Hamilelikten Sonraki En Sancılı Süreç: Lohusalık

Hamilelikten Sonraki En Sancılı Süreç: Lohusalık

Her şey mükemmel, 9 ay 10 gün geride kaldı... Dünyaya bir mucize geldi, senden senin canından ve kanından olan peki ya şimdi seni neler bekliyor? Ortalama doğumdan sonra 40 gün süren sürece lohusa ismi verilirken bu 40 günlük süreçte de bebeğin anneye annenin bebeğe alışma dönemi. Kısacası doğumdan sonraki en zor dönemlerden biri hal böyle olunca doğum sancıları ağrıları bir yana dursun toplum baskısı daha ağır geliyor bedenlere. Bugün sizlerle bu konuyu ele alalım istedim.

Hamilelikten Sonraki En Sancılı Süreç: Lohusalık

Lohusaysan her şeyi çekmek zorundasın!.

Hamilelikten Sonraki En Sancılı Süreç: Lohusalık

Lohusasın bir defa bu senin ilk bebeğin ise işler öyle filmlerdeki gibi gitmeyecek daha doğum travman bitmeden sana muhtaç bir bebeğe nasıl yeteceğini düşünürken toplum baskısı yakanda olacak.

Sütün yetiyor mu bebek emiyor mu?

Bir anneye sorulabilecek en gereksiz soru her kadının kendi bebeğine yetecek kadar özel ve doyurucu sütü illaki vardır. Ama bu gerek doğum şekli gerekse anatomik yapıdan kaynaklı farkındalık gösterebilir. Akıl vermeler, süt ile alakalı kendi tezlerini öne sürmeler. Emzirme süresini eleştirmeler. Az emse aç çok emse çocuğunda bir problem olacağını söylemeler.

Sütünüz bebeğinize yetecek ama eşe ve dosta hiç bir zaman yetmeyecek..

Hamilelikten Sonraki En Sancılı Süreç: Lohusalık

Çok emzirme o göğüsler ne hale gelecek diyecekler. Uykusuz gecelerinize birde can sıkıcı sözler eklenecek. Siz zaten dünyaya yeni adapte olan bir bebeğe alışıp onun düzenine ayak uydurma derdinde iken çektiğiniz göğüs ağrıları bir yana dursun sizin göğüsleriniz başkalarına dert olacak hazır olun..

Hamilelikten Sonraki En Sancılı Süreç: Lohusalık

Emzirmek için bile kucağınıza alsanız kucağa çok alıştırmışsın nidaları bitmeyecek!

Bebeğinizi kucağınıza alın bırakın kolunuza alışsın o size muhtaç en fazla 6 ay kucağınızda kalacak sonrası siz isteseniz de gelmeyecek..

Unutmayın ki bir anne bebeğini 9 ay karnında 2 ya da 3 sene kucağında bir ömür kalbinde taşır..

Zaten psikolojik olarak her şeye alıngan ve hassas olan yeni doğum yapmış olan bir kadını mutlu etmek yerine sürekli birileri ile mukayese etmek. Kendi doğum ve bebek serüvenlerinizi anlatmak bebeğin boyu kilosu ilgi odağı olmak sadece can sıkmaya sebep olur.

Bir bebek anneye her şeyi en güzel şekilde öğretir, öyle ki siz daha onu tutmayı bilmezken her şeyinden ilk anlayan siz olacaksınız bu geçen zamanı en güzel ve bebeğinize odaklı geçirmeniz dileğiyle..

Hamilelikten Sonraki En Sancılı Süreç: Lohusalık

Okuduğunuz için teşekkürler.. ❤Anahtar Kelimeler

Hamilelikten Sonraki En Sancılı Süreç: Lohusalık

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Hamilelikten Sonraki En Sancılı Süreç: Lohusalık . tanıtımı. Hamilelikten Sonraki En Sancılı Süreç: Lohusalık , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Hamilelikten Sonraki En Sancılı Süreç: Lohusalık hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Hamilelikten Sonraki En Sancılı Süreç: Lohusalık

Hamilelikten Sonraki En Sancılı Süreç: Lohusalık her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Hamilelikten Sonraki En Sancılı Süreç: Lohusalık ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Hamilelikten Sonraki En Sancılı Süreç: Lohusalık, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Hamilelikten Sonraki En Sancılı Süreç: Lohusalık

Her etkinlik için gerçek şu ki, Hamilelikten Sonraki En Sancılı Süreç: Lohusalık . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Hamilelikten Sonraki En Sancılı Süreç: Lohusalık hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Hamilelikten Sonraki En Sancılı Süreç: Lohusalık iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Hamilelikten Sonraki En Sancılı Süreç: Lohusalık" demiştim.

"Keşke iyi bir x Hamilelikten Sonraki En Sancılı Süreç: Lohusalık olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Hamilelikten Sonraki En Sancılı Süreç: Lohusalık

"Şimdi kötüler için Hamilelikten Sonraki En Sancılı Süreç: Lohusalık" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Hamilelikten Sonraki En Sancılı Süreç: Lohusalık Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Hamilelikten Sonraki En Sancılı Süreç: Lohusalık başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Hamilelikten Sonraki En Sancılı Süreç: Lohusalık köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Hamilelikten Sonraki En Sancılı Süreç: Lohusalık .

Bugünün Hamilelikten Sonraki En Sancılı Süreç: Lohusalık

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar