Ponçik Bir Haladan Tavsiyeler: Bir Bebeği Sakinleştirmek İçin Pratik Öneriler

Ponçik Bir Haladan Tavsiyeler: Bir Bebeği Sakinleştirmek İçin Pratik Öneriler

2 bebek halasıyım yeğenlerimle aynı apartmanda oturduğum için onların her anında yanlarında oluyorum. Yeri geliyor ben altını değiştiriyorum, yeri geliyor ben yemeğini yediyorum, yeri geliyor ben uyutuyorum, hatta yeri geliyor yeğenlerim bana ANNE diyorlar. Çocukları çok sevdiğim için onların her şeyiyle ben ilgileniyorum. İki yeğenim de bu yaşına kadar benim yanımda yatmak istediler. Bu yüzden onları sakinleştirmenin yollarını da biliyorum. Hadi gelin birlikte bakalım bebekleri nasıl sakinleştirdiğime.

Ağlar ağlamaz hemen cevap verirdim

Ponçik Bir Haladan Tavsiyeler: Bir Bebeği Sakinleştirmek İçin Pratik Öneriler

Annesi çalıştığı için yeğenlerime bazen ben bakıyorum. Bir yerde okumuştum eğer bir bebek ağlar ağlamaz bebeğe cevap verilirse o bebeğin daha sakin bir bebek olduğu gözlemlenmiştir. Bu yüzden ben de daha yeğenim gık demeden ben ona bakıyorum, gerçekten de daha sakin olduğunu gördüm diğer bebeklere nazaran.

Masaj yaparak uyutma

Ponçik Bir Haladan Tavsiyeler: Bir Bebeği Sakinleştirmek İçin Pratik Öneriler

Çocuk gelişim kitabında prof. doktor bebeğe masaj yaparak uyutursanız daha huzurlu bir uykuya daldığını söylüyordu. Bende ne zaman yeğenim ağlasa ona masaj yaparım. Hemen mayışır uyur.

Aynada kendi görüntüsünü gösterme

Ponçik Bir Haladan Tavsiyeler: Bir Bebeği Sakinleştirmek İçin Pratik Öneriler

Bebekler aynaya bakmayı çok severler. Bu yüzden ne zaman yeğenim ağlasa onu kucağıma alırım aynanın karşısına geçiririm kendisine ve bana baktığında eğlenir ve susar.

Ilık bir banyoya sokmak

Ponçik Bir Haladan Tavsiyeler: Bir Bebeği Sakinleştirmek İçin Pratik Öneriler

Özellikle yaz aylarında bunu çok yapıyorum. Sıcaktan bunaldığı için terasa bir havuz aldırdım abime ne zaman yeğenim ağlasa onu içine koyarım oyuncaklarıyla oynar. Bebekler suda oynamayı zaten çok severler.

Kulağına ninni söyleyerek

Ponçik Bir Haladan Tavsiyeler: Bir Bebeği Sakinleştirmek İçin Pratik Öneriler

Yeğenim her huysuzlandığında onu kucağıma alarak kulağına kısık sesle ninni söylerim sakinleşir.

#bayanemiramm

@ponçikmomAnahtar Kelimeler

Ponçik Bir Haladan Tavsiyeler: Bir Bebeği Sakinleştirmek İçin Pratik Öneriler

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Ponçik Bir Haladan Tavsiyeler: Bir Bebeği Sakinleştirmek İçin Pratik Öneriler . tanıtımı. Ponçik Bir Haladan Tavsiyeler: Bir Bebeği Sakinleştirmek İçin Pratik Öneriler , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Ponçik Bir Haladan Tavsiyeler: Bir Bebeği Sakinleştirmek İçin Pratik Öneriler hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Ponçik Bir Haladan Tavsiyeler: Bir Bebeği Sakinleştirmek İçin Pratik Öneriler

Ponçik Bir Haladan Tavsiyeler: Bir Bebeği Sakinleştirmek İçin Pratik Öneriler her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Ponçik Bir Haladan Tavsiyeler: Bir Bebeği Sakinleştirmek İçin Pratik Öneriler ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Ponçik Bir Haladan Tavsiyeler: Bir Bebeği Sakinleştirmek İçin Pratik Öneriler, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Ponçik Bir Haladan Tavsiyeler: Bir Bebeği Sakinleştirmek İçin Pratik Öneriler

Her etkinlik için gerçek şu ki, Ponçik Bir Haladan Tavsiyeler: Bir Bebeği Sakinleştirmek İçin Pratik Öneriler . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Ponçik Bir Haladan Tavsiyeler: Bir Bebeği Sakinleştirmek İçin Pratik Öneriler hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Ponçik Bir Haladan Tavsiyeler: Bir Bebeği Sakinleştirmek İçin Pratik Öneriler iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Ponçik Bir Haladan Tavsiyeler: Bir Bebeği Sakinleştirmek İçin Pratik Öneriler" demiştim.

"Keşke iyi bir x Ponçik Bir Haladan Tavsiyeler: Bir Bebeği Sakinleştirmek İçin Pratik Öneriler olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Ponçik Bir Haladan Tavsiyeler: Bir Bebeği Sakinleştirmek İçin Pratik Öneriler

"Şimdi kötüler için Ponçik Bir Haladan Tavsiyeler: Bir Bebeği Sakinleştirmek İçin Pratik Öneriler" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Ponçik Bir Haladan Tavsiyeler: Bir Bebeği Sakinleştirmek İçin Pratik Öneriler Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Ponçik Bir Haladan Tavsiyeler: Bir Bebeği Sakinleştirmek İçin Pratik Öneriler başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Ponçik Bir Haladan Tavsiyeler: Bir Bebeği Sakinleştirmek İçin Pratik Öneriler köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Ponçik Bir Haladan Tavsiyeler: Bir Bebeği Sakinleştirmek İçin Pratik Öneriler .

Bugünün Ponçik Bir Haladan Tavsiyeler: Bir Bebeği Sakinleştirmek İçin Pratik Öneriler

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar