Prematüre Bebekler Birer Savaşçıdır!

Prematüre Bebekler Birer Savaşçıdır!

Görüyorum ki arkadaşların moralleri bozuluyor pes ediyorlar öncelikle ben kusursuz veya harika değilim beni özel kılan erken doğmam ve asla pes etmemem ben hem kendim için hem sizin için yazıyorum.

Ben sizin gibi normal çocukluk geçirmedim normal biri asla olamadım

02. 01.1996 yılında 2.5 ay önce erken gelerek hem yılbaşını kutlamalarına izin vermemişim. Hem de bugün bana geriye baktıkça vazgeçmemenin bana yakışmadığını hatırlatan o gün hayata merhaba demişim.

Prematüre Bebekler Birer Savaşçıdır!

Kendi resmim yok. 1.700 gram bir bebek tahmini olarak 1500 kilo oldum ve kendimi çok merak ediyorum!

Erken doğan bebeklerin hepsi hayata dayanamaz

Şükürler olsun ki yiyecek ekmeğim alacak nefesim varmış. Şimdi ki gibi tıp gelişmediği için doktorlar benden umudunu kesmiş yaşamaz ölür makineyi kapatalım yaşamına son verelim demişler. Ama amcam buna izin vermemiş. 2.5 ay hastanelerde gezmişim. Hastaneden çıktığımda da resmen pamuklara sarılmış kimseye gösterilmemiş sır gibi saklanmışlar beni.

Anlattıklarına göre portakal kadar kafam el kadar vücudum varmış

Ölü gibi yatarmışım nefesimi kontrol ederlermiş çok gülünce veya ağlayınca dudaklarım ve yüzüm renk değiştirir mor olurmuşum. Bu arada evimizi değiştirmişiz öyle ya gecekondu da yaşayamam! 3-4 kere kalbim durmuş solunumum gitmiş. (Ölüp ölüp hayata dönmüşüm.) Doktorlar benim için yaşadı ama engelli veya deli olur demişler halt etmişler ben gayet sağlıklı ve zekiyim.

O zamanlardan bana bir çok hatıra kaldı. Hala ölü gibi yatıyorum, çok gülmeme ağlamama izin vermiyorlar mor renk oluyorum. 1 -2 küçüklük resmim var ve doktorumun adını söylemişlerdi Selim. Allah razı olsun.

Ben hep değişik ve farklı bir çocuktum sessiz sakin uzak 8 yaşında okula başladım benden küçüklerle okurken adapte olamadım hep sorunlar yaşadım. Hayatım istemeden hep değişti. Mutluyum şu anda 4. mesleğime ulaşmak üzereyim. Ama içimde hep polislik vardı. Ben 10-11 yaşında ekmek bayisinin karşısında gördüm polisleri ve asla vazgeçmedim. Pes edeceğim zaman eğer pes etseydin doğarken ederdin diyerek kızıyorum kendime. Prematüre bebeklerden korkmayın ve gözlemleyin onları onlar bir SAVAŞÇIDIR.Anahtar Kelimeler

Prematüre Bebekler Birer Savaşçıdır!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Prematüre Bebekler Birer Savaşçıdır! . tanıtımı. Prematüre Bebekler Birer Savaşçıdır! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Prematüre Bebekler Birer Savaşçıdır! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Prematüre Bebekler Birer Savaşçıdır!

Prematüre Bebekler Birer Savaşçıdır! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Prematüre Bebekler Birer Savaşçıdır! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Prematüre Bebekler Birer Savaşçıdır!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Prematüre Bebekler Birer Savaşçıdır!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Prematüre Bebekler Birer Savaşçıdır! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Prematüre Bebekler Birer Savaşçıdır! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Prematüre Bebekler Birer Savaşçıdır! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Prematüre Bebekler Birer Savaşçıdır!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Prematüre Bebekler Birer Savaşçıdır! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Prematüre Bebekler Birer Savaşçıdır!

"Şimdi kötüler için Prematüre Bebekler Birer Savaşçıdır!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Prematüre Bebekler Birer Savaşçıdır! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Prematüre Bebekler Birer Savaşçıdır! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Prematüre Bebekler Birer Savaşçıdır! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Prematüre Bebekler Birer Savaşçıdır! .

Bugünün Prematüre Bebekler Birer Savaşçıdır!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar