Güzel İnsanlar İçin: İyi Bir Ebeveyn Olmanın 5 Kuralı

Güzel İnsanlar İçin: İyi Bir Ebeveyn Olmanın 5 Kuralı

Madem popülasyonu azaltmak, bu cehennemde daha az canlının yaşamasını sağlamak gibi bir niyet yok; o zaman gelecekteki dünyayı şekillendirecek insanların daha iyi ve akıl sağlığına sahip bireyler olmasını nasıl sağlarız bunu öğrenmemiz gerek. Dünyaya çocuk getirmek bu kadar kolay olmamalı.

Çirkin bir aileye sahip olan çok fazla güzel insan olmadığına göre, iyi davranışların ebeveynler tarafından verildiğinde hemfikiriz. 18 yaşındaki bir kızdan ebeveyn tavsiyesi almak size tuhaf gelebilir ama en iyi sonuçlar gözlemle elde edilir bence, sanırım.

1- Başkalarını örnek göstermeyin.

Güzel İnsanlar İçin: İyi Bir Ebeveyn Olmanın 5 Kuralı

Ebeveynlerin kendince geliştirdikleri bir yöntem bu; "Çocuğa başkalarını örnek gösterirsek onu gaza getiririz, böylece çok daha başarılı, mükemmel bir insan olur.". Pratikte mantıklı gibi gözükse de deli saçması bir fikir olduğunu kabullenmemiz gerek. Çocuğun kendi benliğini kaybetmesine neden oluyorlar bu şekilde. Bu çocuklar büyüyünce de, kendi karakterine sahip olamayan, başkaları ne yapıyorsa onu yapan bireylere dönüşüyor. Kendi fikirlerini üretemeyen, asalak insanlar.

2- Nasıl bir birey olacağına, kendisinin karar vermesine izin verin.

Güzel İnsanlar İçin: İyi Bir Ebeveyn Olmanın 5 Kuralı

Çocuklar, ebeveynlerin istekleri doğrultusunda doğarlar. Onları, böyle bir dünyada yaşamaya mahkum eden ebeveynler, bu durumu telafi etmek için hayatları boyunca çocuklarının mutlu olduklarından emin olmalıdır. Dolayısıyla, kendi yapamadıklarınızı ve kendi eksikliklerinizi çocuğunuza yüklemeye çalışmak yanlıştır. Gerekli uyarıları yaptıktan sonra çocuğunuz seri katil olmayı seçse de, yankesici olsa da onun yanında olmak, desteklemek zorundasınız.

3- Aşırı rahatlık-baskı ikileminin ortasını bulun.

Güzel İnsanlar İçin: İyi Bir Ebeveyn Olmanın 5 Kuralı

Bu konunun bir yaşa kadar dengelenmesi gerektiğini düşünürüm hep. Belirli bir yaşa kadar -bu 18 olmak zorunda değil- çocukları bu iki kavramın ortası olacak şekilde büyütmek gerekir. Daha sonra bahsettiğim belirli yaşa geldiğinde kendi kararlarını, kendi kuralları doğrultusunda vermeli. Aşırı baskın bir aileye sahip olan çocuklar, kendine güveni olmayan bireyler; aşırı rahat bir şekilde büyüyen çocuklar ise, ailelerinden bir şey göremedikleri için tamamıyla kendi kuralları doğrultusunda hareket eden, topluma uyum sağlayamayan -bu her zaman iyi bir şey değil- bireyler oluyor.

4- Her istediklerini yapmak, onları her zaman mutlu etmez.

Güzel İnsanlar İçin: İyi Bir Ebeveyn Olmanın 5 Kuralı

Ebeveynlerin, çocuklarının mutlu olduğundan mutlaka emin olması gerektiğini söylemiştim. Fakat, bu demek değildir ki her istedikleri yapılsın. Mantıklı ve gerçekleştirilebilir isteklerini kabul etmek çocuklarınızı mutlu eder. Çocuklar zeki varlıklardır. Sırf ne tepki verebileceğini öğrenmek için aslında istemedikleri bir şeyi, size yaptırmaya çalışabilirler. Gerçek dünya bu değil. Ailesi tarafından her istediği gerçekleşen çocuklar, büyüdüklerinde hayatın acımasızlıklarıyla karşılaşır ve hep ailelerinden gördükleri ilgi ve şefkati beklerler. Çocuklarınıza gerçek hayatı öğretin.

5- İmkanlarınız yoksa, ikinci çocuğu istemeyin!

Güzel İnsanlar İçin: İyi Bir Ebeveyn Olmanın 5 Kuralı

İkinci çocuk, ilk çocuğunuzun haklarını ve isteklerini kısıtlayacaksa bunu istemeyin. "Kardeşi olsun, yalnız kalmasın." saçma bir düşünce. Hiçbir ilk çocuk "Kardeşini de düşünmen gerek." lafını duymak ve anlamak zorunda değil. Her iki çocuğunuza da maddi-manevi yeteceğinize emin olun. Böyle kötü bir dünyaya canlı getirecekseniz, ikisinin de mutlu olmasını sağlamak zorundasınız.

Sevginizi verebileceğiniz bir bebeği istemek sorun değil elbette, fakat onu mutlu edeceğinize emin olmanız lazım.

Hiçbir çocuk, zaten kötü olan bir dünyada bir de kötü ebeveynlerle uğraşmak zorunda değil.

Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.
Anahtar Kelimeler

Güzel İnsanlar İçin: İyi Bir Ebeveyn Olmanın 5 Kuralı

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Güzel İnsanlar İçin: İyi Bir Ebeveyn Olmanın 5 Kuralı . tanıtımı. Güzel İnsanlar İçin: İyi Bir Ebeveyn Olmanın 5 Kuralı , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Güzel İnsanlar İçin: İyi Bir Ebeveyn Olmanın 5 Kuralı hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Güzel İnsanlar İçin: İyi Bir Ebeveyn Olmanın 5 Kuralı

Güzel İnsanlar İçin: İyi Bir Ebeveyn Olmanın 5 Kuralı her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Güzel İnsanlar İçin: İyi Bir Ebeveyn Olmanın 5 Kuralı ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Güzel İnsanlar İçin: İyi Bir Ebeveyn Olmanın 5 Kuralı, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Güzel İnsanlar İçin: İyi Bir Ebeveyn Olmanın 5 Kuralı

Her etkinlik için gerçek şu ki, Güzel İnsanlar İçin: İyi Bir Ebeveyn Olmanın 5 Kuralı . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Güzel İnsanlar İçin: İyi Bir Ebeveyn Olmanın 5 Kuralı hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Güzel İnsanlar İçin: İyi Bir Ebeveyn Olmanın 5 Kuralı iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Güzel İnsanlar İçin: İyi Bir Ebeveyn Olmanın 5 Kuralı" demiştim.

"Keşke iyi bir x Güzel İnsanlar İçin: İyi Bir Ebeveyn Olmanın 5 Kuralı olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Güzel İnsanlar İçin: İyi Bir Ebeveyn Olmanın 5 Kuralı

"Şimdi kötüler için Güzel İnsanlar İçin: İyi Bir Ebeveyn Olmanın 5 Kuralı" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Güzel İnsanlar İçin: İyi Bir Ebeveyn Olmanın 5 Kuralı Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Güzel İnsanlar İçin: İyi Bir Ebeveyn Olmanın 5 Kuralı başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Güzel İnsanlar İçin: İyi Bir Ebeveyn Olmanın 5 Kuralı köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Güzel İnsanlar İçin: İyi Bir Ebeveyn Olmanın 5 Kuralı .

Bugünün Güzel İnsanlar İçin: İyi Bir Ebeveyn Olmanın 5 Kuralı

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar