Mutlu Bir Anne Olmanıza Yardımcı Olacak 5 Püf Noktası!

Mutlu Bir Anne Olmanıza Yardımcı Olacak 5 Püf Noktası!

Her şeyden önce en mutlu annelerin bile mutsuz olduğu zamanlar olduğunu unutmayalım. Biraz karamsar sıkıntılı olduğunuz zamanlarda bu püf noktalarını hatırlayıp çocuğunuza karşı fevri kararlar almaktan kendinizi koruyabilirsiniz.

1. Duygularınızı belirleyin!

Mutlu Bir Anne Olmanıza Yardımcı Olacak 5 Püf Noktası!

Nasıl hissettiğinizi kendinize birkaç kelime ile hatırlatın "Sinirleniyorum" ya da "Kızgınım" gibi. Stresli olduğumuzda beyin amigdalası aşırı uyanık olur. Günlük can sıkıntılarını bile hayatta kalmaya karşı tehdit olarak algılar. Böylelikle bizi bir tartışmaya ya da karşı atağa hazırlar. Kızgın olmanın sadece bir duygudan ibaret olduğunu kendi benliğinize hatırlatmanız bunun üstesinden daha çabuk gelmenize yardımcı olacaktır .

2. Üç saniye nefes alın!

Mutlu Bir Anne Olmanıza Yardımcı Olacak 5 Püf Noktası!

Vereceğiniz kararda acele etmemek için içinizden "Bir bin, iki bin, üç bin" diye sayın. Nefesinizi bir saniye tutun ve altı saniye nefes alın. Nefes alırken kendinizi daha sakin hissettiğinizi fark edeceksiniz.

3. Sarılın!

Mutlu Bir Anne Olmanıza Yardımcı Olacak 5 Püf Noktası!

Bunu birinci maddeden yola çıkarak daha iyi anlatabileceğim sanırım. Nasıl ki beyin amigdalası olumsuz duygulara karşı savunma mekanizması uyguluyorsa olumlu duygulara karşı da oksitosin ve serotonin salgılayarak size mutluluk duygusu verir. Özellikle oksitosin amigdalanın tepkisini düşürür. Bir ebeveyn olarak mutluluğu bulmak için bu amigdalayı sakin tutmak önemlidir. Bunun en güvenli yönü ise sevdiklerinize sarılmaktır.

4. Egzersiz yapın!

Mutlu Bir Anne Olmanıza Yardımcı Olacak 5 Püf Noktası!

Muhtemelen egzersizlerin stresle mücadelede yardımcı olduğunu hepimiz biliriz. Egzersiz vücudumuzun Beyin-türevli nörotrofik faktör anlamına gelen BDNF adlı proteini serbest bırakmasını sağlar. Bu protein beynimiz için adeta bir resetleme düğmesi gibidir. Bunun için egzersiz sonrası genelde kendimizi rahat ve mutlu hissederiz.

5. Uykunuzu alın!

Mutlu Bir Anne Olmanıza Yardımcı Olacak 5 Püf Noktası!

Yeterli uyku uyuyamamak her annenin ortak derdidir. Bu sizin mutlu bir anne olmanız karşısında engel oluşturabilir. Çok meşgulüm. Uykuya dalamam. Şu işlerimi de bitireyim gibi devamlı bahaneler üretmek yerine kendinize sadece şekerleme yapmak için zaman ayırın. Enerjiyi ve odaklanmayı sağlamak için 25 dakika ve daha kısa süreli şekerleme yapmak size yetecektir.

Unutmayın! Mutlu çocuk yetiştirmenin yolu mutlu anne babadan geçer!

Okuduğunuz için teşekkürler

#MucizeAnahtar Kelimeler

Mutlu Bir Anne Olmanıza Yardımcı Olacak 5 Püf Noktası!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Mutlu Bir Anne Olmanıza Yardımcı Olacak 5 Püf Noktası! . tanıtımı. Mutlu Bir Anne Olmanıza Yardımcı Olacak 5 Püf Noktası! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Mutlu Bir Anne Olmanıza Yardımcı Olacak 5 Püf Noktası! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Mutlu Bir Anne Olmanıza Yardımcı Olacak 5 Püf Noktası!

Mutlu Bir Anne Olmanıza Yardımcı Olacak 5 Püf Noktası! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Mutlu Bir Anne Olmanıza Yardımcı Olacak 5 Püf Noktası! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Mutlu Bir Anne Olmanıza Yardımcı Olacak 5 Püf Noktası!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Mutlu Bir Anne Olmanıza Yardımcı Olacak 5 Püf Noktası!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Mutlu Bir Anne Olmanıza Yardımcı Olacak 5 Püf Noktası! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Mutlu Bir Anne Olmanıza Yardımcı Olacak 5 Püf Noktası! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Mutlu Bir Anne Olmanıza Yardımcı Olacak 5 Püf Noktası! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Mutlu Bir Anne Olmanıza Yardımcı Olacak 5 Püf Noktası!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Mutlu Bir Anne Olmanıza Yardımcı Olacak 5 Püf Noktası! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Mutlu Bir Anne Olmanıza Yardımcı Olacak 5 Püf Noktası!

"Şimdi kötüler için Mutlu Bir Anne Olmanıza Yardımcı Olacak 5 Püf Noktası!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Mutlu Bir Anne Olmanıza Yardımcı Olacak 5 Püf Noktası! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Mutlu Bir Anne Olmanıza Yardımcı Olacak 5 Püf Noktası! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Mutlu Bir Anne Olmanıza Yardımcı Olacak 5 Püf Noktası! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Mutlu Bir Anne Olmanıza Yardımcı Olacak 5 Püf Noktası! .

Bugünün Mutlu Bir Anne Olmanıza Yardımcı Olacak 5 Püf Noktası!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar