Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade

Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade

Kapıları çarparlar, dişlerini gıcırdatırlar. Bu küçük bedenin içindeki öfkeyi fark etmemeniz imkansızdır. Onu sakinleştirmek için her şeyi denersiniz ama çocuğunuz o anda sanki bütün dünyanın ona karşı olduğuna kendini şartlamıştır. İşte bu öfke nöbetlerinde çocuğunuzu sakinleştirmeye yarayacak 10 süper etkili ifade.

1. Seni seviyorum

Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade

Sinirli olan çocuğunuza onu hala sevdiğinizi hatırlatmanız onun için çok önemlidir. Size ne söylerse onu sevmekten vazgeçmeyeceğinizi ona tekrarlamalısınız.

2. Sinirlendiğini görüyorum

Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade

Çocuğunuzun öfkelerini fiziksel olarak ifade edebildiğini size gösterdiğine emin olmasını sağlayın onun kızgınlığını görmezlikten gelmeyin.

3. Haklısın tamam

Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade

Onun duygularını doğrulayın. Belki çok anlamsız bir şeye öfkelenmiş olabilir ama şu anda bu önemli değil. Sizin çocuğunuzun duygularına önem verdiğinizi görmek onlara güven verecektir.

4. Yardım ister misin?

Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade

Kızgın bir çocuğu sakinleştirmenin en iyi yolunun ona sarılmak olduğunu düşünebilirsiniz fakat böyle bir durumda bazı çocuklar ona dokunmanıza izin vermeyebilir. Onlara seçme şansı verin, isterse ona yardım edebileceğinizi söyleyin.

5. Merak ediyorum

Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade

Çocukların neden üzgün oldukları ve neden hayal kırıklığı yaşadığını anlamak her zaman mümkün olmayabilir. Ona karşı meraklı yaklaşın "Yemek yemek ister misin?", "Uykun var mı?" ya da "Bana sarılmak ister misin?" gibi sorular sorabilirsiniz.

6. Ben gidiyorum

Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade

Çocuğunuz genelde size bağırdığında sizin tepkinizi merak eder. Ona karşı sakin durmanız çok önemli, bununla birlikte çocuğunuza karşı hamlelerinizi ona belirtin "Sen sakinleşene kadar bekliyorum." ya da "Çığlık atman bitince yanıma gelebilirsin ben mutfağa gidiyorum." gibi.

7. Baştan başlayalım mı?

Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade

Hepimiz bazı işlerde kendimize yardım edecek birini bekleriz. Çocuklar bir yardıma ihtiyacı olduğunu o işe başlarken düşünemez ve başarısız olmak onları sinirlendirir. Böyle durumlarda ona yaptığı işe baştan başlamayı teklif edebilirsiniz.

8. Daha sonra da konuşabiliriz

Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade

Belki çocuğunuz o sırada öfkeyle bir açıklama yapamayabilir. Size sinirli olmadığını iddia edebilir sizi tersleyebilir. O zaman da her zamanki ilgili davranışınızla bu konuyu daha sonrada konuşabileceğinizi söyleyebilirsiniz.

9. Sinirlenmen çok normal

Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade

Çocuğunuza karşı belli sınırlar koymanız da gerekli tabi ki. Ona sinirlenmesinin ne kadar normal olduğunu söylerken bunun aynı zamanda birine vurup incitebileceği anlamına gelmediğini söylemelisiniz.

10. Güvendesin

Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade

Çocukların öfke ile hareket etmesine sebep olan şey bazen korkudur. Ona karşı kızgın olduğunuzda başına gelebileceklerden korktuğu için size daha çok bağırabilir. Onlara her zaman sakin ve yumuşak bir ses tonuyla yaklaşmalısınız.

Unutmayın sinirli bir çocuğu sevmek zordur. Bu hem sizin hem de çocuğunuz için yorucu olabilir. Ama sizin sakinliğinizi korumanız çocuğunuzun ihtiyacı olduğunda yanında olacağınızı bilmesi onun için çok önemlidir.

Okuduğunuz için teşekkürler

#MucizeAnahtar Kelimeler

Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade . tanıtımı. Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade

Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade

Her etkinlik için gerçek şu ki, Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade" demiştim.

"Keşke iyi bir x Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade

"Şimdi kötüler için Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade .

Bugünün Öfkeli Çocukları Sakinleştiren 10 Etkili İfade

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar