Sezaryen Doğumun Anneye Ve Bebeğe Vereceği Muhtemel Zararlar

Sezaryen Doğumun Anneye Ve Bebeğe Vereceği Muhtemel Zararlar

Normal yani vajinal doğum ile gerçekleştiği zaman, doğum kanalından alınan probiyotikler ile bebeklerin bağışıklık sistemi güçleniyor. Ancak sezaryen doğumda hem bebek bu probiyotikleri alamıyor, hem de annenin hayatı tehlikeye giriyor. Kadınların sezaryen doğumu seçmelerinin ana sebeplerinden biri doğum yapamamaktan korkması, bir diğeri ise vajinal bozulmalardan korkmasıdır. Ancak bu korkuya gerek yok, doğumu gerçekten işinin ehli olan doktorlar gerçekleştiriyorsa sorun yaşanmıyor, bozulma olmuyor. Ayrıca zamanla yapılan egzersizler de faydalı olabiliyor.

Doğum esnasında aşırı kanama

Sezaryen Doğumun Anneye Ve Bebeğe Vereceği Muhtemel Zararlar

Normal doğumlarda bebek doğduktan sonra hemen anne kucağına verilirken, sezaryen doğumda böyle bir şey mümkün olmayabiliyor. Yapılan hatalar veya beklenmedik komplikasyonlar aşırı kanamaya sebep olarak hastanın bilincini kaybetmesine sebep olabiliyor. Her şeyden önemlisi ise annenin hayatını riske atıyor.

Prematüre doğum

Sezaryen Doğumun Anneye Ve Bebeğe Vereceği Muhtemel Zararlar

Doğum zamanı yanlış hesaplanan acil doğum yapılmasına karar veren ve bu kararın doğruluğunu savunan doktorlar, prematüre doğumlara sebep olabiliyor. Eğer annenin ve/veya bebeğin hayati riski yoksa kesinlikle sezaryen yapmayın. Canlarımızın sağlıklı büyümesi için doğal olanı şarttır.

Solunum problemleri

Sezaryen Doğumun Anneye Ve Bebeğe Vereceği Muhtemel Zararlar

Doğal olmayan bu doğum yönteminde bebeklerin akciğer ve solunum problemleri yaşadığı ve müdahaleye ihtiyaç duydukları gözlemlenmiştir. Bu bebeklerin ileri ki yaşamlarında astım ve bronşit gibi solunum rahatsızlıklarına yakalanma riskleri oldukça fazladır.

Hapşırdığınızda, güldüğünüzde acı hissedecek olmanız

Sezaryen Doğumun Anneye Ve Bebeğe Vereceği Muhtemel Zararlar

Sadece hapşırdığınızda mı acı hissedeceksiniz? Rahat yatamayacak ve yaşam kalitenizi bir anda diplerde bulacaksınız. Duygusal patlamalar ve acaba hata mı yaptım, keşke normal doğum yapsaydım dedirtecek durumlar yaşayacaksınız.

İyileşme süresinde ve hastahanede kalma süresinde uzama

Sezaryen Doğumun Anneye Ve Bebeğe Vereceği Muhtemel Zararlar

Eğer herhangi bir komplikasyon veya sorun yaşanmazsa 5 gün içerisinde evinize gidebilirsiniz. Her ne kadar sezaryen doğumu sağlıklı bulmasak da, gerekli olduğu durumlar söz konusu olabiliyor ve mecburen bu şekilde doğum gerçekleştiriyor.

Sezaryen doğumun vereceği muhtemel zararlar üzerinde duruyor olmam kesinlikle sizi bu yöntemden vazgeçirmek değildir. Sadece kendinizi düşünmeyin, bebeğiniz için de en sağlıklı olanın ne olduğunu bilin ve ona göre tercihlerde bulunun. Geleceğin anneleri, anne adayları ve annelere sevgilerimi sunarım. <3
_король okuduğunuz için teşekkür eder. <3
_король okuduğunuz için teşekkür eder. <3


Anahtar Kelimeler

Sezaryen Doğumun Anneye Ve Bebeğe Vereceği Muhtemel Zararlar

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Sezaryen Doğumun Anneye Ve Bebeğe Vereceği Muhtemel Zararlar . tanıtımı. Sezaryen Doğumun Anneye Ve Bebeğe Vereceği Muhtemel Zararlar , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Sezaryen Doğumun Anneye Ve Bebeğe Vereceği Muhtemel Zararlar hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Sezaryen Doğumun Anneye Ve Bebeğe Vereceği Muhtemel Zararlar

Sezaryen Doğumun Anneye Ve Bebeğe Vereceği Muhtemel Zararlar her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Sezaryen Doğumun Anneye Ve Bebeğe Vereceği Muhtemel Zararlar ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Sezaryen Doğumun Anneye Ve Bebeğe Vereceği Muhtemel Zararlar, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Sezaryen Doğumun Anneye Ve Bebeğe Vereceği Muhtemel Zararlar

Her etkinlik için gerçek şu ki, Sezaryen Doğumun Anneye Ve Bebeğe Vereceği Muhtemel Zararlar . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Sezaryen Doğumun Anneye Ve Bebeğe Vereceği Muhtemel Zararlar hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Sezaryen Doğumun Anneye Ve Bebeğe Vereceği Muhtemel Zararlar iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Sezaryen Doğumun Anneye Ve Bebeğe Vereceği Muhtemel Zararlar" demiştim.

"Keşke iyi bir x Sezaryen Doğumun Anneye Ve Bebeğe Vereceği Muhtemel Zararlar olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Sezaryen Doğumun Anneye Ve Bebeğe Vereceği Muhtemel Zararlar

"Şimdi kötüler için Sezaryen Doğumun Anneye Ve Bebeğe Vereceği Muhtemel Zararlar" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Sezaryen Doğumun Anneye Ve Bebeğe Vereceği Muhtemel Zararlar Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Sezaryen Doğumun Anneye Ve Bebeğe Vereceği Muhtemel Zararlar başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Sezaryen Doğumun Anneye Ve Bebeğe Vereceği Muhtemel Zararlar köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Sezaryen Doğumun Anneye Ve Bebeğe Vereceği Muhtemel Zararlar .

Bugünün Sezaryen Doğumun Anneye Ve Bebeğe Vereceği Muhtemel Zararlar

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar