İyi Annelerin Özellikleri Nelerdir?

İyi Annelerin Özellikleri Nelerdir?

Her anne çocuğuna iyi annedir. Son zamanlarda sosyal medyanın da etkisiyle anneler kendilerini sorgulamaya başladı. Sosyal medyadan yansıtılanlara göre annelik şöyle; evi her zaman derli toplu ve kendisi her daim bakımlı, çocuklar mutlu ve anneyi hiç üzmüyorlar, sanki bir yetişkin gibi ilişki kuruyorlar. Ee, haliyle sosyal medyada yansıtılan annelik gerçek yaşamdaki anneliğe hiç benzemiyor. Bu durumda anneler kendilerine şu soruyu soruyor:

Ben neden onlar gibi değilim?

Eğer mutluysan iyi bir annesin.

İyi Annelerin Özellikleri Nelerdir?

Kendisi mutlu olmayan bir anne, çocuklarına mutluluk ve sevgi veremez. Önce sen kendini düşüneceksin ki çocuğuna faydalı olabilesin. Uçaklarda bile oksijen maskesini önce kendinize takın, sonra çocuğunuza takın diyor. Sen iyi olmazsan, çocuğun da iyi olamaz.

Eğer araştırıyorsan iyi bir annesin.

İyi Annelerin Özellikleri Nelerdir?

Çocuğuma nasıl daha faydalı olabilirim? diye düşünüp bununla ilgili kendini geliştirmeye çalışıyorsan iyi bir annesin. Kulaktan dolma her bilgiye itibar etmeyip kendisi araştırıp bilgi edinmeye çalışırlar. Bu konuda bol bol kitap okurlar, uzman kişilerin yazılarını takip ederler. Elbette, annelik kitaplarda yazdığı gibi ya da uzmanların anlattıkları gibi değil, teoride anladığını pratikte yapamayabilirsin bu çok normal. Ama en azından sana yol gösterecek bilgiye sahip olacaksın.

Eğer gerektiği kadar özgür bırakabiliyorsan iyi bir annesin.

İyi Annelerin Özellikleri Nelerdir?

Bazı anneler çocuklarının etrafında pervane olurlar. Aman düşmesin, aman hasta olmasın, aman kimse vurmasın diye. Çocukları özgür bırakmak gerek ki kendi gelişimlerini tamamlayabilsinler. Fazla korumacı davranırsanız, hayatının her döneminde sizden yardım bekler ve kendine güvensiz bir birey olur. Çocuk onu özgür bıraktığınızı bilecek ama zorda olduğunda da yardıma koşacağınızdan emin olacak. Bisiklet sürmeyi öğretirken davrandığımız gibi, önce her daim ona yardımcı olacaksınız, sonra ara ara serbest bırakacaksınız ama yanında olacaksınız, sonra da tamamen bırakacaksınız ki kendi yolunda gidebilsin. (Gifteki anne gibi yapmayın sakın :D )

Eğer mükemmel bir anne değilsen, iyi bir annesin.

İyi Annelerin Özellikleri Nelerdir?

Size bir sır vereyim mi? Mükemmel anne yoktur. Her şeye yetişmeye çalışan kadın, hiçbir şeye

yetişemez. Yaptığı çoğu şey yarım kalır. O sebeple, kendinizi mükemmel anne olacağım diye paralamayın. Rahat olun ve anneliğinizin tadını çıkartın. Çocuğunuz bir daha bu yaşlarda olmayacak. Gerektiği kadar temizlik yapın ve gerektiği kadar çalışın. Evi tertemiz yapacağım diye her gün kendinizi paralarsanız çocuğunuza ve eşinize ayıracağınız enerjiniz kalmaz. Eviniz temiz ve düzenli olur belki ama hayatınız dağılmaya başlar. Her şeyin fazlası zarar kız kardeşlerim.

Eğer içindeki çocuğu öldürmediysen, iyi bir annesin.

İyi Annelerin Özellikleri Nelerdir?

Çocukla çocuk olabilmek için içindeki çocuğun ölmemiş olması gerek. Çocuk ile empati yapabilmen için, içindeki çocuğun sesine kulak vermen gerek. Annelik, çocuğun ile beraber büyümektir. Onunla beraber yaramazlık yapıp, onunla beraber gülmektir. Bırakın etraftakiler ne der korkusunu, parkta çocuğunuzla beraber oyunlar oynarken ne kadar mutlu olduğunuzu ya da olacağınızı bir düşünün. :)

Sevgiyle kalın... :)

@ponçikmom

#JassmennAnahtar Kelimeler

İyi Annelerin Özellikleri Nelerdir?

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım İyi Annelerin Özellikleri Nelerdir? . tanıtımı. İyi Annelerin Özellikleri Nelerdir? , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. İyi Annelerin Özellikleri Nelerdir? hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

İyi Annelerin Özellikleri Nelerdir?

İyi Annelerin Özellikleri Nelerdir? her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak İyi Annelerin Özellikleri Nelerdir? ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

İyi Annelerin Özellikleri Nelerdir?, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

İyi Annelerin Özellikleri Nelerdir?

Her etkinlik için gerçek şu ki, İyi Annelerin Özellikleri Nelerdir? . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu İyi Annelerin Özellikleri Nelerdir? hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane İyi Annelerin Özellikleri Nelerdir? iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir İyi Annelerin Özellikleri Nelerdir?" demiştim.

"Keşke iyi bir x İyi Annelerin Özellikleri Nelerdir? olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son İyi Annelerin Özellikleri Nelerdir?

"Şimdi kötüler için İyi Annelerin Özellikleri Nelerdir?" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici İyi Annelerin Özellikleri Nelerdir? Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir İyi Annelerin Özellikleri Nelerdir? başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni İyi Annelerin Özellikleri Nelerdir? köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda İyi Annelerin Özellikleri Nelerdir? .

Bugünün İyi Annelerin Özellikleri Nelerdir?

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar