Hata Yapan Çocuklara Asla Verilmeyecek 4 Ceza!

Hata Yapan Çocuklara Asla Verilmeyecek 4 Ceza!

Çevrede gözlemlediğim ve çocuklarda olumsuz etkiler yaratan ailelerin verdiği ceza şekillerine rastladım. Bazı cezalar çocukların psikolojisine ağır gelir ve kalıcı problemler oluşabilir. İşte çocuğa asla verilmeyecek cezalar.

Çocuğa fiziksel şiddet uygulamak

Hata Yapan Çocuklara Asla Verilmeyecek 4 Ceza!

Arkadaşlar çocuklara fiziksel şiddet yani dayak uygulaması çok çok yanlıştır. Şiddet başlı başına yanlış bir şeydir. Çocukların şiddete maruz kalması ileride onları da şiddet uygulamaya iter ve istenmeyen sonuçlar olabilir.

Arkadaşlarından alıkoymak

Hata Yapan Çocuklara Asla Verilmeyecek 4 Ceza!

Çocuklara son zamanlarda en çok verilen cezalardan biri olan arkadaşlarından alıkoymak ve eve hapsetmektir. Çocukların hatalarını daha mantıklı cezalar vererek göstermek en doğru olanıdır. Çocuğu arkadaşlarından ayırmak eve hapsetmek onu asosyal olmaya ve nefretli, sinirli biri olmaya itecektir.

En sevdiği oyuncaklara el koymak

Hata Yapan Çocuklara Asla Verilmeyecek 4 Ceza!

Bu çok yanlış bir durumdur. Hata yapan bir çocuğun en sevdiği oyuncağı elinden alırsanız sıkılır ve daha çok hata yapar. Bunun için hata yaptığında tavrınız güzel olsun çok yumuşak olmayın ama ileri de gitmeyin.

Teknolojiden aşırı kısıtlamayın

Hata Yapan Çocuklara Asla Verilmeyecek 4 Ceza!

Genelde çocuklar yaramazlık ya da bir hata yaptığında televizyon ya da bilgisayar gibi vakit geçirdiği şeylere yasak getirilir. Zaten çocukların bu tip şeylerle aşırı derece vakit geçirmesi iyi değil fakat gün içinde tamamen kısıtlamak da yanlış olur. Çocuklar etrafa baktıkça öğrenirler ve gelişirler. Yaptıkları hatadan dolayı cezalandırırken gelişimlerine de engel olmayın.

Evet arkadaşlar çocuklar bizim her şeyimiz, geleceğimiz. Onlara iyi bakmalıyız ve hatalarına da hata yaparak karşılık vermemeliyiz. Sağlıcakla kalın. :)

#SubarustiAnahtar Kelimeler

Hata Yapan Çocuklara Asla Verilmeyecek 4 Ceza!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Hata Yapan Çocuklara Asla Verilmeyecek 4 Ceza! . tanıtımı. Hata Yapan Çocuklara Asla Verilmeyecek 4 Ceza! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Hata Yapan Çocuklara Asla Verilmeyecek 4 Ceza! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Hata Yapan Çocuklara Asla Verilmeyecek 4 Ceza!

Hata Yapan Çocuklara Asla Verilmeyecek 4 Ceza! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Hata Yapan Çocuklara Asla Verilmeyecek 4 Ceza! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Hata Yapan Çocuklara Asla Verilmeyecek 4 Ceza!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Hata Yapan Çocuklara Asla Verilmeyecek 4 Ceza!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Hata Yapan Çocuklara Asla Verilmeyecek 4 Ceza! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Hata Yapan Çocuklara Asla Verilmeyecek 4 Ceza! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Hata Yapan Çocuklara Asla Verilmeyecek 4 Ceza! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Hata Yapan Çocuklara Asla Verilmeyecek 4 Ceza!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Hata Yapan Çocuklara Asla Verilmeyecek 4 Ceza! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Hata Yapan Çocuklara Asla Verilmeyecek 4 Ceza!

"Şimdi kötüler için Hata Yapan Çocuklara Asla Verilmeyecek 4 Ceza!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Hata Yapan Çocuklara Asla Verilmeyecek 4 Ceza! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Hata Yapan Çocuklara Asla Verilmeyecek 4 Ceza! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Hata Yapan Çocuklara Asla Verilmeyecek 4 Ceza! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Hata Yapan Çocuklara Asla Verilmeyecek 4 Ceza! .

Bugünün Hata Yapan Çocuklara Asla Verilmeyecek 4 Ceza!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar