"Öğretmenim DUDAĞINIZDAN Öpebilir Miyim?"!

"Öğretmenim DUDAĞINIZDAN Öpebilir Miyim?"!

Başlığa şaşırmış olabilirsiniz. Haklısınız da. Bunu öğrencimden ilk duyduğumda ben de çok şaşırdım. Hatta şoka girdim. Fakat bunun beni korkutmasının esas sebebi, bu soruyu daha kaç kişiye ve kimlere sormuş olabileceğiydi!

Bildiğiniz gibi şu bir kaç yıldır ne yazık ki pedofili suçlarında korkunç bir artış görülüyor. Bu yüzden ailelerden de bir korku bekliyoruz haliyle fakat bizi esas korkutan şey, ailelerin bunu hiç umursamaması. Hatta Allah korusun, buna sebebiyet verebilecek bir çok davranış öğretiliyor çocuklara.

Verdiğim örnekteki çocuk, 5 yaşında dünyalar tatlısı, sarışın, mavi gözlü, pembiş tenli, tontiş bir kız çocuğu. Bana bu soruyu sorduğunda birbirimizle tatlı tatlı konuşuyorduk. Öğrencilermle aramda sıkı bir bağ vardır genelde. Tüm çocukların güvenini kazanmaya çalışırım. Fakat bu soruyu sorduğunda şok oldum. Direk "Hayır öpemezsin." şeklinde tepkimi dile getirdim çünkü başıma ilk kez geliyordu. Fakat sonradan bunu dışarıda da söyleyebileceği veya söylemiş olduğu ihtimali geldi ve o çocuk için korktum. Bu yüzden önüme alıp sakin bir şekilde bunu başka hiç kimseye söylememesi gerektiğini, kötü kalpli insanların ona zarar verebileceğini anlattım.

Kimse doğuştan bir şeyleri bilerek dünyaya gelmediğine göre, dudaktan öpmeyi de ailesinden öğrendiğini çıkarabiliriz. Dünyada bu denli fazla sapık varken nasıl olur da bir aile çocuğunu bu tür şeylere karşı bilinçlendirmezdi? Üstüne üstlük üzerine benzin döküp ateşe atarcasına çocuklarına dudaktan öpmeyi öğretmişlerdi.

Çocuktan al haberi.

Bazen bize masum gelen bir şey, aslında çocuk için hiç de masum değildir. Çocuklarınız sır saklamayı bilmez. Onlar canlarının istediklerini söylerler. Bu yüzden çocuğunuza dışarıda yapılmasını istemediğiniz şeyleri siz de çocuğunuza yapmayın! O bunun gayet normal bir davranış olduğunu düşünecektir. Herkesin ona bunu yapmasını nurmal karşılayacaktır.

Bu yüzden öğretmeni de olsa çocuklarınızı bu tür şeylere karşı eğitin. Çünkü ülkemizde ne yazık ki tacizci öğretmenler de mevcut. Merak edenler için geçtiğimiz haftalardan haber linki.

Daha bilinçli olacağımız günlere..

#Mullime__Anahtar Kelimeler

"Öğretmenim DUDAĞINIZDAN Öpebilir Miyim?"!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım "Öğretmenim DUDAĞINIZDAN Öpebilir Miyim?"! . tanıtımı. "Öğretmenim DUDAĞINIZDAN Öpebilir Miyim?"! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. "Öğretmenim DUDAĞINIZDAN Öpebilir Miyim?"! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

"Öğretmenim DUDAĞINIZDAN Öpebilir Miyim?"!

"Öğretmenim DUDAĞINIZDAN Öpebilir Miyim?"! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak "Öğretmenim DUDAĞINIZDAN Öpebilir Miyim?"! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

"Öğretmenim DUDAĞINIZDAN Öpebilir Miyim?"!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

"Öğretmenim DUDAĞINIZDAN Öpebilir Miyim?"!

Her etkinlik için gerçek şu ki, "Öğretmenim DUDAĞINIZDAN Öpebilir Miyim?"! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu "Öğretmenim DUDAĞINIZDAN Öpebilir Miyim?"! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane "Öğretmenim DUDAĞINIZDAN Öpebilir Miyim?"! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir "Öğretmenim DUDAĞINIZDAN Öpebilir Miyim?"!" demiştim.

"Keşke iyi bir x "Öğretmenim DUDAĞINIZDAN Öpebilir Miyim?"! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son "Öğretmenim DUDAĞINIZDAN Öpebilir Miyim?"!

"Şimdi kötüler için "Öğretmenim DUDAĞINIZDAN Öpebilir Miyim?"!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici "Öğretmenim DUDAĞINIZDAN Öpebilir Miyim?"! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir "Öğretmenim DUDAĞINIZDAN Öpebilir Miyim?"! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni "Öğretmenim DUDAĞINIZDAN Öpebilir Miyim?"! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda "Öğretmenim DUDAĞINIZDAN Öpebilir Miyim?"! .

Bugünün "Öğretmenim DUDAĞINIZDAN Öpebilir Miyim?"!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar