Hamilelik Çatlakları Nasıl Önlenir?

Hamilelik Çatlakları Nasıl Önlenir?

Hamilelerin korkulu rüyasından biridir. Gebelik döneminde ortaya çıkan geçmesi hiç de kolay olmayan çatlaklardır. Bazen bunu önleyebilir, bazen ise genlerimizin kurbanı oluruz, çünkü her vücut tipi kendine özeldir, sıkı bir vücuda sahip olanlar, zamanında hiç kilo almayanlar da hemen hemen kaçınılmaz bir sondur. Yine de fazla olmasından az olması daha iyidir öyle değil mi? Kimi bayanlar ise çok şanslı olabiliyor çünkü tek bir çatlaklık oluşumu olmadan dünyaya getiriyor bebeğini. Peki, hamilelik döneminde çatlak oluşumunu engellemek için yapılması gerekenler nelerdir?

Hamilelik Çatlakları Nasıl Önlenir?

Cildinizi güzelce nemlendirin

Hamilelik Çatlakları Nasıl Önlenir?

Karın, göğüs, bacak bölgenizde hamilelik çatlakları oluşumunu engellemek için nemlendirin. Doktorunuzun verdiği kremin yanı sıra bitkisel yağları tercih edin, kakao yağı, badem yağı, buğday tohumu yağı, aloe vera yağı cildinizi nemlendirmede etkili olacaktır.

Su kaybını önleyin bol bol su için

Hamilelik Çatlakları Nasıl Önlenir?

Hamilelik döneminde vücudun ekstra suya ihtiyacı vardır. Bol su içmek sağlıklı bir cilt ve nemli tutması için önemlidir. Ayrıca idrar yolu enfeksiyonu hamilelikte sık görülür, bol bol su içmek enfeksiyondan kurtulmanıza yardımcı olur.

Egzersiz yapmak

Hamilelik Çatlakları Nasıl Önlenir?

Hamilelikte sırasında düzenli olarak 5/7 dakika da olsa, egzersiz yapmanız yeterli olacaktır. Hem siz rahatlarsınız, hem de bebeğiniz. Egzersiz, kan dolaşımını hızlandıracak cildin elastikiyetini korumaya yardımcı olur ve hızlı kilo artışını engelleye bilirsiniz.

Kilonuzu gözlemleyin

Hamilelik Çatlakları Nasıl Önlenir?

Çatlaklara sebep olan hızlı kilo alımıdır. Düzenli bir şekilde kilo alan annelerde daha az çatlaklık oluşur. "Hamileyim her şeyi yiyeyim" düşünceniz olmasın. Sağlıklı beslenin ki doğumdan sonra eski halinize az çok dönebilesiniz. Bebeğinizin eklediği kiloya rağmen sağlıklı bir kiloda olmaktır yani 9/ 15 kilo almak ideal olandır.

Cildinizi fırçalayın

Hamilelik Çatlakları Nasıl Önlenir?

Yanlış duymadınız evet evet cildinizi fırçalayın. :) Kuru cildinizi fırçalayın. Kuru fırçalama kan dolaşımını arttırır ve cildinizi sağlıklı tutar. Hatta bunu yapmak için hamile olmanız bile gerekmez. Unutmadan hamilelik sürecinde, göğüs, karın, bacak bölgenizi olabildiğince kaşımaktan kaçının.

Her şeye rağmen en güzeli ise, bir mucizeden ömrün boyunca iz taşımaktır.

#impulsive

Yüzünüzden tebessüm, kalbinizden sevgi eksik olmasın.❤Anahtar Kelimeler

Hamilelik Çatlakları Nasıl Önlenir?

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Hamilelik Çatlakları Nasıl Önlenir? . tanıtımı. Hamilelik Çatlakları Nasıl Önlenir? , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Hamilelik Çatlakları Nasıl Önlenir? hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Hamilelik Çatlakları Nasıl Önlenir?

Hamilelik Çatlakları Nasıl Önlenir? her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Hamilelik Çatlakları Nasıl Önlenir? ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Hamilelik Çatlakları Nasıl Önlenir?, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Hamilelik Çatlakları Nasıl Önlenir?

Her etkinlik için gerçek şu ki, Hamilelik Çatlakları Nasıl Önlenir? . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Hamilelik Çatlakları Nasıl Önlenir? hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Hamilelik Çatlakları Nasıl Önlenir? iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Hamilelik Çatlakları Nasıl Önlenir?" demiştim.

"Keşke iyi bir x Hamilelik Çatlakları Nasıl Önlenir? olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Hamilelik Çatlakları Nasıl Önlenir?

"Şimdi kötüler için Hamilelik Çatlakları Nasıl Önlenir?" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Hamilelik Çatlakları Nasıl Önlenir? Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Hamilelik Çatlakları Nasıl Önlenir? başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Hamilelik Çatlakları Nasıl Önlenir? köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Hamilelik Çatlakları Nasıl Önlenir? .

Bugünün Hamilelik Çatlakları Nasıl Önlenir?

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar