, sokaklarda diğer çocuklarla sosyalleşerek ve o zamanın eğlenceli oyuncaklarıyla oynayarak harika ve dolu dolu vakitler geçirilmiştir. Peki nelerdi bu oyuncaklar? Bazılarını anımsatmak istiyorum. Yine dilerseniz siz de ekleme yapabilirsiniz.

Tetris Oyunu

Tetris Oyunu

Bu oyun, 90'lı yıllarda büyük küçük çoğu kişinin severek oynadığı çubukları yerleştirme oyunudur. Oyundaki bölümleri aşmak için çeşitli şekillerdeki çubukları uygun noktalara yerleştirmeniz istenir.

ePttAVM
Fırsatı Gör

Oyun Hamuru

Oyun Hamuru

Çeşitli renklerdeki oyun hamurlarıyla istediğiniz her türlü şekli verebilirsiniz. Özellikle kız çocuklarının çok oynadığı bir oyuncak olan oyun hamuru 90'lı yıllarda popüler oyuncaklardan biriydi.

ePttAVM
Fırsatı Gör

Köpüklü Üflemeli Baloncuk

Köpüklü Üflemeli Baloncuk

Hala popülerliğini yitirmemiş olan üflemeli baloncuk, 90'lı yılların çocukları için harika bir oyuncaktı. Ucu yuvarlak çubuk, içi köpüklü silindir kutudan çıkarılıp üfleyerek baloncuk çıkarılır.

ePttAVM
Fırsatı Gör

Balık Yakalama Oyunu

Balık Yakalama Oyunu

Çocukken çok sevdiğim oyuncaklardan biri olan balık tutma oyuncağı, 90'lı yıllarda popüler olan bir diğer oyuncaktı. Küçük bir oltayla haznede bulunan balıklar tutulmaya çalışılırdı.

ePttAVM
Fırsatı Gör

Çın Çın Tekerlek

Çın Çın Tekerlek

Çın çın tekerlek oyuncağı, yolda tekerleği sürerken "çın çın" sesini çıkarmasıyla bilinir. 90'lı yıllarda popüler olan bir diğer oyuncaktı.

ePttAVM
Fırsatı Gör

Sanal Bebek

Sanal Bebek

90'lı yılların popüler olan oyuncağı sanal bebek, o zamanlar çoğu çocuk için devasa bir oyuncaktı. Küçük yuvarlak bir cihazın içinde bebek bakımı yapılırdı. Yaşatmak için mücadele verirdiniz. Yemek yemesinden, su içmesinden, altının temizlenmesinden, uyumasından ve iğne yapılmasından sorumlu olurdunuz. Bunları tam zamanında yapmanız istenirdi. Eğer tam zamanında yapılmazsa sanal bebeğiniz ölürdü.

ePttAVM
Fırsatı Gör

Su Balonu

Su Balonu

Küçük balonların içine su doldurup fırlattığınızda patlayan su balonları, yine 90'lı yılların eğlenceli oyuncaklarından biridir. Şimdi bile popüler olan bu balonları, arkadaşınıza veya bir insana atmanız durumunda kötü sonuçlar doğurabilir.

ePttAVM
Fırsatı Gör

Stres Yayı

Stres Yayı

Stres yayı adından anlaşıldığı üzere bir yaydır ve bu rengarenk yayla güzel bir gösteri sergilenmeye çalışılırdı.

ePttAVM
Fırsatı Gör

Misket

Misket

90'lı yıllarda çok sevilen bir diğer oyunsa misketle oynanan çeşitli oyunlardı. Renk renk değişik misketleri biriktirmek ayrı bir zevkti.

ePttAVM
Fırsatı Gör

Solo Test Zeka Oyunu

Solo Test Zeka Oyunu

Bu oyunda, oyun sonunda tek bir piyon kalması için mücadele edilirdi. Kalacak piyon adedine göre oyun yanında verilen tablodan piyon sayısını tespit ederek zeka derecenizi buluyordunuz. Normal zeka 100 puan olarak kabul edilmiştir. Onun üstündeki puanlar için "Başarılı", "Zeki" gibi sonuçlar çıkarken daha düşük puanlarda "Beyinsiz", "Tecrübesiz" gibi sonuçlarla karşılaşabilirdiniz.

ePttAVM
Fırsatı Gör


Anahtar Kelimeler

Geçmişe Kısa Bir Yolculuk: 90'lı Yılların Popüler Oyuncakları

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Geçmişe Kısa Bir Yolculuk: 90'lı Yılların Popüler Oyuncakları . tanıtımı. Geçmişe Kısa Bir Yolculuk: 90'lı Yılların Popüler Oyuncakları , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Geçmişe Kısa Bir Yolculuk: 90'lı Yılların Popüler Oyuncakları hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Geçmişe Kısa Bir Yolculuk: 90'lı Yılların Popüler Oyuncakları

Geçmişe Kısa Bir Yolculuk: 90'lı Yılların Popüler Oyuncakları her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Geçmişe Kısa Bir Yolculuk: 90'lı Yılların Popüler Oyuncakları ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Geçmişe Kısa Bir Yolculuk: 90'lı Yılların Popüler Oyuncakları, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Geçmişe Kısa Bir Yolculuk: 90'lı Yılların Popüler Oyuncakları

Her etkinlik için gerçek şu ki, Geçmişe Kısa Bir Yolculuk: 90'lı Yılların Popüler Oyuncakları . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Geçmişe Kısa Bir Yolculuk: 90'lı Yılların Popüler Oyuncakları hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Geçmişe Kısa Bir Yolculuk: 90'lı Yılların Popüler Oyuncakları iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Geçmişe Kısa Bir Yolculuk: 90'lı Yılların Popüler Oyuncakları" demiştim.

"Keşke iyi bir x Geçmişe Kısa Bir Yolculuk: 90'lı Yılların Popüler Oyuncakları olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Geçmişe Kısa Bir Yolculuk: 90'lı Yılların Popüler Oyuncakları

"Şimdi kötüler için Geçmişe Kısa Bir Yolculuk: 90'lı Yılların Popüler Oyuncakları" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Geçmişe Kısa Bir Yolculuk: 90'lı Yılların Popüler Oyuncakları Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Geçmişe Kısa Bir Yolculuk: 90'lı Yılların Popüler Oyuncakları başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Geçmişe Kısa Bir Yolculuk: 90'lı Yılların Popüler Oyuncakları köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Geçmişe Kısa Bir Yolculuk: 90'lı Yılların Popüler Oyuncakları .

Bugünün Geçmişe Kısa Bir Yolculuk: 90'lı Yılların Popüler Oyuncakları

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar